Barbarska vas

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima, kaj je barbarska vas, če jo je mogoče oropat in, če jo je mogoče zavzet? ;)
Saj mogoče, da se je o tem že kaj govorilo ampak nimam časa, da bi sedaj vse teme moral pregledati. :)
 

DeletedUser

Guest
Barbarska vas je zapuščena vas in jo lahko oropaš in zavzameš ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Barbarske vasi so ubistvu računalniki , ki gradijo surovine in zgradbe kot normalni igralci samo da veliko počasneje in ne delajo nič vojske . Dokler barbarske vasi ne dosezejo velikosti nad 100 tock / zgradijo zida , lahko napadaš z 10 suličarji + Paladinom, brez da ti kaj umre. Zavzameš jo z plemičom , ki zmanjšuje lojalnost v mestu . Če ti jo nekdo zbije jo lahko z gradnjo zgradb . Za plemiča potrebuješ :
-plemiški dvor(http://si1.vojnaplemen.si/popup_building.php?building=snob)
-dva cekina
-40000 lesa , 50000 gline , 50000 železa (za urjenje plemiča )

čene bi lahko pobrsku po seznamu pogostih vprašanj in tam vse dobiš
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lahko še jaz nekaj vprašam?Ko za igralcem nastane barbarska vas recimo da v njej ostane vojska.Cerkve ni.Kaj so zdaj te enote verne ali ne?Se borijo s 100% ali samo s 50% moči?
 

DeletedUser

Guest
se ne spomnim, da bi kdaj zasledu, da bi kdaj kej vojske ustal v taki vasi. če si jo najdu, pa če ni cerkve, pol se borijo s 1/2 močjo.
 

DeletedUser

Guest
Mene pa najbolj jezi v tej igri ko moreš imet Cerkev :mad:

Brez cerkve bi blo bolj zanimivo :p
 

DeletedUser

Guest
a za drugega plemiča raiš dva cekina al samo enega oz. za tretjega tri itd.
 

DeletedUser

Guest
se ne spomnim, da bi kdaj zasledu, da bi kdaj kej vojske ustal v taki vasi. če si jo najdu, pa če ni cerkve, pol se borijo s 1/2 močjo.

No to se pa motiš.Ostale je noter po nekaj kilo vojske,ko je prenehal igralec.Cerkve ni bilo.Vojska se pa bori s polno močjo kar sem sam boleče občutil.
 

DeletedUser

Guest
auč, hudo. sem tud sam najdu barbarsko vas z vojsko. sam je ni blo tolk, da bi občutu razliko.
 

DeletedUser

Guest
To se je tudi meni zgodilo ko sem hotel zauzeti barbarsko vas pol mi je pa vse pocrkal! Zdej pa jaz vse najprej skavtam :cool:
 

DeletedUser

Guest
itak!
skautat, je treba tud zato da ne pošleš 500 konjenikov, pol pa dam prneseš 146 gline. :)
 
Top