Anketa za onemogočenje registriranja na svet 1

Ali svet 1 zapremo za nove igralce (onemogočimo registracijo)

  • DA, na tem svetu se ne bo zgodilo nič novega, pustite nas, da igramo v miru do konca

    Votes: 53 53.5%
  • NE, ta svet je še razmeroma mlad, zgodi se lahko še mnogo nepredvidljivih stvari.

    Votes: 46 46.5%

  • Total voters
    99
  • Poll closed .

ragnarok

Member
Reaction score
0
Dovolj je novih igralcev.

Dovolj imam tega da znoblam 99% igralca, ko opazim da se mi je preselil 1 kontinent vstran na obrobje. Igralci ki imajo več kot 1 mio. pik pobirajo na obrobju 100-200 pik velike vasi. Ne se hecat.

Zaprite server. Naj bo konec bežanja, in naj se boj za obstanek končno le začne! :napad:

lp, Ragnarok
 

DeletedUser

Guest
zanima me ali je bil to zgolj "posvetovalni referendum" oz. ali se boste držali naše odločitve :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
zanima me ali je bil to zgolj "posvetovalni referendum" oz. ali se boste držali naše odločitve :D

To je bil bolj posvetovalni referendum saj sveta niso zaprli ker naj bi preveč članov glasovali za proti... čeprav so tisti ki so bili Za prevladovali...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Ker anketa in posti v tej temi niso dovolj odločno opredeljeni za eno ali drugo stran, bomo si1 pustili še nekaj časa, potem pa ponovili anketo. Seveda tega ne bomo delali v nedogled, vendar zaenkrat po odzivu igralcev še ni čutiti, da je čas za zaprtje.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Ne, naj pridejo, naj poskusijo. Marsikdo bo uspel. Govorim iz lastnih izkušenj, ko sem se prijavljal na .net serverje z leti zamika. Gradiš in upaš, da te ne uničijo, aktivnost je ključna. Zakaj bi hoteli zaključit server, pa mi ni jasno. Saj nismo travian. :)
 

DeletedUser

Guest
ne . koga bomo pa pol farmal ko ne bo več unih pa še pol bi tak sam barbarke zavzemal k si nebi drugih upal haha
 
Top