Anketa: Limit farmanja

Kakšen se vam zdi trenuten limit farmanja?

  • Potrebno je povečat limit

    Votes: 20 87.0%
  • Limit naj ostane enak

    Votes: 2 8.7%
  • Potrebno je zmanjšati limit

    Votes: 1 4.3%

  • Total voters
    23
  • Poll closed .

silko

New Member
Reaction score
0
Povejte mi kje ste dobil to idejo za limit!!dle bi se mogl farmat ze po 15k minimum vi pa jebate stvar z tem.. se opravičujem na izrazu

in vrjetno nas je večina proti tem lemitom tako da upam da bo nasledni svet brez!
 

muzikant

Super Moderator
Reaction score
0
Glede na to anketo se bomo v podpori odločili, če bomo limit povečali ali pa ga odstranili.

LP muzikant
 

roben

New Member
Reaction score
0
..tu so mnenja nas, tistih, ki jim je nekaj do sprememb in igre. Prosim, dajte se potrudit in naj bo reakcijski čas do ukrepov in spremeb kratek. A bo Motorka?:confused:
 

jonke

Member
Reaction score
0
Zakaj bi bilo najbolj fer da vsak lahko nafarma enako?? Jaz imam 10 vasi več, toraj porabim za 10 vasi več surovin zakaj bi jaz in nekdo ki ima 1 vas imela isti limit?

zato da ima vsaj približno šanso da te dohiti v igri, na ta način kot je sedaj pa se prednost večjih računov kakorkoli gledaš samo veča (imajo več vasic posledično večjo oz. možnost večje proizvodnje surovin za piko na i pa še večji limit farmanja) in ni šans da se jih dohiti. za mene osebno je to prvi svet kjer imam vključeno še dodatno +20% proizvodnjo surovin da vsaj nekako pridemo čez z tistimi parimi surovinami ko ostanejo za kak cekin sem in tja

Počasen svet z omejitvijo farmanja...neumno!!! Limit farmanja je enostavno premajhen in se prepočasi dviga. Ne razumem zakaj bi morali zmanjševati razlike med aktivnimi in neaktivnimi igralci oz. dobrimi in slabimi? Zakaj igramo igre? Da dokazujemo svoje sposobnosti ali? Surovinske zgradbe proizvajajo premalo surovin, limit je smešno nizek in vse to dela svet nezanimiv oz. dolgočasen. Kaj to pomeni? Dober igralec( pleme) dolgoročno nima šans v svetu kjer je 3/4 sveta proti njemu( njim)! Zakaj? Ker z vsem svojim znanjem ne more( jo) priti do izraza zaradi nastavitev sveta! 45 igralcev pod takšnimi nastavitvami bo prej obnovilo vojsko kot 15( logično), kar hočem povedat je da nastavitve omejujejo aktivnejšim, boljšim igralcem razvit svojo igro. Kako naj lastnik računa s 15 vasmi, ki ima limit farmanja 450000/dan najhitreje obnovi vojsko po akciji? A lastnik računa s 6 vasmi ima limit omejen na 350000! Razdelite to med vasi in boste videli razliko.

večji donos surovin kasneje ko je vasica razvita niti nima neke vloge pri urjenju vojske ker je cena urjenja še vedno enaka pa ni veze kakšna proizvodnja je v tej vasici ali koliko se nafarma


sam sm se z to omejitvijo in razlago v smislu spodbujanja igranja solo accjev že sprijazniv, ampak se mi pa še vedno ne zdi fer da ni enotna. ker tudi ko ni bilo omejitve so nas pri farmanju omejevale surovine ki so bile v barbarih pa smo imeli vsi iste možnosti da jih poberemo pred drugim
 

DeletedUser

Guest
Samo ste pozabili da mora Motorka pomagati svojim kolegom iz svetov do free zastav (s tem da dosežejo plenilca dneva).

"Jaz imam 10 vasi več, toraj porabim za 10 vasi več surovin "
To je res, ampak proizvedeš pa tudi 10x več ene surovine, če imaš deset vasi več. :)

Kakorkoli sem za to da limit ostane ampak da je za vse enak, da se ob noblanju vasi ne dviguje (tako bo zmanjšano noblanje barbark :p), kakorkoli enotni limit ali pa brez limita, ker s tem sistemom limita je omogočena večja konkurenca na svetu novincem in tistim ki zamudijo (povzetek odgovora Motorke na temo limita v eni izmed tem na .si forumu). Ni mi jasno da bo nekdo ki bo začel 2 tedna za nekom avtomatsko nafarmal manj od njega in se bo ta prednost samo še večala z noblanjem prvega, itd.
Enoten sistem, pa bodo svetovi daljši, lep pozdrav!
 

jonke

Member
Reaction score
0
Samo ste pozabili da mora Motorka pomagati svojim kolegom iz svetov do free zastav (s tem da dosežejo plenilca dneva).

"Jaz imam 10 vasi več, toraj porabim za 10 vasi več surovin "
To je res, ampak proizvedeš pa tudi 10x več ene surovine, če imaš deset vasi več. :)

Kakorkoli sem za to da limit ostane ampak da je za vse enak, da se ob noblanju vasi ne dviguje (tako bo zmanjšano noblanje barbark :p), kakorkoli enotni limit ali pa brez limita, ker s tem sistemom limita je omogočena večja konkurenca na svetu novincem in tistim ki zamudijo (povzetek odgovora Motorke na temo limita v eni izmed tem na .si forumu). Ni mi jasno da bo nekdo ki bo začel 2 tedna za nekom avtomatsko nafarmal manj od njega in se bo ta prednost samo še večala z noblanjem prvega, itd.
Enoten sistem, pa bodo svetovi daljši, lep pozdrav!

za trenutek sm pomislu da berem svoj post. a se poznava od kje? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Dvomim da se, no vsaj jaz ne vem da bi kje igrala skupaj...

Lep pozdrav!
 
Top