Anketa: Limit farmanja

Kakšen se vam zdi trenuten limit farmanja?

  • Potrebno je povečat limit

    Votes: 26 76.5%
  • Limit naj ostane enak

    Votes: 7 20.6%
  • Potrebno je zmanjšati limit

    Votes: 1 2.9%

  • Total voters
    34
  • Poll closed .

Jakob lili

New Member
Reaction score
0
Mam pa predlog da se v vseh plemenih oz. Vecini naredijo ankete kdo je za limit kdo pa ne. Tak bo bistveno vecja udelezba na koncu pa zberemo se eno "bazo podatkov" torej enega igralca da bo vse glasove lepo presteu. Na koncu pa objavimo to tukaj na forumu. Cas je da ce imamo slabo podporo sami prevzamemo vojno plemen v svoje roke.
 

Nord

New Member
Reaction score
0
Saj je vidno ze iz ankete. 76% je za dvignat limit ali ga pa popolnoma odstranit. Ceprav je bilo le par glasov vec kot zadnic mislim da se je dokazalo da ga je treba povecati. Ta en ki je pa glasoval za zmanjsati je pa verjetno nek troller al pa ga je mal cugnu pa ni vedel kaj klika.. :)
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Ker je to zelo pomembna nastavitev na svetu 23 smo si želeli, da bi dobili več glasov in tako bolj reprezentativen vzorec. Namreč potrebno se je zavedati, da tiste, ki niso glasovali ta nastavitev očitno ne moti(dovolj).
Zahvaljujemo se vam za razlage svojih odločitev. Kar se tiče tega, da bi se limit ponastavil ob polnoči, žal ne bo šlo zaradi tehničnih ovir. Poleg tega pa je to ena od tistih stvari, ki boj aktivnemu igralcu prinese nekaj dodatne prednosti.

Bomo pa resno vzeli vaše pomisleke o tem, da bo svet trajal dolgo in se v ekipi skupaj odločili za morebitno povečanje limita. Že v naprej pa lahko povem, da tako povečanje ne bo zelo veliko, ker ne bi bilo pravično, do igralcev, ki so na tem svetu začeli prav zaradi te funkcije.

Odločitev boste dobili še danes, v obliki in-game sporočila.
Lep pozdrav ekipa VP
 

Nord

New Member
Reaction score
0
Max. 5-10% igralcev se je prijavilo na svet zaradi limita. Ostali so se pac prijavili, ker se je novi svet zacel. To da je pa malo glasov je pa sama lenoba ostalih. Nekateri ki so zaceli z igro in nimajo toliko izkusenj z igro se vejo pomojem ne da je limit na temu svetu, ker jih v velikem stevilu sploh ne farma. Tu so ocitni glasovi igralcev, ki jim dopizdeva ze, ker se z farmanjem ne moremo razvijati kakor bi se lahko. Na temu serverju je ocitno da igra temelji samo na proizvodnji in pp kar je vas plus
 

jogurt59

New Member
Reaction score
0
folk nvm kaj se sekerate za ta limit :D... itk se mal pa bo motorka edini ki bo igral ker bojo ostali tko usi pobanani :D

lp.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ker je to zelo pomembna nastavitev na svetu 23 smo si želeli, da bi dobili več glasov in tako bolj reprezentativen vzorec. Namreč potrebno se je zavedati, da tiste, ki niso glasovali ta nastavitev očitno ne moti(dovolj).
Zahvaljujemo se vam za razlage svojih odločitev. Kar se tiče tega, da bi se limit ponastavil ob polnoči, žal ne bo šlo zaradi tehničnih ovir. Poleg tega pa je to ena od tistih stvari, ki boj aktivnemu igralcu prinese nekaj dodatne prednosti.

Bomo pa resno vzeli vaše pomisleke o tem, da bo svet trajal dolgo in se v ekipi skupaj odločili za morebitno povečanje limita. Že v naprej pa lahko povem, da tako povečanje ne bo zelo veliko, ker ne bi bilo pravično, do igralcev, ki so na tem svetu začeli prav zaradi te funkcije.

Odločitev boste dobili še danes, v obliki in-game sporočila.
Lep pozdrav ekipa VP

Poslite ono google anketo, ko lahko naredis, ko je samo link kliknes gor pa glasujes (bi ziher blo dosti vec glasov kot tu) al pa najdite neko spletno stran da lahko anketo tko nardite pa da npr. lhko samo ljudje iz slo glasujejo itd. kr ko se igralcem nebi blo treba registrirati bi bil odziv ziher vecji. Glede tega da pa bo vset trajal dolgo pa poglej si21, kjer ni limita, pa barbarke rastejo enako do 5k pik, OP je svet zmagal ze pred skoraj pol leta, sam ne gre, kr pac mali igralci jemlejo barbarke ki so prevec razvite, sj bojo zaklucli, sam glej predolgo to traja
 

DeletedUser

Guest
"Namreč potrebno se je zavedati, da tiste, ki niso glasovali ta nastavitev očitno ne moti(dovolj)."

Če bi napisal in-game sporočilo o anketi, bi se jih mogoče veliko več javilo. Tako pa vse po svoje, od spreminjanja nastavitev sveta brez obvestila, pa do tega zdaj tukaj. :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Je blo poslano ingame, sam ocitno se pac igralcem neda registrirat sem

mogce tudi nebi blo slabo ce bi vsako pleme npr. prvih 15 naredilo anketo o farmanju pa jo posreduje potem podpori
 

JasamTu

New Member
Reaction score
0
KAj sem rekel
podpora se ni niti oglasila
morda malo pogleda tle in rece zveseljem da smo bedasti ki sploh pišemo tle in sploh gledamo kaj oni nam pišejo
lp
 

JasamTu

New Member
Reaction score
0
Vsi niso registirani, ce bi pa lahk odgovolrili podpori na njihovo povabilo bi verejtno blo drugace
 

jonke

Member
Reaction score
0
Jonke poanta tega je da grem mogoce max. 6x na dan na racun po 5 min, ker ne igram tega sveta resno pa vseeno poklikam farmanje ker brez tega ne gre. Tako da tudi ko grem 2x 3x gor na racun mi limit vec ne pusti farmat kar me nervira ker se vse pocasi gradi produkcija surovin pa ni dovolj velika da si lahko z njo filam vojsko v barakah in konjusnici. Po mojem bi bilo najboljse no haul koker je do zdej blo in fertik. :)

vem kaj si hotu povedat, jest sm ti samo hotu povedat da si lahko vesel če ti rata v farmanju tu na 23ki uživat 4 ure ;)


če se mi tisti heroj ki je glasoval da je potrebno zmanjšati javi mu dam simbolično nagrado v obliki premium točk ker takle troll je že greh da se ga ne nagradi haha.
ko pa smo glih pri premiumu, menda se mi ni treba ponavljati da se pri meni dobi najbol kakovostnega :D
 

muzikant

Super Moderator
Reaction score
0
Pozdravljeni igralci in člani.

V podpori smo se odločili da limita ne bomo izklopili ampak smo ga povečali za 50%.
Ta nastavitev je že spremenjena.

Opravičujemo se za zamudo in da ste morali tako dolgo čakat na odgovor glede limita.
 
Last edited:

masterx.

Member
Reaction score
0
To je zal se zmeraj premalo

Limit bi rabil biti tako velik da lahko igralec nafarma vsaj za 30 zlatnikov na dan, torej za enega plemica.
 

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Pozdrav.

Evo danes zjutraj po kafetu me je presinilo vprasanje "ali slo podpora sploh igra vp, je sploh kdaj klikala?"
Nevem sploh kaj zelite dosec z limitom farmanja sam to vam povem da ce se brise vecje racune bo svet koncan cez 5 let al pa vec.
Zakaj nebi enkrat dali prav tistim ki igrajo in svoj cas/denar namenijo temu svetu?
Je res tako tezko? Kako bos zmagal ce nemors nardit pl za renoblanje itd. Pizda dej ce ste ze tok sposobni pejte na kak drug server pogledat nastavitve ne pa se tle spilat neke glupe ideje o serverjih za neizkusene. Bolno.
Vsak server se vrtijo isti igralci, in ti usti so ponavadi tudi na vrhu.
Neizkuseni igralci pa nehajo pri max 20 vaseh ker se navelicajo.

Ajde Motorka skenslej ta limit da se lahko igramo :)
 
Top