Anketa za onemogočenje registriranja na svet 1

Ali svet 1 zapremo za nove igralce (onemogočimo registracijo)

  • DA, na tem svetu se ne bo zgodilo nič novega, pustite nas, da igramo v miru do konca

    Votes: 53 53.5%
  • NE, ta svet je še razmeroma mlad, zgodi se lahko še mnogo nepredvidljivih stvari.

    Votes: 46 46.5%

  • Total voters
    99
  • Poll closed .

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Svet 1 je že v letih in prišel je čas, da se odločimo, ali ga zapremo za nove igralce ali ne. Ker igralci aktivno soustvarjate Svet 1, vam dajemo možnost, da se o tem odločite sami.
 

DeletedUser

Guest
dajem NE... pa tut če hoče še kdo malo pogledat pridet tja :)
 

DeletedUser

Guest
Dal sem ne, ker rad vidim, da je kakšna nova farma, pa tudi, če hoče kdo pogledat pridet svet kako izgleda..
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
ne zato ker bi bilo dobro da nove ljudi uvajajmo t kao da zdej bodo na s1 bodo vidli kok pa kej pa lahk itak pol k bo nov server znajo..pa kot ustali pravijo vec vasi bo tako da bo tudi dlje trajalo
 

žan11

New Member
Reaction score
0
Sam sem tudi proti ne toliko zaradi novih farm,temveč zaradi tega,da novi igralci vidijo kako se igra na svetu 1 in s tem dobijo tudi kakšne izkušnje za druge svetove.
 

DeletedUser

Guest
Da.

- začetniki imajo 3 druge svetove, sploh zadnji, ki še ni dolgo odkar se je odprl - lahko se učijo tam.
- slovenska verzija Vojne plemen, ne more bit dolgo odprta, ker je trg premajhen in tudi glede na to kako hitro se odpirajo novi svetovi ( v enem letu 4-je, kar je za moje pojme ogromno)

neeeeeeeeee....plis ne prov dobr je svet 1
Nevem če sploh razumeš kaj se misli narediti. Svet se misli zapret za nove igralce. Če se bo kdo želel nanovo registrirati, bo moral izbrati drugi svet. Že prijavljeni igralci pa bodo lahko nemoteno igrali naprej.

če hoče kdo pogledat pridet svet kako izgleda..
In ti se prijaviš na tuj server, da vidiš kako izgleda svet od znotraj? :rolleyes:
Na tem forumu se nahajajo karte, kjer lahko vidiš kako izgleda svet. Zato se ti ni treba prijavljati. Za ogled sveta, je tudi veliko drugih spletnih strani.
 

DeletedUser

Guest
zaprtje registracij pomeni tudi to, da tisti,ki izgubijo zadnjo vas,ne morejo restartat in ponovno zacet nekje na obrobju.
in ponavadi je manira, da se ob taki priliki tudi prepolovi cena zlatnikov,potrebnih za plemice.
motorka,se kak info o tem?
 

DeletedUser

Guest
zaprtje registracij pomeni tudi to, da tisti,ki izgubijo zadnjo vas,ne morejo restartat in ponovno zacet nekje na obrobju.
in ponavadi je manira, da se ob taki priliki tudi prepolovi cena zlatnikov,potrebnih za plemice.
motorka,se kak info o tem?

Glede ponovnih začetkov, kolikor se jaz kaj na to spoznam to pride šele ko CM to posebej nastavi in ni v "paketu" skupaj z zaprtjem novih registracij za svet

Pi es:Jaz sem za zaprtje ker novi igralci tudi nimajo ravno velikih možnosti za uspešno širjenje...
 

DeletedUser

Guest
Svet 1 je že v letih in prišel je čas, da se odločimo, ali ga zapremo za nove igralce ali ne. Ker igralci aktivno soustvarjate Svet 1, vam dajemo možnost, da se o tem odločite sami.

Jaz mislim da nebi bilo dobro če bi zaprli vrata novim igralcem ,ker bi bilo tako potem tistim ki so še malo manjši
zelo težko obstati.:(
 

DeletedUser

Guest
Da, zato ker:
imajo novi igralci tri druge svete,
nimajo novi igralci šans preživet v tem svetu več,
ker mi ni za poslušat kako bo nek noob prišel na forum in začel kak je nefer, da so ga znoblali, ko pa je mel samo 1vas itd.
 

eisenherz

New Member
Reaction score
0
Ne. Ne razumem zakaj bi ga zaprli. Vsak naj ima možnost da meša štrene, drugače, čez nekaj časa lahko postane dolgčas.
 

DeletedUser

Guest
Sem ZA zaprtje, enostavno:

Pi es:Jaz sem za zaprtje ker novi igralci tudi nimajo ravno velikih možnosti za uspešno širjenje...

Predvsem pa se zavzemam da bi svetovi trajali krajše časovno obdobje, ker sedaj nekaj let za en server je totalno preveč.
 

DeletedUser

Guest
Ne. Ne razumem zakaj bi ga zaprli. Vsak naj ima možnost da meša štrene, drugače, čez nekaj časa lahko postane dolgčas.

ti sploh veš o čem se gre? Kdo bo mešal štrene?, noob z eno vasjo?, Novi igralci če do dveh vasi pridejo je dost, pa če tudi pridejo bolj daleč, jih bo slej ko prej en miljonski igralec pohapsal, ali pa v farmo spremenil.
 

DeletedUser

Guest
Registracija za svet 1 se mora zapret, ker enostavno lahko začnejo z letom zamika in nimajo prihodnosti pa naj boljo nevem kako prefesionalni...
Če se konča je lažje predvidevat, da je možno, da se bo svet kdaj končal... :D
 

DeletedUser

Guest
DA, na tem svetu se ne bo zgodilo nič novega, pustite nas, da igramo v miru do konca.

Sej itak, če bo pršu kakšen začetnik, ga bojo uničel, sprot ko bo meu dobro razvito vas, zato si pa jst samo na vojski delam, točke pa me en **** briga :D
 
Top