Search results

  1. Avangelista

    Pogovor o svetu 20

    Bi bilo dobro da podpora vseeno odgovori na takšna sporočila ker se potem marsikdaj zdi kot da ne vidite ali nočete videti.
  2. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Sej nevem kaj si naj mislim. Me zanima če je podpora sporočilo sploh prebrala v kar močno dvomim. Še vedno imam shranjenega in ga lahko pošljem kot dokaz kdaj želim. Igralec je zaradi vaše malomarnosti izgub precejšnje število enot in to v najbolj kritičnem obdobju. Če bi imel voljo bi se še...
  3. Avangelista

    Dosežki [Svet 19]

    Ne več bom pa poslal ob naslednjem.
  4. Avangelista

    Dosežki [Svet 19]

    Nisem imel namena odpirati nove teme za to vprašanje ampak očitno jo bom moral. Mesec dni nisem dobil odgovora od podpore. Kaj se dogaja z dosežkom "Protiobveščevalni agent" na svetu 19? Mislim da sem odbil že kar nekaj celotnih napadov z skavti in sem še vedno na nuli.
  5. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    In Motorka strikes again! Že to da je bilo sporočilo na tako javnem mestu izbrisano šele po 3 dneh je dokaz kako aktivno in kvalitetno podporo imamo. Od kdaj pa igralci nimamo pravice izražati svoja objektiva mnenja o podpori?
  6. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Pa pusti naj imajo veselje. Sej iz leta v leto izgubljajo igralce. Tudi sam se po koncu tega sveta nameravam umakniti iz vojne plemen ker Podpora kot ponavadi ne zna opravljati svojega dela.
  7. Avangelista

    svet 20

    Ne sekiraj se jaz čakam na odgovor že 3 tedne.
  8. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Mislim da ta tema na forumu ni namenjena tvojemu vprašanju...
  9. Avangelista

    W80

    Zakaj nima smisla igrati brez premiuma? Bil sem v zmagovalnem plemenu na W48 in nisem niti enkrat kupil premiuma ali katerega drugega dodatka.
  10. Avangelista

    W80

    Jaz bom. Res pa je da mi "Tribe Limit" ni všeč. Kar je več ko 30 je pretirano ker dvomim da je kdo sposoben vodit tako veliko pleme in sestavljati taktike. Res pa je da nikjer ne piše da ne smeš imeti manj članov.
  11. Avangelista

    Dnevni dosežki na svetu 19

    Urejeno...
  12. Avangelista

    Izbris računa

    Hvala lepa.
  13. Avangelista

    Izbris računa

    Še vedno čakam na kakšen koristen nasvet ali pa vsaj odgovor.
  14. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Podpora se sekira za nas manj kot za lanski sneg. Žalostno ampak nič čudnega da nihče več nima prave volje igrati na slovenskih svetovih.
  15. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Sej svet ni tako dolgočasen da se je treba cel čas obremenjevati z drugimi stvarmi...
  16. Avangelista

    Izbris računa

    To sem že našel ampak se bojim da mi bo odstranilo vse račune povezane z Innogames in ne samo enega računa na tribalwars.net.
  17. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Imeti tri plemena da lahko upaš na zmago je sramota. Takšna plemena in igralci ne bodo nikdar imeli spoštovanja in bodo znani samo kot reve ki morajo imeti kvantiteto da se lahko izpostavljajo na svojih kontinentih in gradijo bunkerje.
  18. Avangelista

    Izbris računa

    Pozna kdo način kako dokončno izbrisati račun na Tribal Wars? Ne želim izbrisati računa samo na določenem svetu ampak nasploh (da bosta email naslov in uporabniško ime ponovno dosegljiva). En čas je obstajal posebna povezava do te možnosti ampak je več ne najdem. Zato bi bil hvaležen če mi jo...
  19. Avangelista

    Pogovor o svetu 19

    Mislim da je tukaj jasno kdo bo zmagovalec! Razen če bo prišlo do kakšnega upora proti kloniranju.
Top