1. številka Plemenskih novic

eevil king

Member
Reaction score
0
Js bi lohk kej povedu o svetu 5 :D ker poznam razmere biu sm v vseh top plemenih :D
pozdravljen vodka
glede tega da si bil v vseh 5top plemeni meni nebi pomenilo nic to je samo kot majhen plus poznavanja plemen sicer pa ce se redno selis ne.mores plemena tako dobro poznati moram ti povedat da sem vodja plemena mafia na serverju 6 in poznam vsakega mojega clana ( saj nekaj o njem) smo dobri prijatelji kar mi veliko pomeni in z tem mislim povedat da poznam.njihove sibkosti prav tako pa sibkosti celega plemena kar je tudi najpomembnejse pri tem da pleme poznas zato bi glede situacij v plemenih prosil vodjo ki pleme dobro pozna ker ga vodi iz tega narediš spisek na A4 format in stvar resena ker je jedrnata in ti pove veliko informacij in je zanimivo za bralce
upam da me razumes itak pa smo vsi razlicni in mamo drugacna mnenja o razlicnih stvari ;-)

lepo vas pozdravla eevil king

p.s.:) oprosite za napake v besedililu glede sumnikov ker sem na telefonu pa da vklopim sumnike traja veliko casa hehe
 

lazo1

New Member
Reaction score
0
zlo dobr narejeno...sm si kar natisnu revijo =) le tako naprej =) čakamo števiko 2 =D
 

eevil king

Member
Reaction score
0
jah men je bla tok zanimiva da jo mam na pdf ju na telefonu in dveh računalnikih za vsak slučaj da bomk mel za spomin ko bom (če bom ) nehal igrati
 

DeletedUser

Guest
Čestitam čisto vsem adminom in moderatorjom za prvo številko! Res ste legende, kar tako naprej :)
 

DeletedUser

Guest
-.-

mene zanima kdaj izide druga številka.drgač pa dobro.:D
 

DeletedUser

Guest
Še enkrat čestitam modom...
rekli so da bo revija izšla 5.4 zdaj pa da je še lep mesec nebo... Čestitke.
 

eevil king

Member
Reaction score
0
pozdravljeni moj prijatelj je rekel ko je bral to temo da ste eni noobi in da ne morete sestaviti skp ene revije v enem tednu
te stvarce mal pozna tko da zdej še bolj verjamem da ste res slabi na tem področju z revijo

sam osebno nism geek na te stvari ampak še vseeno bi lahko malce pohiteli nevem v čem je težava
 
Top