Search results

  1. Svet 15

    pozdravljeni, svet 14 je postal nezanimiv, saj je party lama prevzela oblast. možnosti da jih izrinimo so enake 0. bi lahko dobil okvirni datum kdaj se bo si15 začet? ker odhajam v francijo na smučanje in nebi rad zamudil začetka. se vam vnaprej zahvaljujem.
  2. Svet 15

    edino kar si želim za si15 je da bi bil svet enak si14 po nastavitvah hitrosti (hitrost 2), +če bi se dalo uredit da ne bi bilo cerkev bi vam bil tudi zelo hvaležen bi nam mogoče lahko povedali okvirno kdaj nameravate odpreti si15 (januar, februar,...)
  3. speedi tribalwarsmasters.net

    igra kdo od naših?
  4. Svet 15

    Predlagam, da bi naredli anketo kjer bi uporabniki glasovali kakšne nastavitve želijo na si15
  5. Odgovorjeno Svet 4

    še vedno nisem dobil pojasnila kaj je bilo narobe in nisem dobil premium računa kot opravičilo zanima me če je že znanega kaj več o tej napaki in ali je odpravljena.
  6. Odgovorjeno Svet 4

    kdaj bodo zdaj težave odpravljene ?
  7. Odgovorjeno Svet 4

    Zanima me če kdo ve kdaj bodo to napako popravili
  8. Paladinova imena

    moj je pa čuft XD
  9. Odgovorjeno svet 4 težave

    js pa se ne morem prijavit na svet 4 mi pol ko se prijavim napiše empty result
  10. Odgovorjeno noble train

    hvala za odgovore bili so mi v veliko pomoč
  11. Odgovorjeno noble train

    zanima me kakšen naj bo noble train sem že iskal če to kje piše vendar odgovora nisem našel prosil bi za pomoč .
  12. administrator na sv. 1

    zdravo zanima me kdo je na svetu 1 odgovoren za upoštevanje pravil (na travianu jim pravimo multihunterji)
  13. dual acc

    če prav razumem ne smem igrati na svetu 1 in 2 hkrati če želim igrati multi acc
  14. Boys vs. girls

    5111 jo je malo bab
  15. dual acc

    zanima me če so na vojni plemen dovoljeni dual,triple,.. acc
Top