Search results

  1. hilary

    Dual Si6

    Je kdo za dual na Si6?? Pogoji : -Račun ima nad 250 točk -Pleme je na top 7 lestvici -Igralec ki igra tisti račun je izkušen -Pa fajn je da ima premium račun :D (Toda jaz ga nebom plačeval!)
  2. hilary

    Hilary - 1. izziv za use :D

    NO pa štartimo :D 500 -.-
  3. hilary

    Ekipa protim ostalim - 1. Izziv za moderatorje in admina :)!

    No to gre pa enako kot Izziv za spamerje samo da lahko MITYEYE, JAZ, MIKIMUKI IN TFF aja pa še kak ubijalec pa negro :D znižujemo številke TO NE VELJA ZA TRIBUNA! on lahko tut zviša številke ;) No pa začnimo ! Aja nagrada je da tisti ki reče 0 lahko spremeni MOJ avatar TODA SAMO V PROFILU! ko pa...
  4. hilary

    The Biggest spammer fan club (ubijalec124)

    .......................................
  5. hilary

    Mikimukis fan club!

    No da nebo mikimuki užaljen
  6. hilary

    Tribuno Fan Club :)

    Tule je pa Tribunov fan club za dodatna vprašanja se pa dobimo na gxovem profilu :DDDDDDDD just joke Pa fajn bote :DDDD
  7. hilary

    Ocenjevanje igralcev, moderatorjev v glavnem vseh na forumu :)

    No da je malo kaj za delat na forumu bomo tukaj tako delali npr. Ime : Tribuno Ocena : 10 Kaj ti je na njem všeč ??? : Da je prijazen xDxDxDxD itd. no bom kar začel : Gx15 10ka :) Ušeč mi je da "spama" hahahah :) Ni mi všeč da misli da sm ženska itd. :d:d::d:d
  8. hilary

    Potres na japonskem

    Če veste kaj v potresu na japonskem lahko tudi povete tule! Js sm zdaj en video pogledal : KUŽA No saj morda vas ne zanima samo pač naredil sem to temo ;)
  9. hilary

    Pc igre

    Igra kdo kakšno igro npr. Call of duty (4)(6)(7)(2), Battlefield Bad Company 2, Track Mania (Nations)(United), Ski Challange....??? Igram Call of duty (4)(6)(7), Trackmania Nations
  10. hilary

    muzike :D

    skor enako kot slike samo da muzike (igra : premagaj sliko) bom kr začeu xD VIDEO TUT GLEJTE PA GLEJTE NA ZAČETKO NOGE :D
  11. hilary

    Dual/Iščem račun

    pipipipipipi nerabm :D sam videt sm hotu kakšni komentarji bi bili pa sm vedu da bi samo neki govorili tist pa tist itd.
  12. hilary

    Iščem pleme

    Iščem pleme na Si4 trenutno imam 100 točk to zato ker so me uničili InKoH k je bil še gregorlozer vodja drugače sem imel že veliko točk Pleme upam da bo aktivno Izkušeno Itd. ne da se mi naštevat uuhhh nej ne bo noobovsko ali kakšno ne-orginal (prosim ne dajajte noobovskih komentarjev)...
  13. hilary

    Poglejte koliko igralcev igra na Si5

    Svet Začetek Število igralcev Opis Svet 5 14.12.10 7801 igralec * hitrost 1 * hitrost enot 1 * morala temelji na razmerju točk med napadalcem in branilcem in času igranja * upravitelj računa (od 20 vasi naprej) * odličja * presledek med napadi in podporami...
  14. hilary

    Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

    Malo bi lahko pogledali katero pleme ima več kao (oboževalcev) upam da bo čim več odgovorov ;) Jaz bi rekel TMP Lp Hilary ;)
  15. hilary

    Iščem račun

    Iščem račun na Svetu 1 kakšnih mil. točk
  16. hilary

    Predstavitev plemena U.F-L.

    Predstavil bom pleme U.F-L. bom pa kr pravila naj prej : Bodi spoštljiv in prijazen igralec Ne žali drugih Ne bodi začetnik k se mi neda tebe učit :) zdej še malo gruntam kako bi igrau s5 :D Ne delaj se norca iz drugih Če boš imel rdečo piko ODSLOVLJEN Upam da boste tej pravila upoštevali...
  17. hilary

    Točke

    Kako najlažje dobim točke? Spet jaz Lp :D:);)
  18. hilary

    Pleme WoW

    Bi kdo prišel prosim v mojo pleme WoW zelo bi bil vesel. Lp Hilary
  19. hilary

    daj pomagajteeee če kdo ve v plemenu EoW

    blablablabla
Top