Search results

  1. Svet 15

    Veš tisti filing ko calimero govori o izdajalstvu drugim. Koliko izdajalcev ste že vi skup spravli, naj vas bo sram!
  2. Svet 15

    Govoris z igralcem GaaPoo na si15, ki je en velik izdajalec. Kot sem ze rekel znajo ~E~ samo vohunit in nic druga in on je bil eden izmed njih.
  3. Svet 15

    Calimero torej se ti pravtako bojiš nas - FLWjevcev da rekrutiras nase igralce:D
  4. Svet 15

    Nevem zakaj ker nisem nic narobe povedal. Vsakega se da premagat, tudi tebe. Ti se prevec povelicujes v nevem kaksnega igralca. Saj nerecem da nisi dober ampak ze pretiravas.
  5. Svet 15

    To pa ne drži. Ne obupamo mi tako, pa tudi če bi ti vse pokazal, kar vrjamem da si želel (ampak smo te za trenutek ustavli ) potem ne bi bilo še konec sveta. Še vedno bi bilo dovolj izkušenih plemen in igralcev, da bi vas premagali.
  6. Svet 15

    Pa da nebo pomote, nimam nič proti plemenu NEXT oz. E1. Le pokaži kaj znaš. Da bo vsaj zanimivo ratalo:)
  7. Svet 15

    In kaj se jim bo obrestovalo? Po koncu vseh vojn in drugih bitk bo prišel čas ko jih boste ponooblali. Sicer pa mislim da se ni potrebno šopirit o novi akademiji na forumu, nihče se ni zakaj bi se še torej vi? Vedno ste najbolj pametni profesionalci kot se nekateri radi okličete, češ kaj boš z...
  8. Svet 15

    Posledica vojne.
  9. Svet 15

    Jas osebno nimam nič proti vam, niti nebom jokal če bo vojna izgubljena, konec koncev je samo igra, edino kar me je res razjezlo je, da ko ste bli v kritičnih trenutkih na začetku sveta, ko so eHORDE prav tolkli po vas, ste po celem K55 prosjačli za NNPje. Sem sital račune tudi igralcem iz...
  10. Svet 15

    Ta si15 je prav zanimiv ratal. Sploh na K55 bo dober boj:D
  11. 2. številka Plemenskih novic

    Zdaj bi pa že lahko 3. izdaja prišla ven, pa tisti rezultati nagradnje igre.
  12. Svet 15

    Nevem zakaj vas to tako moti, mislim da je kar vredu da je enkrat malo spremembe in je 3 stopenjski razvoj.
  13. Svet 15

    Mogoce bi res lahko blo vsaj 1.5 ce ne 2 za hitrost igre, ampak vsaj koncno je si15 na sporedu:)
  14. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    pa si15 hehe
  15. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Zato pa najprej pocakaj da vidis kak se bo razvilo pa se pozneje pridruzis tja kam se ti najbolj primerno zdi, ali pa se z prijatelji zmenis in mas svoje pleme. Sploh ni neke sile glede tega. Slovenski speed je zaenkrat čist vredu, z večjo količino speedov pa bodo izkusnje z speedi vedno bolj...
  16. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    vsakih par urc se vam francoski odpere, pa tam špilajte če čete. Takih ko se samo bunit znajo igrat pa ne na slovenskem speedu nerabmo.
  17. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    samo se bunite folk kak ni to vredu pa tisto itd. to je komaj 2. slovenski speed zato tudi vrjetno precej težav. Pa idite špilat na francoske speede al pa španske, začnete z vasjo po 6-9k pik, odvisno od speeda pa se cez 10 minut ze koljes na polno. Traja min. 3h. Sam sem ga vceraj pa danes...
  18. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    max. 3 igralci so v plemenu.
  19. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Mogoče bi bil svet 15 boljša ideja, ampak vsaka čast za ta speed. Bo zanimivo doživetje hehe Sem kr dolgo čakal, da bo kaj takšnega na VP :)
  20. Svet 15

    Malo naredite pritisk na te, ki so odgovorni za odpiranje svetov pa bo se letos mogoce hehe
Top