a je to mogoče?

hawbix

Member
Reaction score
0
amm si4 se je odprl 06.08.10 16:46, prvi rang po medaljah je neki turčin, pa je ropal več kot 1000x. mene pa zanima kk je to mogoče, glede na to da sm jst zadnje dni s siterjem in vse skor nonstop gor, vojska je minimalen čas doma, pa ni ratalo 200x, podobno je tud s soigralci.
 

DeletedUser

Guest
amm si4 se je odprl 06.08.10 16:46, prvi rang po medaljah je neki turčin, pa je ropal več kot 1000x. mene pa zanima kk je to mogoče, glede na to da sm jst zadnje dni s siterjem in vse skor nonstop gor, vojska je minimalen čas doma, pa ni ratalo 200x, podobno je tud s soigralci.

če pošiljap po 2lc ja v najbližjo vas je možno.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ja sam pol pa računej kolk časa je rabu da je razvil konje, ne vem no, mal fishy mi je vse tole.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ok ubijalec update, tip ima še vedno začetniško zaščito, ki mu traja do 21.8., se pravi da se je prijavu 16.8. (sklepam po tem da je začetniška zaščita 5 dni), to pomeni da mu tale operacija ni mogla uspet po legalni poti.
 

DeletedUser

Guest
ok ubijalec update, tip ima še vedno začetniško zaščito, ki mu traja do 21.8., se pravi da se je prijavu 16.8. (sklepam po tem da je začetniška zaščita 5 dni), to pomeni da mu tale operacija ni mogla uspet po legalni poti.

pošlji palija z par spersi vsako uro, vsak dan v barb vas poleg svoje pa je možno(teoretično).
 

DeletedUser

Guest
No saj 5 dni 24 ur na dan bit gor je problem, definitivno pa ni neizvedljivo, še posebej ob pomoči kakšnih substanc (ali sitterja, seveda) :)
 

DeletedUser

Guest
sej pri teb se sploh ne da vidt katera odličja imaš

Imaš možnost, da kot igralec skriješ odličja, pred drugimi soigralci.

Nastavitve - Nastavitve - Odličja: (če obkljukaš so ta odličja vidna)

 

DeletedUser

Guest
Plemič brez spremstva umre že če je samo 1 sulica v vasi, če je bil brez sprestva dodaj drugič zraven še druge enote, če ne pa povečaj spremljujočo vojsko
Pa drugič postavi vprašanja v zato namenjen forum ter se poskusi izogniti obujanju starih tem ;)
 

DeletedUser

Guest
če si plemiča poslou samga ni čudn da je umrl!:p

Lepo, da oboujaš 3 tedne staro temo za povrh tega še nepomembno in razšiščeno temo ter z še bolj nepomembnim komentarjem.

Težek optimist si moram priznati...

Lp, Tribuno
 
Top