Search results

  1. SPEED svet

    Upam da enkrat med pocitnicami.
  2. SPEED svet

    Podpora...
  3. Anketa: Limit farmanja

    Mam pa predlog da se v vseh plemenih oz. Vecini naredijo ankete kdo je za limit kdo pa ne. Tak bo bistveno vecja udelezba na koncu pa zberemo se eno "bazo podatkov" torej enega igralca da bo vse glasove lepo presteu. Na koncu pa objavimo to tukaj na forumu. Cas je da ce imamo slabo podporo sami...
  4. Anketa: Limit farmanja

    Sem istega mnenja. Ta limit je brezvezen. Nima smisla. Vsak res nima enakih moznosti imamo pa zato nekateri bolj trdno voljo. Sam ne kupujem pp tock pa vseeno pridem do nekih vidnih rezultatov. Pp bi blo fino ukinit sam fora je pol da v sloveniji nebi blo vec vojne plemen. Na tak nacin pac...
  5. Nagradna igra: Triatlon VP

    1. 20 2.Ronald McDonald 3.3123
  6. Nagradna igra: Triatlon VP

    1. 588 ce stejemo zraven da branilec nima zidu,in imas zraven paladina s Altejevo plemenico. 2.Ime paladina:Kriza 3.2016
  7. Nov si23 na us ekipa..

    Jst.........
  8. Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    konica sulice od sulicarja
  9. Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    to je konica puscice od lokostrelca sam da je okrog obrnjena
  10. Neskončno tekmovanje Vprašanja in predlogi

    ja pa keda bo nova naloga
  11. Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

    kdaj bo nova naloga
  12. Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

    tko je ime tudi mojemu sosolcu ,ki ga je zupnik ko mu je moj sosolc povedal ime takoj vzljubil
  13. Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

    kaj pa ce je en paladin enega konja peljala cez jezero,sel nazaj po drugega paladina, drugega konja pa sta pustila na zacetku.Do bitke pa sta jahala na enem konju. Motorka: Zelo dober odgovor, ampak en konj žal ne more nositi svojega oklepa in še dveh polno opremljenih vitezov. Poleg tega pa...
  14. Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

    Kaj pa ce greta cez gozd.Ceprav je zacaran sta vendarle paladina a ne. Motorka: Paladina sta samo dokler ju zlobna čarovnica ne zacopra v žabi...
  15. Neskončno tekmovanje Vprašanja in predlogi

    Po mojem bi bilo prav da bi napisali kateri igralec vodi in koliko tock ima. 1.mesto 2.mesto 3.mesto
  16. Neskončno tekmovanje [02] Ugani sliko

    Jaz mislim da je to: Ko gres v vojasnico,pogledas pod rubriko mecevalec in poleg napisa mecevalec je znak za njega.Torej mislim da je rezilo od meca. Lp
  17. Neskončno tekmovanje [01] Ugani sliko

    To je del slike - "Obramba pred konjenico
Top