Search results

  1. Anketa: Limit farmanja

    Max. 5-10% igralcev se je prijavilo na svet zaradi limita. Ostali so se pac prijavili, ker se je novi svet zacel. To da je pa malo glasov je pa sama lenoba ostalih. Nekateri ki so zaceli z igro in nimajo toliko izkusenj z igro se vejo pomojem ne da je limit na temu svetu, ker jih v velikem...
  2. Anketa: Limit farmanja

    Glasovanje je koncano. Kaj se bo zgodilo v nadaljevanju?
  3. Anketa: Limit farmanja

    Saj je vidno ze iz ankete. 76% je za dvignat limit ali ga pa popolnoma odstranit. Ceprav je bilo le par glasov vec kot zadnic mislim da se je dokazalo da ga je treba povecati. Ta en ki je pa glasoval za zmanjsati je pa verjetno nek troller al pa ga je mal cugnu pa ni vedel kaj klika.. :)
  4. Anketa: Limit farmanja

    Ne razumem zakaj ukiniti pp? Mislim da je premium racun in pomocnik za plenjenje enkratna zadeva ker ti olajsa celotno igranje. To je spet stvar igralca in si bo skoraj vsak kupil pp ce misli na nek nacin za res igrati. PP se po mojem mnenju ne bo nikoli ukinil, ce tudi se bo pa se toliko bolje...
  5. Anketa: Limit farmanja

    Jonke poanta tega je da grem mogoce max. 6x na dan na racun po 5 min, ker ne igram tega sveta resno pa vseeno poklikam farmanje ker brez tega ne gre. Tako da tudi ko grem 2x 3x gor na racun mi limit vec ne pusti farmat kar me nervira ker se vse pocasi gradi produkcija surovin pa ni dovolj velika...
  6. Anketa: Limit farmanja

    Fora je pri manjsih igralcih, ki smo pred kratkim zaceli igrat ta server da prides do limita ze v parih urah. Za igralca, ki ima cca. 2K tock ne vem kaj je problem, da ne bi prisel do vsaj 250k naropanega cez dan. Res je, da je vse odvisno od igralca in kako farma. Pri sebi vidim da pridem do...
Top