Search results

  1. -Nasikanc-

    SPEED svet

    Js se za kdaj gremo špilat :D
  2. -Nasikanc-

    Anketa: Limit farmanja

    Tako kot je napisal masterx, limit odstranit al pa ga dvignit na 5-6 miljonov, ker z faking 500k na dan nafarmanih ni mogoče delat cekine in vojsko na enkrat pri teh vaseh ki jih imam trenutno in žal večji kot bodo računi tažje bomo delali cekine in gradili vojsko, nevem a bomo meli 50% vasi...
  3. -Nasikanc-

    Anketa: Limit farmanja

    Fora je da pač jaz porabim več surovin za delat vojsko v 10 vaseh več, a ni tako?
  4. -Nasikanc-

    Anketa: Limit farmanja

    Zakaj bi bilo najbolj fer da vsak lahko nafarma enako?? Jaz imam 10 vasi več, toraj porabim za 10 vasi več surovin zakaj bi jaz in nekdo ki ima 1 vas imela isti limit? Vsi pridejo do limita, razen tistih ki se jih ponobla ;) Naj bo fer in da tistemu ki ima več vasi večji limit ker več porabi...
  5. -Nasikanc-

    Anketa: Limit farmanja

    Limit je narejen tako da se 4k dviga na dan in 4k na zavzeto vas, kar je pošteno stem da igralci ki pridejo na novo bi morali imet po mojem mnenju limit odprt vse od začetka sveta ne pa da se jim tisti dan začne štet 4k to je malo čudno narejeno. In upam da bomo vsaj malo povečali limit da se bo...
  6. -Nasikanc-

    Anketa: Limit farmanja

    Da vidmo kaj bo...
  7. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    GET REKT by spinel hahah
  8. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Smo jih povabli v vojno mi ali vi? To je samo vaš problem ne moj, pa ne zanima me kdo jih je povabu iz vašga plemena...
  9. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Ni govora o plemenu RIS mimogrede oni so vsaj nekaj pokazali do zdaj, celo več kot break in so treuntno v lepši luči kot vi ki ste zaenkrat samo spušili enih 30 plemičev in 5-6 nukov + izgubili ste 7 vasi... Dolg jezik imaš truenutno samo ti, jaz imam dol jezik, dobro goflo in plus tega še...
  10. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Tak ti bom reku bandit. Že da povabiš v vojno pleme ki ima taloke napisano na profilu pove kakšen igralec si.
  11. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Za vsako stvar se najde lahko izgovor, ampak vredu je dobra tolažba je tudi nekaj vredna.
  12. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Točno tako lahko bi naredili da bi bil celi svet proti vam ampak mi nismo obične pi*ke ko se bojimo vojne in smo hoteli najbolj zanimiv možen razplet. 3 Velika plemena ki se med sabo rukajo k pr norcih. Ampak so se vaši pro igralci hitro ustrašili sami sebe. Od najglasnejših vrjant kot so mi...
  13. -Nasikanc-

    Pogovor o svetu 23

    Vse je isto gnezdo, ne da se mi iskat še tvojih in od ritoliznika(leonsa) pogovore.
  14. -Nasikanc-

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Nevem o čem govoriš...
  15. -Nasikanc-

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Ooo gospod safaric... Prvo pišeš kako smo napade ponarejali in kako bi to znal vsak naredit, potem nas obtožuješ da smo ti vdrli v zasebnost in se opravičuješ za storjeno dejanje in glej ga zlomka potem nas spet obtožuješ da smo ponaredili napise ki si jih napisal...hmm no saj to je značilnost...
  16. -Nasikanc-

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Če si me že spravu v to govno me še reši pa res to naredi :D
  17. -Nasikanc-

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Pa pejdi na travian, golazen... ;) sam da ti nebi kje na pamet padlo da me zraven vzameš :cool:
  18. -Nasikanc-

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    Dokaži v igri vuples da sem slab tle me pa pljuvaj kolko hočeš, tam pa vsi vidijo kdo je kolko sposoben ane... Vaši uspehi: http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=Vulpes+&type=player http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=the+phoenix+&type=player Moji uspehi: prvi svet...
  19. -Nasikanc-

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    lepo pošlji ji da me bota lahko opravlajla
  20. -Nasikanc-

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    te že čakam, jaz sem zaenkrat še vse prenesu v dejanja ti pa še nič zaenkrat sam gobec psihopat
Top