Search results

  1. Pogovor o svetu 21

    fantiček ne poznaš me... in ne sodi drugih po sebi za vse kar naredim imam razlog lahko pa vprašaš moje bivše soplemenjake (čeprav sem proti koncu redko z kom govoril) pa ti bodo morda povedali koliko sem jaz pošten
  2. Pogovor o svetu 21

    fantiček na s18 dobil smo tedenski ban ker se nas je 5 logiralo na isti WIFI v GOSTILNI in smo bili obtoženi da smo ista oseba je sm trajno blokiran in sem tudi trajno zaključil z igro z izjemo ene malenkosti ki jo bom še počel pa pojma nimaš zakaj sm bil blokiran k si navadn bedak lahko ti...
  3. Pogovor o svetu 21

    sploh nebi o tem ravno na si18 poznam vsaj 3 take primere tko da zapri pa tudi na si19 se je ponovilo
  4. Pogovor o svetu 19

    mislim da se vsi igralci v vodilnih plemenih dobro zavedamo da je igra še daleč od konca....
  5. Dual

    haha to pa nebo res pr window10 je IE oz po novem edge velik hitrejši :P drgač pa mojster zna delat z vsem ;)
  6. Dual

    in kaj je narobe z IE?
  7. Pogovor o svetu 18

    sicer tega serverja že dolgo ne igram resno ampak kolikor to kreganje berem tu eni in drugi sam grozite nekega resnega efekta pa ni....
  8. Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    more bit pa pleme res slabo.... eno sm naredil ko sem začel odločil igrat VP :p
  9. Si 21

    Bod srecn maš vsaj sanse za zmago ;P
  10. Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    ne nisem, ker je si19 šele drugi svet ki ga igram ter verjetno zadnji ki ga resno igram. pa ti povem da se da bi raje imel tak način saj je igra navsezadnje vojna plemen in ne vojna zavezništev. Konec koncev če se nemoreš zanesti na svoje pleme ga pa menjaj
  11. Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    ravno zato to ni dovoljeno ker potem ima lahko eno pleme 5 podplemen ki ga z obrambo zalagajo vsako pleme zase in to je to. na ta način tudi nemoreš izkoriščat manjših plemen če ti kaj ni všeč imaš še 3 druge svetove za igrat...
  12. Pogovor o svetu 19

    vojak res da sm te blokiral ingame :P sam žal mi je da se je tako končalo res mi je načeloma škoda poletja samo sem se veslil kako bom proti vam končno lahko pokazal kakšen igralec sem tega žal zgleda nebom mogel to je moj drugi svet in tudi verjetno zadnji pač če sm koga žalil naj se zaveda da...
  13. Pogovor o svetu 19

    statistiko že... ozadja dogajanja pa ne
  14. Pogovor o svetu 19

    ok kom ti to? tivarg? najprej se pozanimaj o dejstvih
  15. Pogovor o svetu 20

    zanimivo na si20 tudi član podpore zahlačar3 prodaja surovin
  16. Pogovor o svetu 19

    prosim preden izjaviš kaj takega preveri blokade na si19 vse blokade ter odvzemi vasi ki so bili izvedeni so posledično vplivale v prid natančno samo 2ma plemenoma t
  17. Pogovor o svetu 19

    sej sem napisal listek pa sm dobil grožnje da bodo naslednjič posameznike kaznoval tolk o objektivnosti podpore is spet bom obtožen podpihovanja pa sem se kar se da spoštljivo vedel mislim da nekdo ni dorasel funkciji ki jo zaseda
  18. Večni optimist

    Motorka zakaj pa nebi kar pred vsemi lepo razložlili da se jasno vidi kriterij oziroma dvojna merila. z tvojim delom sem bil vmes zadovoljen in sem celo pomislil da vam delam krivico dokler ni prišlo do kršitev z strani invalidov in sem na odgovor dobil šele ko so bile vse njegove vasi v rokah...
  19. Pogovor o svetu 19

    Haha dobra se vidi da nimaš pojma kaj se dogaja Ps pojdi raje še kako barbarko ponoblat to vam gre odlicno od rok
  20. Pogovor o svetu 19

    Dej res raj ne piši neumnosti ker smo bili vedno kaznovani z odvzemom vasi za razliko da vas
Top