1. številka Plemenskih novic

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
[naslov]Prve Plemenske novice[/naslov]

Ekipa Vojne plemen vam s ponosom predstavlja prvo številko Plemenskih novic!


Novice so plod prostovoljnega dela in truda vseh članov ekipe Vojne plemen. So del projekta, ki sega v daljno leto 2010, vendar je ekipa komaj zdaj dozorela tej nalogi. Zavedamo se velikosti projekta in obveznosti, ki smo si jih nakopičili, vendar nam bo z vašo pomočjo in zainteresiranostjo tudi uspelo. Izid revije je pomemben mejnik za ekipo Vojne plemen, kot tudi celotno skupnost. Skozi čas, bomo revijo razvijali in jo izpopolnjevali po vaših merah.

Želimo vam prijetno branje!

Lep pozdrav,
Grobi

Prva številka Plemenskih novic:
Novice so v priponki.
 

DeletedUser

Guest
Zdaj me pa samo okvirno zanima na koliko časa bo izhajala:)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Tukaj smo pokazali, da se z voljo lahko doseže karkoli. Bilo je vloženo kar nekaj truda, ampak vseeno nam je uspelo! Uživajte ob prvi številki Plemenskih novic.
 

DeletedUser

Guest
Zahvalil bi se vsem, ki so pripomogli k izidu ekipe, predvsem pa Grobiju, ki je opravil večino dela in prispeval levji delež, da je revija končno izšla.
Upam pa, da boste tudi vi (igralci) v bodočnosti sodelovali v pripravah na naslednjo številko revijo. Prijetno branje vam želim.
 

DeletedUser

Guest
začel sm brat pa me že zlo privlači tko da super revija :)
berem :)
 

DeletedUser

Guest
Živijo sem prebral in se mi zdi zelo všeč.
Sem vam pisal tudi katerega igralca poskusite intervjujati.
 

eevil king

Member
Reaction score
0
same pohvale od mene swm ze prebral zelo zanimivo ni kaj bi bilo pa dobro da bi za vsak svet ki je se aktivenn kaj napisali cist na splosno tako ... fajn drgac
 

DeletedUser

Guest
same pohvale od mene swm ze prebral zelo zanimivo ni kaj bi bilo pa dobro da bi za vsak svet ki je se aktivenn kaj napisali cist na splosno tako ... fajn drgac

Seveda. Nekaj o svetovih imamo v planu za naslednjih nekaj številk. Vendar potrebujemo prispevke prav od igralcev, ki na svetovih aktivno sodelujejo in poznajo situacijo. Če ste zainteresirani nam lahko pišete na mail, ki je objavljen v reviji.
 

DeletedUser

Guest
majnka mi samo dogajanje na svetih ki so v teku..+mogoče bi lahko blo še več rubrik da bi bile daljše novice.. :) Drgač pa so super :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
majnka mi samo dogajanje na svetih ki so v teku..+mogoče bi lahko blo še več rubrik da bi bile daljše novice.. :) Drgač pa so super :)
Gre komaj za prvo številko in z vsakim izvodom bo postala boljša ;).

Novice iz svetov so v načrtu, vendar mi nismo natančno seznanjeni z dogajanjem na svetu, da bi jih napisali. Tukaj potrebujemo vas, da enkrat mesečno napišete prispevek o dogajanju na svetu. Seveda bomo zveste pisce tudi nagradili za njihov trud.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
končno nekaj pametnega...hehe..odlično ..samo tako naprej..
 

eevil king

Member
Reaction score
0
sem zelo zainteresiran za server 6 ki mi je tudi najbolj zanimiv vendar ste me bokal bi se pa posvetil vojnam med najboljsimi plemeni(seveda bi se pozanimal za to v ostalih plemenih ) pozornost bi namenil top igralcem in plemenom omenil bi tudi nekaj malega o malce slabših igralcih in novih plemenih malo opisal od kod ime plemena njihivi cilji ipd

vendar tu nastopi tezava ker sem bil pred tednom neupraviceno blokiran
sam povejte motorki da mu ne zamerim ce zato ne odgovori na nobeno sporocilo
 

DeletedUser

Guest
sem zelo zainteresiran za server 6 ki mi je tudi najbolj zanimiv vendar ste me bokal bi se pa posvetil vojnam med najboljsimi plemeni(seveda bi se pozanimal za to v ostalih plemenih ) pozornost bi namenil top igralcem in plemenom omenil bi tudi nekaj malega o malce slabših igralcih in novih plemenih malo opisal od kod ime plemena njihivi cilji ipd

vendar tu nastopi tezava ker sem bil pred tednom neupraviceno blokiran
sam povejte motorki da mu ne zamerim ce zato ne odgovori na nobeno sporocilo


Svet 6 je najbolši kar se pa tiče sveta 8 je pa čisti pokol za mene ko sm vajen hitrejših serverjev :)
 
Top