Search results

  1. Pogovor o svetu 23

    Tole mi je poslal sosolec, ki pa bo ostal neimenovan. EDIT: no ja.. ne za dolgo.
  2. Pogovor o svetu 23

    http://postimg.org/image/52guu2079/ http://postimg.org/image/kozanrtoj/ Zanimivo ali pac? Jonke, kolikor sem slisal raste limit z dnevi,(torej tisti ki so se prej registrirali imajo vec limit kot pa tisti ki so se pozneje) in z vasmi, glede tega da se pa ne resetira ob 00:00 limit, je pa...
  3. Pogovor o svetu 23

    sj ti verjamem 1357, kaj pa tale racun ti je kaj znan?
  4. Pogovor o svetu 23

    Pa se res je ane, glede nato da vsi ko se predregistrirajo imajo 26 tock, a glej ga zlomka le tvoj ima 28, in glih 2 tocke se dobi iz nadgradnje mestne hiše na stopnjo 2, ah ziher je podpora nadgradila eno stopnjo ne?
  5. Pogovor o svetu 21

    UP luzers brišiti brišiti, druga tko ne znate, Hit Delete
  6. Vprašanje glede zavzemanja

    Ne, vsajvojska in prve vasi izgine takoj ko je prevzeta, tako da vojska ki si jo ti poslal nebo prisla do cilja
  7. Pogovor o svetu 21

    Tole je pa en izdajalski svet
  8. Pogovor o svetu 18

    Ragnarok dne 14.11. ob 15:48 Pozdravljeni soborci. Tako, pa sem padel tudi jaz. Saj ne rečem do so bili boljši od mene (tudi ne pravim da so bili slabi), ampak sčasoma pač človek res izgubi voljo. Žal mi je da so se zadeve razpletle tako kot so se. Če bi vedel, bi v preteklosti naredil nekaj...
  9. Pogovor o svetu 21

    Kopujem soliden gmaerski racunalnik med 600-700€ ce ma kdo kdaj pa da ni prevec staro pa bi rad prodal,pisite.
  10. Pogovor o svetu 19

    TW stats dosti pokaze.
  11. Pogovor o svetu 20

    No ce si zdaj pro iz si zadnje leto pa prilepi kje si igral,in toje soigralce na racunih Glede tega kar si pa spodaj napisal,matic dokaze,sam je reko da besede prenese v dejanje, jz pa ti sma pa isto oba,pr besedah,samo ti tega ne vidis.
  12. Pogovor o svetu 19

    Lejte ga izdajalca, saj zato pa je vp tam ko je ko samo piče špilajo pa samo gledajo kdaj bi lahko prestopli pa pobegnli k sovragom, Sam neke pa vprasam,ka Thor pa gre dual z tistim izdajalcem?
  13. Pogovor o svetu 20

    All Hail The PRO woley. http://si.twstats.com/si8/index.php?page=player&id=63886 Pregledal sem tvoje sozeske,žalostno,pa se to je edin taki ker si igral v zadleju barbarov ,sam sem bil tudi tam, moj 1 igralni svet pa sem imel 2x vec tock kot ti, 500k (sam sem tudi bil v zaledju, celo v...
  14. Kazni ob nepravilnem zaključevanju

    Nec nebo,rabo bos noblati,sam dvomim da ti bo tezava,sploh takega proja Rokeca
  15. Pogovor o svetu 20

    Lastna hvala cena mala. Al kako ze rečejo
  16. Pogovor o svetu 20

    Poglej sam govoris da sem bedak,zato ne vidim smisla da bi kaj lepo,in ce si ti taki pro pa prilepi svoje dosezke ce upas,pa ne igram na si20 v NUKE,sploh ne igram,na forum sem prisel analizirat ljudi
  17. Pogovor o svetu 20

    No pa daj prilepi svoje doszeske ce si pro, linke ce upas, sam ne take ko si bil dual al pa trial, ce pa ze take pa kr povej kdo je zraven igral pa se takoj vidi keri je masina pr racuni (npr. kaki dadl, ne vem ce si igral gore al ne,sam si se rabo pomoje fesjt slinti,al pa ce premium...
  18. Pogovor o svetu 20

    No ne vem zakaj, to ti sam ves, sam je vidno slinjenje, sem preprican da ma matic dosti "prijateljev" pa ga tu ne hvalijo pa se mu ne mecejo pod noge. Hlapec Zastopim se pa da nasikanc pametuje, kako naj igrajo itd. pa se ma za vec o onih, saj je dokazal, Najbolj hecno pa je da se potem ti zram...
  19. Pogovor o svetu 20

    Dej dej woley se tak slini zraven,sicer ne vem zaka sam priznaj Ti Matic, Ne vem kak napadas,traini,deffanje,snipanje itd. to da pa res znas dobro farmat si dokazal in cestitke. Sam ne zastopim zakaj toliko napihovanja? Tile z kateremi se nekaj prerekas niso vredni tvojega odgovora,si igralec...
  20. Pogovor o svetu 20

    Obrazlozitev Woleywih komentarjev Tuki mate. :) Igra pa na Lucky na si18. Sicer ne vem ce od zacetka al ne, al se je le pridruzo kot dual.
Top