Anketa za onemogočenje registriranja na svet 1(drugič)

Ali naj se si1 zapre za nadaljne registracije?

  • DA, na tem svetu se ne bo zgodilo nič novega, pustite nas, da igramo v miru do konca

    Votes: 49 87.5%
  • NE, ta svet je še razmeroma mlad, zgodi se lahko še mnogo nepredvidljivih stvari.

    Votes: 7 12.5%

  • Total voters
    56
  • Poll closed .

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Svet 1 se bo v roku enega tedna zaprl za nove igralce. Tisti, ki se še želite registrirati, pohitite!
 

ninja

Member
Reaction score
0
motorka, unikite ponovno rojstvo za prenoblane igralce, pa bo en korak narejen, tako pa ga prenoblamo, pa se ponovno aktivira in pobira barbare
 

DeletedUser

Guest
neeeee
naj se kr se enkrat "rodijo" ce jih ponoblajo.bo bolj zanimiv
:D
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
viduka2222 pa kaj je s tabo?? kaj ti misliš da bi mogli vsi sam lepo barbare noblat pa u luft gledat, in tako se nebi svet nikoli končal...??

Svet se zaključuje ( oz. se je zaključil z dnem ko ni bilo več TMP-ja), KOH je zmagovalec tega sveta... Tudi meni to ni všeč, ampak tako pač je. Pošteno so zmagali....

lp.
 

DeletedUser

Guest
viduka2222 pa kaj je s tabo?? kaj ti misliš da bi mogli vsi sam lepo barbare noblat pa u luft gledat, in tako se nebi svet nikoli končal...??

Svet se zaključuje ( oz. se je zaključil z dnem ko ni bilo več TMP-ja), KOH je zmagovalec tega sveta... Tudi meni to ni všeč, ampak tako pač je. Pošteno so zmagali....

lp.

hja tako je, kje so pa bili ko smo se mi borili z KOH. .Q.jevci so bili edini ki so meli zadost jajc da so se poleg nas jim postavli po robu, drugi pa so vsi v zrak gledal namesto da bi vstopili v vojno. Zdaj pa so tu vsi drugi krivi da se je tako izšlo, samo oni ne.
 

DeletedUser

Guest
hja tako je, kje so pa bili ko smo se mi borili z KOH. .Q.jevci so bili edini ki so meli zadost jajc da so se poleg nas jim postavli po robu, drugi pa so vsi v zrak gledal namesto da bi vstopili v vojno. Zdaj pa so tu vsi drugi krivi da se je tako izšlo, samo oni ne.

Ja tako kot si rekel "ubijalec" kot bivši član Q. dobro vem kako je bilo takrat ko smo se postavili po robu KOH, zdaj pa nekateri jočejo...KOH bo samo dokončal kar mu je bilo ponujeno...
 

DeletedUser

Guest
In kako je bilo?? tepli smo vas ko Madžarsko skupščino, nikakršnega upora ni bilo poleg tega, da ste se spravili na najbolj nezaščitene in najbolj neizkušene in neke stranske igralce na robu zemljevida, ki sploh niso bili v KOH-u.. Redki so se upirali.. Oz. samo eden.
 
Top