10.9.2011 - Hram slave - svet 3

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
hram3.png

"Edini pogum, ki kaj šteje, je tisti,
ki te popelje od danes do jutri.
"


Danes po več kot 608 dnevih je napočil čas za slovo od sveta 3.
Zmagovalec sveta je igralec PIRmoz, ki je osvojil 631 vasi, skupno 16.403.510 točk. Zmagal je ob pomoči plemena --,
ki je osvojilo prvo mesto med plemeni s skupno 128.711.552 točkami.

Čestitamo vsem zmagoslavnim članom plemena --.

hof3.jpg


Dostop do sveta je na spodnji povezavi.
[naslov]Dostop za goste[/naslov]

Ekipa vojne plemen se zahvaljuje vsem sodelujočim in ostalim, ki ste ostali z nami do konca. Želimo vam veliko sreče tudi na drugih svetovih.

Lep pozdrav,
ekipa Vojne Plemen​
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jas bi pa rad samo povedal, da čestitam vsem, ki ste se krabro borili na tem svetu
 

Mitto

New Member
Reaction score
0
Najverjetneje vas vse zanima zgodba o igralcu CoD2.

Na začetku sem dan pred šolo,31 avgusta, začel svojo pot na svetu 3. V dveh mescih in pol sem se dvignil iz 46-ih točk na 250.000. Takrat mi je bilo ime neyo. Na pomoč mi je priskočil novi in dobri prijatelj Popay003. Podaril mi je vasico z 10.000 točkami. Vsak dan mi je pošiljal surovine, čistil igralce na mojem območju in še veliko več ;). Med tem časom sem ustanovil novo pleme, čigar ime je odšlo v pozabo. Je pa bilo svoj čas uvrščeno med 20 najboljših plemen. S časom sem se, zaradi nesodelovanja, odločil zapustiti pleme. Pisal sem Juni, ki me je napotila k vodji takratnega plemena *E-W*3. In tako sem prišel v družino plemena EW. S časom so podplemena propadla in se združila v eno pleme EW, ki je bilo 2. najmočnejše, takoj za TEAMom. 18. novembra 2010, na dan obletnice mojega rojstva, pa sem bil pred svojo največjo preizkušnjo. S Popay003jem sva si izmenjala račune in prišel sem do novega imena CoD2. Žal sem se srečal tudi s poskusom kraje računa, a se je na srečo vse uredilo. Račun sem vodil do 1,2 mio točk in do 13 mesta na lestvici.

S svojim plemenom EW sem bil član antipoljske koalicije, ki se je skupaj s KaraK in VOM borila proti WREs. S časom so se v vojno vključili tudi slovani, ki so zavezništvo z WREs spremenili v vojno. Ko je skupina štirih plemen premagala poljsko pleme, smo se v zmagoviti koaliciji začeli pogovarjati o zaključku sveta. Žal so s časom slovani napovedali vojno KaraKu. Jaz in moji člani smo ostali zvesti svojemu zavezništvu in nismo hoteli izdati Karantanskih knezov. Tako so slovani, skupaj z VOM, tudi nam napovedali vojno. Ironično je bilo, da smo v svoji zadnji vojni v svoje vrste pridobili tudi nekaj izjemnih poljskih igralcev, s katerimi smo se pred tem častno borili eden proti drugemu. Igralec japas, član slovanov, nas je na vsak način hotel oslabiti, zato nam je prevzel nekaj članov. Sledila je dolga vojna, mene pa je doletela usoda, da sem bil celo izključen iz plemena. Po dolgem iskanju novega plemena, poti so me vodile skozi mnoge skupine igralcev, ki niso znali igrati Vojne plemen, so me sprejeli nazaj v EW. Prišel sem zelo oslabljen, saj sem z več kot 200 obleganji na dan izgubil mnogo vasi in točk. Kljub temu sem se boril. V začetku, med najhujšimi napadi, mi je uspelo obraniti vse vasi. S časom sem prekinil igro, ter 3 mesece samo vzdrževal račun le s kratko dnevno prijavo. Po dolgih mesecih se je žarek borbe ponovno vzbudil – v enem tednu sem prevzel 50 barbarskih vasi, ki pa sem jih hitro tudi izgubil, razen ene.

Nepričakovano sem dobil v last nov račun – niki95, ki so ga s časom zablokirali, saj sem igral z dvema računoma naenkrat, kar sem tudi priznal, za razliko od mnogih. Magičen je bil predvsem dan, ko sem vso vojsko poslal nad nasprotnike in si pridobil odličje. Osvojil sem 10 vasi, nato pa je sledila blokada.

Zahvalil bi se mojim dual igralcem: miha(ne vem prejšnjega nika),kr edn-jaka,... in še se jih najde ;)

Ob koncu bi se želel zahvaliti vsem prijateljem, ki so me spremljali na tej nepozabni avanturi. Posebej bi se rad zahvalil popay003ju, ki je največja legenda. Skupaj smo se borili, skupaj smo izgubljali in se ob vsem predvsem zabavali. Dolga pot, polna slabih in dobrih dni, mi je podarila mnogo izkušenj in prijateljstev. Mogoče ni bila točkovno zmagovita, je pa bila krasna in častna.



lp.CoD2&neyo&niki95

p.s jaz nisem cod2 ampak cod2 mi je poslal sporočilo in me prosil da ga objavim
 

DeletedUser

Guest
Kaj?

CoD2 sploh ni bil vohun...

Je pa res da je men in mikimuki-ju ko sma še igrala skp zelo polepšal št. vasic ker je odšel iz EW-ja...:D
 

DeletedUser

Guest
Itak VOM in Slovani zmagali :) še hram slave mamo xD

Zmagali so Slovani - iskrene čestitke!... VOM ne nosi za to nobenih zaslug in ima zgolj srečo, da so Slovani potrebovali vasi za osvojitev servera ... med temi top 50 igralci je vsaj 20 takšnih, ki ne znajo osvojiti vasi aktivnemu igralcu!

... kar pa se CODja tiče -> je bil eden izmed aktivnejših členov verige EW. Račun je vodil do zlate meje nekje 1Mio. točk in je bil eden izmed vodilnih igralcev na serverju. Nekje konec januarja oz. v začetku februarja pa je moral quitat saj so ga priganjale obveznosti na faksu ... takrat je račun dobil v roke neyo, ki je pripeljal račun na podn in uničil ves trud CODja!

Ob tej priložnosti bi se zahvalil za igro na s3 igralcem: nejc11, zorc, JUNA, bizgec123, pakistanac, crknjenec, racing1, noben, črni jastreb, popay003, CoD2(ta prvi), nikap, Svety, Death king, Črni Bog(vsem), TomiBoy, kr edn, Titon, MooN, vatos, dolenec, janvink, AnallizatoR, No BrAiN, milos-v, gapi koci, Darkside19, plla Lord X(org.) in tuning!!! To je bilo srce EWja v zadjni fazi bojevanja!

Pleme je v začetku vodla ženska zasedba (imen se žal ne spomnim) ,ki je ustvarila odlično podlago za igranje ... po prenehanju le-teh pa je pleme avgusta prevzel igralec Mikimuki. Nato je prihajalo do različnih rošad ... kasneje sva z JUNO vodila pleme, vendar je že takrat začelo zmanjkovat sape in časa, kar je pripeljalo pleme EW na kolena.

Vsem prej omenjenim bi se želel iz srca zahvalit za fajn igro. Ob tej priložnosti pa bi se še zadnjič in za vedno poslovil od našega prehitro preminulega člana predatorxp ... počivaj v miru prijatelj!
 

DeletedUser

Guest
Hvala za borbo Marburg pa češrav se nisva nikol spopadla...

Razn v besedah:D

^Bil si pa med boljšimi na S3 v EWju;)
 

DeletedUser

Guest
pozdravljen gospod marburg! ;)

no veliko si mel povedati o meni jaz bi pa rad razščistil use.
1.no kako mi je pol uspelo acc dvignit še za 200.000 točk ter na ranku za 5 mest?
2.glede vohunjena ne bom govoril.vohunil nisem!še slovani lahko potrdijo.
3.moj acc nikoli ni padal navzdol,kvečemu se je dvigoval.tko da pazi kaj govoriš.marsikej bi se lahko spremenilo če bi poslal mi vabilo v pleme.vabilo sem dobil šele si končal svet 3.takrat sem znova dobil nekaj volje....
4.se spolneš kakšen naziv si mi dal?light in the dark ;) zakaj?zato ker ene obr. enote nisem mel v vasi! use na liniji in imel sem jih še takrat ko sem bil napadi in sem opazil šele čez nekaj časa ;)


marburg tudi midva nisva bila najboljša prijatelja ampak useno vem da si dober in te spoštujem....

lp. z spet drugega acc-ja ;)
 

DeletedUser

Guest
če govoriš o acc-ju CoD2 potem se motiš:)

acc mikimuki ti je prevzel več kot 40 vasi...:D
 

DeletedUser

Guest
da,tudi več mi je prevzel.sej natanko piše na prvem besedilu koliko sem bil aktiven,saj volje ni bilo.

kje se pa motim???


lp.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljen gospod marburg! ;)

no veliko si mel povedati o meni jaz bi pa rad razščistil use.
1.no kako mi je pol uspelo acc dvignit še za 200.000 točk ter na ranku za 5 mest?
2.glede vohunjena ne bom govoril.vohunil nisem!še slovani lahko potrdijo.
3.moj acc nikoli ni padal navzdol,kvečemu se je dvigoval.tko da pazi kaj govoriš.marsikej bi se lahko spremenilo če bi poslal mi vabilo v pleme.vabilo sem dobil šele si končal svet 3.takrat sem znova dobil nekaj volje....
4.se spolneš kakšen naziv si mi dal?light in the dark ;) zakaj?zato ker ene obr. enote nisem mel v vasi! use na liniji in imel sem jih še takrat ko sem bil napadi in sem opazil šele čez nekaj časa ;)


marburg tudi midva nisva bila najboljša prijatelja ampak useno vem da si dober in te spoštujem....

lp. z spet drugega acc-ja ;)

Ne vem kdo si ti! Jaz vem kdo je bil COD2 ... ko se je račun oddal igralcu neyo(mogoče si to ti) je pa šlo vse v k**** ... to je vse kaj imam o tem še za povedat!
 

DeletedUser

Guest
da vidim,jaz sem neyo.kdaj sem dobil acc?

da vidim če misliš da sem samo nauzdol šol ;)
 

DeletedUser

Guest
da vidim,jaz sem neyo.kdaj sem dobil acc?

da vidim če misliš da sem samo nauzdol šol ;)

Dobil si ga konec januarja oz. v začetku februarja ... tu nekje ... ker so se za Codija začeli izpiti na faksu!
 

DeletedUser

Guest
napak ;) takrat je pa res začel padat acc.dobil sem ga tko kto piše okoli mojega rojstnega dne.torej okoli 15. novembra.
tudi luka(popay003) lahko ppotrdi ;)

lp.
 

DeletedUser

Guest
še vedno si bil nula...

To sem prebral in enega sporočila ko si poslal pa nebom o tem:)




Zdajle še bi bil svet čebi org. CoD2 igral ker takrat se je teb na masovno prevzel vasi ker si noob in smo lepo premaknl fronto.... Posledica?
Drugim se zarad tega ni dal špilat in eni so nehali drugi kasneje ampak zarad tebe smo tako hitro strli "upor" EWja
 

DeletedUser

Guest
zakaj se mi ni dalo? sam sem bil brez vojske.ew mi ni ene enote poslal,saj me niso želeli sprejet.vem da sem bil ključen.zato maš tukaj gospoda marburga.naj ti on obrazloži razlog zakaj nisem bil sprejet in če bi bil bi vam porazli tudi do deset miljonov vojakov več na mojih vaseh.noob-nisem.ampak nisem bil aktiven kar je razlog za masovni prevzem vasi.


lp.
 

DeletedUser

Guest
Bil sem v EW in se mi zdi da je pleme delovalo popolnoma odlično a le nekaj igralcev je bilo osodnoh de je izgubilo oz. izdajalcev. V imenih pa ne bom govoril.
 
Top