Biti Ali Ne Biti

IS flako da best or what :D

  • no

    Votes: 1 1.7%
  • Hell NO

    Votes: 6 10.3%
  • OH HELL NO!!!

    Votes: 19 32.8%
  • mogoče :D

    Votes: 32 55.2%

  • Total voters
    58

DeletedUser

Guest
no vprašaneje je zaj tu ne ali se splača biti forum mod ali ne ker glede na to kako dela flaku pa dvome ne...

VIVA LA REVOLUTION PUSH FLAKO DOWN!!

who's with me!!!!!!

no sej kaj se pa tiče flakota on je v resnici tak moj sošolec ne pa se neke vrste se razumema ampak kaj se tiče razreda no ja tisto pa je tak ko mu piše v podnaslovu ne :p
 

Flako

Member
Reaction score
0
Noob. Saj ok, se je pa lepo videlo po glasovih, kakšno mnenje imajo uporabniki o meni. Ampak, ja, tako kot je moj big boss rekel, moderiranje je namen vzdrževati red in ne biti popularen.
 

DeletedUser

Guest
Noob. Saj ok, se je pa lepo videlo po glasovih, kakšno mnenje imajo uporabniki o meni. Ampak, ja, tako kot je moj big boss rekel, moderiranje je namen vzdrževati red in ne biti popularen.

Lažeš lahko sebi ;)
 

hilary

Member
Reaction score
0
LačniFranček nevem od kod ti to šele prišel si...
Razen če si gx15 :)
flako sem že videl kaj piše na mityeyevi strani :D
 

DeletedUser

Guest
od kod? pa tak malo za finto hehe drugače pa se ne navezujem na nobenega drugerga na tem forumu sem čisto nov in od danes naprej drugace pa flakota poznam dobro tak da malo se lahko pohecam z njim ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
od kod? pa tak malo za finto hehe drugače pa se ne navezujem na nobenega drugerga na tem forumu sem čisto nov in od danes naprej drugace pa flakota poznam dobro tak da malo se lahko pohecam z njim ;)

Naj uganem.... Flako :rolleyes:
 
Top