Search results

  1. Pogovor o svetu 13

    Ker je hitrost v obe strani enaka in je vozni red določen ob pošiljanju enot.
  2. Pogovor o svetu 12

    nastavitve, briši račun (edino kar mi pade na pamet) ali pa pregledat kakšen priročnik z .net in se malo poglobit, druge ni ps: ni mi pa jasno, kako ga že ni kdo ponoblu :)
  3. Pogovor o svetu 11

    Perilo ni umazano, ga je pa treba vsake toliko časa oprat. In nisem jaz začel s pranjem. Sem samo odgovoril na komentarje. ODA nabijam na tako osovraženem .net, počasi, a bo šlo. In ne vem od kje ideja, da bom napadel FA. Vsaj mesec dni sem se trudil, da bi vzpostavil zavezništvo TT-FA-JB...
  4. Pogovor o svetu 11

    A ODA sem dobil na barbarih?? :confused: ps: lahko pa še naberem nekaj ODA, če boste vztrajali. Še zadnjič: nisem jaz hotel v FA, če ste hoteli moj račun, bi mi poslali vabilo, sam ne potrebujem nobenih obrazcev izpolnjevat, kot da ni bilo jasno, koliko vasi imam. Tako dolgo boste drkal...
  5. Pogovor o svetu 11

    Se opravičujem, če sem s tem koga užalil, a komentar je bil za tiste, ki so nehal, in jaz spadam v to kategorijo. Glede elite. Nekdo pač ni prenesel, da ne bo zmagal sveta, dokler bo ninja klikal (to je bilo jasno). Še vedno vodim po ODA pikah, dolgo sem tudi po številu pik, imam vso vojsko...
  6. Pogovor o svetu 11

    angry, dobro preberi kaj se dogaja! pleme TT so zapustili, naredili drugo pleme in sedaj naj nekdo pričakuje, da jim bom podaril še vasice? če bi bili v TT potem ja PLEME pomeni meni veliko, njim pač malo manj, vsaj TT jim ni pomenil nič, zato so ga zavrgli in si nadeli novo preobleko, kot da...
  7. Pogovor o svetu 11

    a me že pogrešate? .... in ne izzivajte preveč, da ne najdem nekoga, ki bi še imel voljo klikat v peskovniku, drugače pa sem že tudi skype preimenoval, tako da ne kaže več imena ninja, ker se je upokojil in se počasi spreminja v prah, od kjer je tudi prišel davnega leta 2009 ps: bom pa za...
  8. svet 12

    - zastav se ne sme prenašat med svetovi - barbari enakomerno razporejeni po mapi rastejo enakomerno do max 1000 pik - ukiniti PP za prepolovi, -20% cena stavb, +20% proizvodnja v rudnikih - hitrost sveta 1, hitrost enot 1, klasičen svet, brez lokostrelcev, paladin z orožji - velikost plemena...
  9. Najboljši vodja slo plemenov :)

    Kdo je naredil TI na si6? huda muca je bila pobudnik, najprej je bilo pleme "huda muca", nato pa TI - ideja o imenu ni moja, temveč sem prepustil kolegu, ki se je kasneje izkazal ps: najboljši vodja plemena je mungo, če moram izbrati samo enega (zgodbe o KOH in TMP so zgodovina) glede...
  10. Predstavi se

    ninja, od s1 naprej, na s6 dual hudi muci, na s8 dual solarixu
  11. Pogovor o svetu 11

    ti pa si dober, ne jim takšne govorit, bodo še spravili v igro jaz predlagam, da za 10.000 premiuma zmagaš igro 100. dan - ne glede na število pik in kje si, za 10.000 pik pa bo žrebanje, vsi v boben in eden zmaga, isto 1''. dan. :D.
  12. Predlog Svet 11

    malo pozno a vseeno, to 10:1 je bedarija, da pa plemena ne moreš zapusti pa še večja, še v komunizmu so bežali iz države, tudi preko zidov so plezal, tukaj bi pa še to onemogočili kar je Jovan napisal, takšne nastavitve bi rabili (samo ko jih nikoli ne bo) ... ker pač rabite keš in to vam...
  13. Pogovor o svetu 10

    a te še vedno boli s1, kajne? ti nisi imel nobene vloge ne vpliva na s1, dej se že sprijazni enkrat
  14. Pogovor o svetu 10

    ti bom dal po tvoji "glu*i" buči, "kao v službi" ... če ni tebe ubogal, je že vedel zakaj ne, podpora ni gledala dejstev, na .net bi bila kazen trajen ban
  15. Pogovor o svetu 10

    dej kalimero ali kaj si že: tokrat si pa prekoračil vse mere dobrega okusa: si največji hinavec, lažnivec in navaden "posrane", kar sem jih srečal na tribalwarsu od 2007 naprej...do računa bogrof nima nihče dostopa, kolikor vem je eden redkih, ki peskovnik klika zaradi čistega užitka prosim...
  16. Pogovor o svetu 11

    pogoji za zmago, pa še ovnov ni :D pogoja za zmago ne vedo, to je jasno, runda pomeni le zgrešen (slab) prevod
  17. Zastave

    vsaj nekaj
  18. vojna plemen

    pač realno gledajo na stvari, ne bo treba eno leto čakat ps: me zanima, kdo da 30 PP, da se mu stavba zgradi za 20% ceneje!!! ena stopnja 30 pik (dobri ste, res), potem pa še 10 pik za prepolovi :D
  19. Nastavitve za si11

    Podporo na peskovnikih .si nima smisla spraševati, ker so pač žal NESPOSOBNI in namenoma 'zajebavajo' igralce. Od w6 (leto 2007) do sedaj nisem imel ENEGA incidenta na .net serverjih, ne z igralci, še manj pa s podporo, pa sem igral na .net vsaj 4x toliko kot na peskovnikih. Poglejte si kako se...
  20. Nastavitve za si11

    še enkrat: nastavitve 1:10 za prvih 60 dni je delanje norca iz začetnikov, ker mu dajate lažno upanje, ko bo minilo 60 dni, bodo stolčeni v farme - itak. Samo do takrat bodo prepolavljali in 30 pik dali zato, da bo za 20% cenejša kmetija npr. 7. Pohlep je huda reč. samo opazka: spet nekdo ni...
Top