1. številka Plemenskih novic

DeletedUser

Guest
zakaj to??

kot sem že napisal tukaj, podpora nima namena dokončat dela, ki ga je prejšni forum admin Grobi začel, čeprav kolikor vem je imel skoraj celotno 2go številko že narejeno preden je prenehal bit forum admin. Od takrat pa do zdaj ni bilo nič govora o plemenskih novicah z strani podpore, pravzaprav je že skoraj čudež da je sploh 1na številka izšla, da ne omenim da se je najmanj 1no leto delala. Pravtako vidim da so nekomu nekateri prispevki tukaj not, šli v nos in jih je izbrisal.
 

DeletedUser

Guest
kot sem že napisal tukaj, podpora nima namena dokončat dela, ki ga je prejšni forum admin Grobi začel, čeprav kolikor vem je imel skoraj celotno 2go številko že narejeno preden je prenehal bit forum admin. Od takrat pa do zdaj ni bilo nič govora o plemenskih novicah z strani podpore, pravzaprav je že skoraj čudež da je sploh 1na številka izšla, da ne omenim da se je najmanj 1no leto delala. Pravtako vidim da so nekomu nekateri prispevki tukaj not, šli v nos in jih je izbrisal.

Pobrisal sem samo tiste spam torej 2 posta, vse je še vedno tu. Drugače pa jaz nič ne vem o tem da bi bila 2. številka že narejena. Mogoče zato ker sem kasneje prišel v ekipo.
 

DeletedUser

Guest
Številka 2 je bila v izdeavi, vendar zaradi pomanjkanja časa večine modov in odstopa Grobija ni nikoli nastala. Morda bi popestrila branje marsikomu vendar sprememb na forumu nebi prinesla. :) Dokler igralci ne bojo spremenili svojega odnosa do drugih igralcev bo forum le izumiral.
Tudi če bi izšla nova številka plemenskih novic se aktivnost na forumu nebi povečala, še manj pa bi se spremenil bonton igralcev. :)

Ubijalec posta sta zginla le 2 in to taka z smajliji, bi ti pomagal in bannal domna ampak žal ne gre :(
 

DeletedUser

Guest
Aha potem pa se očitno posti sami od sebe brišejo, ker vem da sem za Chopperjem imel en post, ki je v zadnjem tednu čudežno izginil.
 

DeletedUser

Guest
Ni videt, da bi kaj imel. Morda je lahko kak moderator z višjimi funkcijami od mene dokončno izbrisal post ali si pa ti falil temo :)
 

DeletedUser

Guest
Ni videt, da bi kaj imel. Morda je lahko kak moderator z višjimi funkcijami od mene dokončno izbrisal post ali si pa ti falil temo :)

Matjažek, mislim da me zadost dobro poznaš,da veš, da ne falim teme.
 

DeletedUser

Guest
Nikoli ne veš. Ljudje lahko zblaznijo v kratkem času, .... :)
 

DeletedUser

Guest
Nikoli ne veš. Ljudje lahko zblaznijo v kratkem času, .... :)

Matjaž mislim da sem kar prišteven in mislim da ni primerno da super mod koga označuje za norega. Sploh nevem od kod ti to....
 
Last edited by a moderator:
Top