Search results

  1. Speed turnir

    Sem poslal "listek" ... sem naredil prav? Na podporo sem pisal listek, ki naj bi se nanašal na svet 21 ... naslov je ZA SPEED, notri pa je up. ime skypa ... ;) mislim, da je to to ... lp. lolekbolekMI6
  2. Speed turnir

    Prav fino je blo ... Kdaj zvemo kdo je v ekipi? Lp. Jan A bodo tekme vedno ob tako poznih urah?
  3. Speed turnir

    Jap to je ta isti španija hehe ... ;) lepo da bomo skupi špilal ... upam da pridemo v ekipo ... sam zame dvomim ker verjetno ne bom do konca sploh če bodo podaljšal zarad tega
  4. Speed turnir

    No sej to je pa še hujš da ti zastavo zamešajo ... lol
  5. Speed turnir

    A ni tko da mamo ob 19:00 samo mi? ... vsaj tako sem jaz dojel ... ;)
  6. Speed turnir

    Hehe ja kako ti je pa ime? Jst sm lepo lolekbolekMI6, pa sm bil tm nekje okol 15, ker sem prepozno začel ...
  7. Speed turnir

    15 minut že zamujajo ... no ampak sej se zgodi ... ;) sam škoda da glih pri nas ...
  8. Speed turnir

    španija, a si to ti ... iz VP? Hehe Galci pa to ... :D
  9. Speed turnir

    Ok. ... sem igral na nekem prejšnjem od speed/RaR ... brez vstopne kode lol
  10. Speed turnir

    Hehe jap pa tko gledam pa probavam ... pa gledam na uro če mam uro narobe ... lol
  11. Speed turnir

    Jaz tako ali tako verjetno ne bom do konca, ker se prepozno konča, jutri imam pa šolo, samo vseeno ... bi blo fino čim več igrat ;) upam da čim prej zrihtajo
  12. Speed turnir

    In še to: ko svet bo, kako bomo vedeli kateri? Po imenu? Mogoče veste, kakšno bo ime speeda? lp. lolekbolekMI6
  13. Speed turnir

    Jap mene tudi zanima ... sem že mislil da samo pri meni ne dela, da gledam kaj narobe ... lol
  14. Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Ja, to tudi mene moti na nekaterih svetovih. Zdelo se mi je super, da sem lahko poslal okrepitve tudi prijateljem in zaveznikom, zdaj pa zavezništva med plemeni izgubijo svoj pomen - le za skupne akcije. Se strinjam s teboj. lp.
  15. Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

    Kaj pa če preprosto jahata skozi gozd... če nista "navadna suličarja" se že morata znati bojevati! Motorka: Ko si enkrat začaran v žabo se je težko bojevati...
  16. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Ni tisto ikona, niti od ene od vasi na karti... niti ni kovačija... se že veslim naslednjega namiga, samo ne prehitro pogruntat, da lahko tudi jaz kaj ugibam!
  17. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Torej je večja slika... še sanja se mi ne! PS.: Pomoje tudi pri milici ni...
  18. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Ne, sigurno je nekaj manjšega... verjetno je kakpna manjša slikica, ki jo težje zaslediš na ekranu.
  19. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Noup... vsaj zdi se mi da ne...
  20. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Od ovna ni... Pa za paladina tudi ne... In za izvidnika prav tako ni... Niti za kovačijo ali sekire, izvidnike ali prebivalce... ali pa barbarka... Nič od tega ni, a slike vseeno ne najdem na vojni plemen. Vso srečo vsem, ki boste še poskušali... SE PA STRINJAM, DA BI BILO LEPO, ČE BI...
Top