Search results

  1. Gospod Cesar

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    Bom še jaz malo pametoval, obrniti se mora na DZ glede visokih kazni, MNZ je lahko le predlagatelj in objasnili ti bodo le njihove predloge ne pa dejstev zakaj je tako kot je. Se vidi da na psihotestih pri policiji res popuščajo glede na to da te prav vsak komentar tako sprovocira. Me prav...
  2. Gospod Cesar

    Neuradni časopis sveta 20 2.del

    Vojna besed, vsi pametni brez podlage, vsi ste policaji, vojaki, visoki uradniki ipd. po forumu širite pamet celotnega vesolja namesto da bi se dokazali v igri :rolleyes: Ni forum namenjem temu da ugotovimo poklic vsakega posameznika ki igra igro, za to pejte na piknik pa se mente tam tisti ko...
  3. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 20

    Vsi iz javne uprave, tega piknika bi se pa še jaz udeležil da vidm kdo so ti specialci ki na delovnem mestu igrajo VP :rolleyes:
  4. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 19

    Drugače se na veliko piše o svetu 19 samo podpora pridno briše komentarje ker naj bi bili offtopic, a vse kar je bilo izrečeno se nanaša na točno ta svet in nikakor ne more biti offtopic z izjemo žaljivk, kar pač razumem da je zbrisano. ;)
  5. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 20

    Ne bo držalo. Lahko ti jih takoj naštejem: INRED, glista, Kralj fedex. To so za začetek. Sebe sem v teji zgodbi namenoma izpustil čeprav sem tudi jaz med njimi.
  6. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 19

    Odblokirej račun da lahko dam na brisanje in s tem pokažem kaj si mislim o tvojmu odgovoru. Tebe motorka bi mogu en z motorko pobožat in to po vratu.
  7. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 19

    nevem zakaj na moj listek še nihče ni odgovoril če tukaj veselo razglabljate, teje imbicile ste pa kar odblokiral? zavzel so mi vasice na nepošten način zdej se pa zgovarjajo, če bi hotli pravici zadostit bi mogli dat trajni ban glisti in fedexu men pa vasice z neomejeno vojsko nafilat do konca...
  8. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 18

    Sankcije zaradi upoštevanja pravil? :) Zresni se fantiček.
  9. Gospod Cesar

    Pogovor o svetu 18

    Zbrisali ste post od igralca jozagulikoza, ki je bil v skladu z vsemi vašimi pravili. V postu ni bilo uporabljenih nobenih psovk/žaljivk zoper kateregakoli uporabnika foruma, izraženo je bilo izključno njegovo osebno mnenje. Spet ste stopili korak naprej. :rolleyes:
Top