1. številka Plemenskih novic

DeletedUser

Guest
Zaradi preobremenitve bo revija nekaj časa nedostopna. Delamo na temu.
 

DeletedUser

Guest
Najprej bi pohvalil ekipo ki je ustvarila novice.Moje mnenje za svet 8 pa je da je zares zelo počasen kar tudi meni ne ustreza.

lp
 

DeletedUser

Guest
Čestitam ekipi za lepo oblikovano prvo številko Plemenskih novic, sem jo z zanimanjem prebral.

Svet 6 je najbolši kar se pa tiče sveta 8 je pa čisti pokol za mene ko sm vajen hitrejših serverjev :)

Svet 1 do sedaj prekaša vse nadaljne svetove - in po številu igralcev, in po številu vasic. Svet 2 se mu je lepo približal, vendar prav dolgo ne bo več trajal, zmagovalec je že dolgo znan, razen če ne pride do kakšnega dramatičnega preobrata.
 

negash

New Member
Reaction score
0
fantje kapo dol...sam škoda ki zdej gre 2 koncu....MUNGO kako kaj legenda?
 

DeletedUser

Guest
Fajn! Dobra zamisel. Čestitke vse ustvarjalcem in pomočnikom.
 

leonenis

New Member
Reaction score
0
Igra

Ta igra mi je v veliko veselje,ker te popelje v čas rimljanov.Samo vojna plemen mora ugotoviti da nekateri igralci gulufajo z hacki.:):):plemic:

Lep pozdrav leonenis
 

DeletedUser

Guest
Grobi, zanima me kako si oblikoval revijo. A si pogledal kakšen posnetek na you tubu?
 

DeletedUser

Guest
Ta igra mi je v veliko veselje,ker te popelje v čas rimljanov.Samo vojna plemen mora ugotoviti da nekateri igralci gulufajo z hacki.:):):plemic:

Lep pozdrav leonenis

HAHAHA :D LOL :p


revija je pa lep dodatek k igri ... pohvalno
 

DeletedUser

Guest
morem rečt tudi meni je revija všeč mogoče kje preveč piše nekje premalo itak vsi vejo da skavt ubije skavta in obratno hehe

mislim pa sam da bi mogli za druge igralce ki so šele prišli igrati jim malo razložiš kako graditi in delati vojsko napad ter obrambo ker na si6 je polom v teh stvareh :D

bil bi pa vesel da bi naredili svet 9 isto kot svet 6 ker drugače nebom več igrat vojen plemen ker nimam toliko denarja za kavo ko morem čakat da se mi zgradi ali da napade hehe

menim pa sam da bi mogli tudi na našem serverju anredi tak server ko ga imajo angleži ko imajo speed server kjer je 1 dnevni in se tam vidu ker je dober + hitrost ej 200 in tudi naučimo se lahko velik iz tega

lp dandaa
 

DeletedUser

Guest
Js bi lohk kej povedu o svetu 5 :D ker poznam razmere biu sm v vseh top plemenih :D
 
Top