Anketa: Limit farmanja

Kakšen se vam zdi trenuten limit farmanja?

  • Potrebno je povečat limit

    Votes: 26 76.5%
  • Limit naj ostane enak

    Votes: 7 20.6%
  • Potrebno je zmanjšati limit

    Votes: 1 2.9%

  • Total voters
    34
  • Poll closed .

muzikant

Super Moderator
Reaction score
0
Zaradi premalo število glasov smo se odločili, da bomo še enkrat objavili anketo glede limita farmanja. Prosimo vas da svojo odločitev tudi obrazložite.

Anketa je aktivna do 15.5.2016

Lp muzikant
 
Last edited:

Kl3mzyy

New Member
Reaction score
0
mislim da je večji problem kako je limit narejen skupaj. Limit se manjša glede na to kako si prejšni dan farmal, torej če si ob 23:00 nafarmal 3/4 svojega limita boš moral nasledni dan v tej 1 uri nafarmati 3/4 svojega limita spet kar je zelo glupo.
Bilo bi dosti bolje da se limit resetira ob 00:00 vsaki dan, namesto da se niža glede na prejšni dan.
 

Nord

New Member
Reaction score
0
Fora je pri manjsih igralcih, ki smo pred kratkim zaceli igrat ta server da prides do limita ze v parih urah. Za igralca, ki ima cca. 2K tock ne vem kaj je problem, da ne bi prisel do vsaj 250k naropanega cez dan. Res je, da je vse odvisno od igralca in kako farma. Pri sebi vidim da pridem do limita 107k v priblizno 4ih urah in cel dan ni vec nic za delat na serverju. Potem si samo odvisen se od produkcije surovin,zastavic in ce igras z pp-jom. Kar je pa Kl3mzyy napisal se pa tudi strinjam, da je boljse da se limit resetira ob polnoci in da se malo dvigne da se lahko normalno razvijamo.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Limit je enostavno premajhen, s takšno količino surovin ne moraš ničesar, najbolj pa so prikrajšani najboljši igralci, ker se jih izenačuje z povprečneži...
 

mojzes

Member
Reaction score
0
kustos ,kaj ti res ne moreš iz svoje kože,da stalno podcenjuješ,....!!!!!!!!!!!!:p
 

jonke

Member
Reaction score
0
Fora je pri manjsih igralcih, ki smo pred kratkim zaceli igrat ta server da prides do limita ze v parih urah. Za igralca, ki ima cca. 2K tock ne vem kaj je problem, da ne bi prisel do vsaj 250k naropanega cez dan. Res je, da je vse odvisno od igralca in kako farma. Pri sebi vidim da pridem do limita 107k v priblizno 4ih urah in cel dan ni vec nic za delat na serverju. Potem si samo odvisen se od produkcije surovin,zastavic in ce igras z pp-jom. Kar je pa Kl3mzyy napisal se pa tudi strinjam, da je boljse da se limit resetira ob polnoci in da se malo dvigne da se lahko normalno razvijamo.

4 ure maš še veliko dela. pri nas farmanje dobesedno ne vzame niti 2 minute da se potisne lc ven iz 2 vasic pa imamo 425k limita trenutno.

in kot sm že reku parkrat. zaradi mene lahko limit ostane nespremenjen samo naj se nekej naredi s to razliko ki jo imamo igralci med seboj. + ideja da se resetira ob polnoči tud ni slaba :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
limit se bi rabo v celoti odstranti, al pa dati na 5-6 miljinov, pa da hitreje raste

anketo pa dajte rajsi na nek link, pa MM v igri pa se bo vidlo stanje, tu na forumi nebo nikol vc ko 70 glasov, pa ce bi se tisti ki igrajo na 24ki prisli sem glasovat.
 

muzikant

Super Moderator
Reaction score
0
limit se bi rabo v celoti odstranti, al pa dati na 5-6 miljinov, pa da hitreje raste

anketo pa dajte rajsi na nek link, pa MM v igri pa se bo vidlo stanje, tu na forumi nebo nikol vc ko 70 glasov, pa ce bi se tisti ki igrajo na 24ki prisli sem glasovat.

Ta anketa je namenjena samo za igralce na Svetu 23
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Tako kot je napisal masterx, limit odstranit al pa ga dvignit na 5-6 miljonov, ker z faking 500k na dan nafarmanih ni mogoče delat cekine in vojsko na enkrat pri teh vaseh ki jih imam trenutno in žal večji kot bodo računi tažje bomo delali cekine in gradili vojsko, nevem a bomo meli 50% vasi brez vojske in samo za cekine v 50% se bo pa vojsko delalo to bo še edino pametno če bomo želei rasti...sveta nebo in nebo konec še 5 let če se bo limit tako dvigoval :)

In da se limit restarta ob polnoči je še ena ideja ki je super, ker folk ne more vsak dan ob isti uri farmat pošiljat nevem kakšna je to logika da se odpira tako kot se, dejasnko moreš vsak dan viset ob tisti uri kot si včeraj če hočeš limit držat na nivoju...skratka bedarija...
 

Nord

New Member
Reaction score
0
Jonke poanta tega je da grem mogoce max. 6x na dan na racun po 5 min, ker ne igram tega sveta resno pa vseeno poklikam farmanje ker brez tega ne gre. Tako da tudi ko grem 2x 3x gor na racun mi limit vec ne pusti farmat kar me nervira ker se vse pocasi gradi produkcija surovin pa ni dovolj velika da si lahko z njo filam vojsko v barakah in konjusnici. Po mojem bi bilo najboljse no haul koker je do zdej blo in fertik. :)
 
Last edited:

dusanspar

New Member
Reaction score
0
če že mora bit limit sem za to da se resetira ob 00:00
res ne morem viset na računalniku ob isti uri kot prejšnji dan
pa tud dvignete ga lahko
 

JasamTu

New Member
Reaction score
0
Fantje, če tudi ste moji nasprotniki na tem forumu, dajte, pozivam vse, gremo s tega serverja, zaprimo ga sami, pa ga naj imajo, naj se sami igrajo, z duhovi,..Si 23 je katastrofa za VP in tako imenovano podporo. Skorumpirani so vse povprek, zato se moramo posluževat skyp ali druge načine kontaktov. Omejujejo igro z izgovorom, da bi imeli vsi enake možnosti. Imeli jih bomo, ko boste ukinili pp. Ostalo je odveč polemizirat. V naših krajih takim rečemo "gotof si" ali pa se zmigajte.

da pp ukinit in vse ostalo normalno kot je v svetovnih serverjih
jaz se tle vec ne javljam
lp
 

Nord

New Member
Reaction score
0
Ne razumem zakaj ukiniti pp? Mislim da je premium racun in pomocnik za plenjenje enkratna zadeva ker ti olajsa celotno igranje. To je spet stvar igralca in si bo skoraj vsak kupil pp ce misli na nek nacin za res igrati. PP se po mojem mnenju ne bo nikoli ukinil, ce tudi se bo pa se toliko bolje, ker se bo sele tam pokazalo iz kaksnega testa si :) Bolj sem za to da se ukine kupovanje surovin z pp na trznici, se posebaj na samem zacetku sveta. Zaradi mene pa naj se pojavi kupovanje surovin po 3eh mescih serverja itak plusa ne bo. Kupovali bojo (ce bojo) pa taksni ki imajo polno rit denarja ceprav se jim po toliksnem cajtu serverja ne bo splacalo.
 

Mr.Nobody

New Member
Reaction score
0
Tkole bom reku, da se ta limit na dan oz. za vsako novo vas poveca za 4 k je popolnoma neumno, ker bomo tko ta svet igral do leta 2045 pa se takrt bo vprasanje ce ga bo konec....

Kar se tiče tvojega posta ROBEN, se popolnoma strinjam s tabo, s taksno podporo kot jo imamo na slo serverjih je tud igra čist uničena, igralcem blokirajo račune, potem pa 2 tedna čakajo odgovore zakaj je račun blokiran in odgovor od podpore je: SAJ VEŠ SAM... PA WTF KJE VI ŽVITE ZA LUNO?


GLEDE tega premiuma in pomocnika ne recem nič, js super stvar in pride prav.... Na živce mi pa gre ta premium menjalnica, dobesedno lahko faking kupis plemiča....

Rd vi vidu en svet brez te premium menjalnice, pa da bi lahko z pp kupil samo premium racun in pomocnika, pol bi se pa pokazalo kdo zna igrt oz. kdo zna kupit igro...


Lep pozdrav vsem skupaj in srecno igro se naprej!
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Anketa bi se rabla nareti na googlu, pa sam 1x lahko glasujes z IP-ja, ker tu nebo nikol vec ko 100 glasov, ker se igralcem manjsim nebo dalo registrirati na forum da bi glasovali.

Glede podpore, ni odlicna, sam noben nobenega ne sili da je treba igrati, glede pp funkcij pa pejta malo na hrvate ko lahko za 100pp-ja kupis plemica, pa ta broza soruvin, ne vem. Tisti ko pokupijo trznco jih pa tko cez 3,4 mesece ni vec, tko je ponavadi, so izbrisani.


Pa tudi nastavitev si24, tisto 4:1 za napadanje, torej ko mas ti 100k pik nekdo zraven tebe pa 18k pa ga sploh ne bos mogel napasti? Al pa drug primer da ma mal vec pik mu vzames eno vas, pri tem ubijes vso vojsko, vendar ga potem zaradi omejitve ne mores vec napadati?
 

roben

New Member
Reaction score
0
Anketa je tudi drugič jasna, dol z limitom. Ajde podpora, gremo delat, da si boste pp resnično zaslužili. Za pridigo so fajmoštri,... :eek:braz:
...mimogrede, na 24-ki jih večina prodaja surovine, trg je poln, no, vidite kaj ste dosegli!:confused:
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
roben,denar sveta vladar,tudi podpora se tega reka drži,;)

dol limit,pa farmat na puno.
 

Jakob lili

New Member
Reaction score
0
Sem istega mnenja. Ta limit je brezvezen. Nima smisla. Vsak res nima enakih moznosti imamo pa zato nekateri bolj trdno voljo. Sam ne kupujem pp tock pa vseeno pridem do nekih vidnih rezultatov.

Pp bi blo fino ukinit sam fora je pol da v sloveniji nebi blo vec vojne plemen. Na tak nacin pac innogames sluzi. V vsaki igrci mas neko moznost da posebej kupis al booste al surovine pa tak naprej.

Bi pa biu za to da bi se naredu en svet brez vseh pp funkcij.
 
Top