1Sick Pleme

DeletedUser

Guest
smiley_sick_green.jpg


Novo ustanovljeno pleme išče igralce, nove ali veterane.

Kaj pričakujem od novih igralcev plemena 1Sick:
- Ni važno ali ste novi v tej igri, ali veterani. Meni je samo važno, da veste in znate uporabljati napadalne in obrambne enote. Ko boste sigurni, da veste, me lahko pošljete mail za vstop k plemenu.
- Skype
- Am... aja, pa treba vedeti, da je to samo igra :)

Lokacija:
Severo-vzhod, lokacija rekrutiranja se lahko s časoma spremeni.

Predstavitev vodje plemena 1Sick:
Drsneider - veteran, ki je igral svetove na TW.net; 3,4,10 in 19. Vsem novim igralcem te igre, lahko zagatovim, da bom pomagal. Tudi tistim, ki niso iz mojega plemena, saj po mojem mnenju lahko tako naredimo igro bolj zabavno in na koncu imamo več boljših nasprotnikov :)

Ewo, na kratko o mojem plemenu, upam da se bo kdo pridružil, ker men je sam bit ze mal dolgcaš :p
 

DeletedUser

Guest
Lepo napisano. Pa dobro da si na severo-vzhodu. Čim dlje od TMP :p

Želim ti obilo uspehov!
 

DeletedUser

Guest
V tej temi sta samo 2 dobri predstavitvi plemena tole pa od plemena Izklop. Pa veliko uspehou
 

kevca13

Member
Reaction score
0
in ironično je to d maš ti najbolšo predstavitev plemena pa si sam k majo pa drugi zanč pa jih je pu osemdeset
 

DeletedUser

Guest
A to je zate dobra predstavitev smo uspešni pridružite se nam
 

DeletedUser

Guest
in ironično je to d maš ti najbolšo predstavitev plemena pa si sam k majo pa drugi zanč pa jih je pu osemdeset

to ni ironično, ampak žalostno zeto ker je onih osemdeset v tribu pa ne morejo spravti tolko tolko dobre predstavitve skup.
 

DeletedUser

Guest
Hvala za prijetne odgovore vsem skupaj :)

AtaSmrk, nič se nebi branil, če bi bil zraven vas, pomoje bi bilo kar zanimivo, rad imam izzive :) Drugače pa, mogoče pa se še srečamo... pleme vs. pleme style :eek:

in ironično je to d maš ti najbolšo predstavitev plemena pa si sam k majo pa drugi zanč pa jih je pu osemdeset

Hm, ne wem zakaj me napadaš, saj nisem nič napisal proti tvoji predstavitvi plemena. Lepo te prosim, da ne začenjaš brezzveznega prepira, saj bos tako samo sebi škodil.
 
Top