Search results

  1. Pogovor o svetu 21

    evo mene s s2:)
  2. Svet 13

    ti pa si. komi je 12 prišu ven ti bi pa že 13 meu.
  3. svet 12

    Potem takem mora biti hitrost naspednjega sveta 2 ali vec, ker je bil prejsnji pocasnejsi:P. Bomo vidli ce se boste tega nacela drzali ko pride si13. Mocno dvomim pomojem bo 1.1:P
  4. svet 12

    Itak se podpori ne da dolocit tocne ure, ampak si11 se je zacel 11:45 pa mislim, da osemka tudi tam nakje, tak da mogoce, da se bo tudi si12 zacel takrat...
  5. svet 12

    Brez lokov: v deff vasi naredis recimo 8000 sulic in 1200 tezkih, pa je hitreje narejeno, kot ce bi sel delat sulice in mece, tezki so hitrejsi od ostalih obrambnih enot in jih lahko kot okrepitev posljes same, saj imajo veliko vseh obramb. Z loki: v deff vasi se, ce imas cas, bolj splaca narest...
  6. svet 12

    na svetu brez lokov se težke tko al tko spleča delat.
  7. svet 12

    Meni so zastavice cist ok, ce se jih ne bi dalo kupovati in prenasati iz drugih svetov, drugace je bolje da jih ni. Lahko pa ce bo do si13 ostal isti CM tudi to probamo.
  8. svet 12

    Zdej mi pa podpora prosim lepo povejte kdo si je želel hitrost ena? Ne vem kje na tem forumu ste našli predlog, da bi bila hitrost ena? Očitno ni ravno tako kot je motorka napisal/a, da izberete na podlagi predloga večine oz. nasprotno prejšnemu svetu, namreč prejšnji svet je imel hitrost 1.2 ne...
  9. svet 12

    Nastavitve Hitrost igre-2.0-3.0 Hitrost enot -1.0-2.0 Poruši zgradbo -aktivno Morala-aktivno (temelji na času) Pravilo kmetije-neaktivno Osnovna obramba-20 milisekunde-aktivno Limit lažnih napadov-neaktivno Sistem raziskav-poenostavljene raziskave Cerkev-neaktivno Odličja-aktivno samorazvijajoče...
  10. Nedelujoče skripte

    sasuke, ki je zadolžen za skripte, že od julija ni bil aktiven in mislim, da motorka ni določila zamenjave, ki bi lahko to zbrala ne enem mestu.
  11. Neoficialni blog sveta 11

    Se popolnoma strinjam! Že tako je takih tem preveč.
  12. Neoficialni blog sveta 11

    bravo super napisano:)
  13. Kdor prvi pride prvi melje

    Jožko;zdravo miha.sem slišal da ti je umrla tašča.kaj pa je imela? miha;hišo,delnice,ferarija. jožko;mislim, kaj je bilo narobe? miha;ja lahko bi imela še kakšno stanovanje ob morju… jožko;ne,človek zakaj je umrla? miha;sem jo poslal v klet po krompir za kosilo pa je padla po stopnicah in si...
Top