želiš biti knez?

DeletedUser

Guest
pa odprimo še eno temo: če si K55, si izkušen, nov in željan učiti se, si aktiven ali pa vsaj atraktiven? lahko si tudi punca, tujec(sprechen sie deutch?) ali karkoli drugega.. mi sprejmemo vse. KaraK ali karantanski knezi morda še niso med top 10 se pa strmo vzpenjamo po rangu. sestavljeni smo iz izkušenih zabavnih in aktivnih članih. glede na to da sem tudi jaz tam bo ta triba tako ali tako nekje pri vrhu :p pa pišite kaj :D
 

DeletedUser

Guest
No, Žanina, vseh ravno ne sprejemamo, smo pa veseli vsakogar ki se nam je pripravljen pridružiti in se boriti skupaj z nami do končne zmage.
Rožic ne obljubljamo, je mnogo preveč konkurentov z enakimi cilji, kar mi obljubljamo je, da z trdim in dolgotrajnim delom, ter zaupanjem v vodstvo bomo prišli na sam vrh, potrebujemo zgolj zveste in predane člane, za vse ostalo je poskrbljeno. :cool:

-Anubis
Karantanski Knez

4f9dcff0.jpg
 

DeletedUser

Guest
Heh, sam kko pa to tako na slepo kar kneze jemljete?

Nikogar ne jemljemo na slepo, to delajo drugi.

Jemljemo pa Karantanske Kneze po duši in srcu, če poznaš zgodovino Karantanije in ti je blizu, ti ni potrebno tega posebej razlagat ;)

Lp
 

kevca13

Member
Reaction score
0
Ne, ti se ne boš pridružil, dobro veš da nisi zaželjen, ti samo poskrbi da dobro razviješ svojo vas, da je ne bo treba nam. ;)

ja pa bo treba še kr mal vč izkušen a ne zanina ( me napadla pa use zgubila) sjmorm se ti zahvalt (zanini) si mi kr velik pnn točk dobila, pa še nieki hvala k mate tuk slabe igralce k jih loh farmam :D
 

DeletedUser

Guest
kevca.. bi mogu vedet da se nikoli ne farma z vso vojsko. si pa res en.. če misliš da je 10 LC vse kar premorem xD drugače pa ja.. oglasi se ko ne boš več 2x manjši od mene. je prav žalostno videt da si sploh kdaj uspel v našo tribo prit.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
ja pa bo treba še kr mal vč izkušen a ne zanina ( me napadla pa use zgubila) sjmorm se ti zahvalt (zanini) si mi kr velik pnn točk dobila, pa še nieki hvala k mate tuk slabe igralce k jih loh farmam :D

Ti si res dober :rolleyes:!
 

DeletedUser

Guest
ne bi kaj dosti o izkušnjah kr nism ravno neko sveže pečeno pišče ki rabi več računov za svoj obstoj..in kevca... to niso bile PNN to je bilo PNO ;)
 

DeletedUser

Guest
zakaj pa ne ??
kaj je to taka huda kršitev?

zato ker se potem povečini samo spam nabira not, in se zgubi pomen teme. Čeprav Grobi in RedEye(pa še kdo drug) ti lahko to malo bolj natančno razloži.
 
Top