Search results

  1. skyrim

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    no dejmo malo spremenit temo na ameriškem svetu se bo začel si21 ga bi kdo igral ?
  2. skyrim

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    ooo kako se je ta forum razpisal :) + upam da sem tud jaz povabljen na ta piknit 2 kot drugo vidim, da marsi komu gre v nos, da sem nehal igrat z slo vp in govorite, da sem jaz the phoenix :/ zanimivo :) aja kot 3 stvar bi pa rad pohvalil SPANK za prevlado sveta :) lp
  3. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    + alen imaš prav škoda besed za tege pubertetnika.... se raje odjavim iz forumov spet za kak teden :) škoda časa za mladička maticka
  4. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    haha naj me ima na nitki ;) naj začne napadat dobi hmalu udarec nazaj "zapuščanje njegovega plemena" rukanje matička iz vseh strani :) pravijo usodo si sam krojiš.... in je res ;) 10 vasi kako pridobljenih ? 2 vasi z lažmi 1 barbarka, 1 ne da bi kej sporočil glede preklica nnp... tako da...
  5. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    dragi maticek prva laž LEDENI nam ni nič povedal glede surovin ampak je bil drug igralec 2 laž surovine na 20 ? 3 laž nnp s -SZ- ni nikoli obstajal lagati se ni lepo veš ? kaj bodo sedaj v šoli rekli ? ubogo dete ki z svojimi rokami se ni dinerja zaslužil.... tako da prosim same besede so te...
  6. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    alen hehe.... lepa ;) ampak sej veš sedaj sedi v šoli in pridno govori ja učitelica bom naredil to bom se bom bolj pridno učil naslednjo leto :) pač 14 letniki hehe... smili se mi + raje sem noobek"kot si me ti mladiček poimenoval-mladiček matiček pa se rima se" ,ki ga dolečeni ljudje cenijo...
  7. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    NoSense se nikoli ni igral pravično "oziroma nasikanc" zavzame vas od nnp-ja "pepelka 123" sedaj bomo videli kako se bodo odrezali v vojni proti NUKE ;) + koliko ljudi ga bo zaputilo in koliko njegovih zaveznikov gre proti nam :) srečno + nauči se igrat pošteno
  8. skyrim

    Pogovor o svetu 19

    ej jozagulikoza škoda da jambraš ker dosegel neboš nič :) itak bodo takoj najdli drugo stvar da te zabijejo nazaj "in naredili stvar tako da bodo rekli da ti lažeš če boš pa kopoiral dokaze gor bodo pa brisal :)" škoda časa vrjemi :)
  9. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    prevare pri prevzamenju vasi,laži itd.... vsak ve kaj govorim lp. škoda časa za opičnjake :)
  10. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    kdo bi pa še igral zares to slo sranje ? nasikanc amazonka te sprašuje če imaš kaj surovin naprodaj ? aja pa ena ženska hoče priti k tvoji mamici kavico popit matic :) ti se kar delaj starejšega a vsak ve da nisi.... woley ne rabim bit top 10 da pokažem svojo čisto igro kot nekateri ki...
  11. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    na žalost ni 19.... imam ljudi ki vedo o njem kar veliko... star je 14 let... žal najbolj zanimivo mi je ima 2 skype računa "nasikanc in nosense" potem 2 računa na zunanjem forumu :)
  12. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    matic za 14 letnika si kar pošteno gobčen :) ne skrbi vem veliko o tebi sploh pa tisto prošnjo ki si jo pisal duletu na si 19 "a mi lahko sposodiš pp" haha.... sam si služi denar sam si kupuj stvari ;) in vemo da igraš na 20.... hehe... pa veš enostavno je samo naredit nov račun na forumu :)...
  13. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    straha popolnoma nič :) samo itak vse izvemo no sami poveste ;) nasikanc je takole delal non stop na vsakem svetu "spreminjal imena vasi" nekateri vasi člani so povedal da je nasikanc gor :)
  14. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    nosense čisti nasikanc :D spremina imena vasi in profil kot gate :D
  15. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    torej če delata to 2 člana iz NUKE so vsi člani isti ? ne sodi knjige po platnicah glej vsebino knjige ..... tako je tudi pri NUKE ki bo itak dominiral svet... če ne bo spet kak izdajalec kot je bil miha123 al nek takega ;)
  16. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    zgleda da vse moti ta način igre... pa kaj vas moti ? saj ni vas denar.... saj so ga sami zaslužili in sami ga zapravljajo kamor hočejo....
  17. skyrim

    Večni optimist

    alen ne skrbi bo zbrisano :D izgovor, ker ne sodi ta komentar na to mesto :D
  18. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    ej mojzes sej vem, da govoriš resnico samo pazi da ne boš se ti blokiran tako kot sem bil jaz :D 3 točke dobil blokada za 3 dni a sem nekje zasledil kazni na pridobljene točke in zanimivo zakaj sem dobil ban "samo podpora ve" resnica boli Blokada 5 točk 1 dan 8 točk 3 dni 10 točk 7 dni 15 točk...
  19. skyrim

    haters gonna hate

    haters gonna hate
  20. skyrim

    Pogovor o svetu 20

    čez dan ali dva se bo izvedelo kako nasikanc igra na računu NoSens in kako prosi za surovine od plemena "da si naredi potiho vlakec" :) hehe.... bravo nasikanc dober igralec, ki fehta za vsako stvar... v vasi imaš prb 900 lahkih "po zadnjih informacijah" + zanimivo mi je da pri 18 letih imam...
Top