Search results

  1. Svet 16

    Kar se mene tice, lahko do jutr nakladas pa vseno ne bo spremenilo dejstva da niste 1 uspesne akcije nardil dokler so orginalni igralci na glavnih racunih igral....Oziroma ce bolje pomislim ste clo zaostajal pri vojni statistiki.... In z 100% zagotovostjo tudi javno trdim da ste imeli pomoc...
  2. Svet 16

    Ja, za razliko od vas ki ga mislite zmagat z internim noblanjam "takticnim premikanjem" pa objemanjem .... Ze videno - pa se vedno ne prebavljeno Je pa to se en primer kjer bi mogu upostevat sam svoj nasvet : Nehaj tezit tih bodi in igraj :)
  3. Svet 16

    Bi blo fajn ce bi upostevu sam svoj nasvet ;)
  4. Svet 16

    Joj ne mi sam vi o internalih govort .... vasi racuni so zrasli na internalih pa "takticnih premikih" kot jih vkljucno z motorko radi imenujete .... Kar se pa barbarov tice, to je sele zacetek.
  5. Nastavitve za svet 17

    Zdruzevanje mocnejsih zmorejo tisti pravi pravcati strahopetci ali pa pizde po domac povedan, da ti bo lazji.... V prvi polovici pises kako podpiras igranje na samostojnih racunih v 2gi pa kako je to popolni nesmisel .... Odloci se a podpiras al je popolni nesmisel? A nisi ti 100x reku...
  6. Svet 16

    Prepustmo beerovcem da poskrbijo za neumesne komentarje...
  7. Svet 16

    Ogromno barbark smo si privoscili ja....3 komada iznenada :) kokr pravijo A nisi reku da je to zadni post simon? al je bil to sam se en blef ?
  8. Svet 16

    Kdo pa pravi da hocmo kaj od vas? Ti si ta k blefiras 1x z brisanjem drugic z kapitulacijo Igraj svojo igro kakrsno si zacel do konca....Mi mamo dvignjene glave v vsakem primeru pa naj bo vesel ali grenek konec za nas
  9. Svet 16

    Bezi, jaz ti zelim veliko srece v novem plemenu....i da zakljucis oziroma da bos v zmagovalnem plemenu na koncu da se ves ta tvoj trud ter silno delo ki si ga vlozil v spam prenese v beer....Prav tako upam da bo komunikacija v novem plemenu na nivoju da boste mel veliko skupnih tem (danes se...
  10. Svet 16

    Mislim da si ti tisti ki bi znal bol povedat zakaj smo zgubil zaveznika proti vam kot mi :) se ti ne zdi? Sej ste vi mel dogovore take in drugacne...ane? To bi pa res rad vidu ja, da nas sasujete pa potem date vsi brisat ;) Ampak se mi zdi da je bol verjeta ta 2ga opcija ne? da vam bo podpora...
  11. Svet 16

    Zanimljivo da ste do tega zakljucka prisli sele zdaj pred koncem ... ko so vas postavili pred dejstvo da ali prestopite ali vas ponoblajo Drugace pa ja, vsak ma pravico igrat kjer hoce ter kjer mu je volja ... in ce je vam volja igrat v beeru pa tam pac igrajte, sej ni nobenga problema ...
  12. Svet 16

    Seveda pise da ste jih sami 1000 proti 30 :) al to kaj drugega pomeni....pa moji zmozgani mozgani od silnih napadov to nedojemajo? :) In ja , sva odigrala par svetov skupi ampak tukaj sva pa pac na nasprotnih bregovih....nevem pa na kaj ciljas glede 5ke
  13. Svet 16

    To da ste vi sami premagal 1k igralcev je zame praviljica ja....pa se to zelo slaba ce lahko pripomnem
  14. Svet 16

    Za razliko od vase taktike ki bol temelji na novacenju ....Z "srcem" da se razumemo
  15. Svet 16

    Oprosti simon, ampak zaenkrat to vaso "premoc" dokazujete samo z rekrutanjem (ONE & SPAM) plemena, ter neuspelim poskusom rekrutanja clanov mojega plemena.....Bi si clovek mislu da pleme ki starta na svet z 4imi plemeni na svet ne rabi novega novacenja :D Dejansko je vasa taktika do sedaj bila...
  16. Svet 16

    No ocitno je to sele zdej ratal logicno :D na zacetku je bil proti "vas" ce se ne motim....Pa tudi nihce ne pravi da je kaj narobe naredil, vsak ma pravico igrat kjer mu je volja, ce mu sede igrat pri vas pa naj bo pri vas...Dejstvo pa je da vam je naredu levjo uslugo ko je razpustil pleme pa...
  17. Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

    Pa se opozorilo mi dajo hahaha....bog pomagi, kaksna norisnica je ta .si Najbol zalosno je pa to da spet ni odgovora kake so trenutne nastavitve....Da nam ni treba samim ugotavljat
  18. Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

    A mi lahko gdo od podpore prosim napise kaksne so kurceve nastavitve za 16ko ? Ne pa da moram sam ugotvaljat do kakih sprememb prihaja
  19. Svet 16

    Evo na 16ki so spet spreminjal nastavitve pa ne da bi kaj obvestil ne nic :D Zdej je pa tko kokr je blo prvotno navedeno da ko igralec prestopi se njegove okrepitve ki jih je imel pri drugih igralcih vrnejo v njegove vasi.... Obvestilo o prvotnih spremembah za sv16 cakamo odkar se je svet...
  20. Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

    Evo na 16ki so spet spreminjal nastavitve pa ne da bi kaj obvestil ne nic :D Zdej je pa tko kokr je blo prvotno navedeno da ko igralec prestopi se njegove okrepitve ki jih je imel pri drugih igralcih vrnejo v njegove vasi.... Obvestilo o prvotnih spremembah za sv16 cakamo odkar se je svet...
Top