Neskončno tekmovanje [03] Ugani kako?

DonSiete7

Member
Reaction score
0
"Torej se prvi usede v čoln in odvesla na drugo stran, kjer se v čoln usede drugi in odvesla na prvo stran."

Kako je pa un drugi paladin že na drugi strani obale? Če ni nikjer rečeno da sta paladina na isti strani potem bi narisali sliko da je en paladin na eni strani drugi pa na drugi, nismo mi Houdiniji da vemo kje je paladin.
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
"Torej se prvi usede v čoln in odvesla na drugo stran, kjer se v čoln usede drugi in odvesla na prvo stran."

Kako je pa un drugi paladin že na drugi strani obale? Če ni nikjer rečeno da sta paladina na isti strani potem bi narisali sliko da je en paladin na eni strani drugi pa na drugi, nismo mi Houdiniji da vemo kje je paladin.

Sej lih v tem je biu trik da so vsi narobe predvidevali da sta paladina na isti strani in si s tem takoj zakomplicirali iziv. Če bi pa narisali sliko pa nebi blo fore ker bi takoj pogruntal rešitev. Aja pa pomoje tu Houdini nebi pogruntu:)
Jes sem meu pač samo srečo da sem bil ravno takrat gor ko je Motorka objavil ta namig

Motorka je s tem mislil da si slab vernik (ki veruje v Jezusa = Kristjan ), tako da je bil to hec

Ampak a ni tko da se kristjan kot vernik piše z malo?
 
Last edited by a moderator:

Jakob lili

New Member
Reaction score
0
tko je ime tudi mojemu sosolcu ,ki ga je zupnik ko mu je moj sosolc povedal ime takoj vzljubil
 
Top