Predlog Božično premirje

mihibo5

Member
Reaction score
0
Pritožba in predlog: Zakaj mora veljati božično premirje tudi za napade na barbarske vasi? Predlagam, da ne bi veljal!
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
To pa imam tudi jas pritožno poslal sem train na barbarsko vas,in potem napiše.................
Obiskali so jo blablabla !!!tAKO...Zakaj se ne bi to spremenilo?:confused:
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
barbari so tisti, ki niso iste vere, kot mi (nevem, kaj si ti), tako, da naj ne bi praznovali

Mi gremo lepo počas na offtopic
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Upam da ne,ampak to se mi pa zdi višek:)Da bojo barbari praznovali,mi pa bomo ob surovine:)xD
 

DeletedUser

Guest
Pritožba in predlog: Zakaj mora veljati božično premirje tudi za napade na barbarske vasi? Predlagam, da ne bi veljal!

ker bi se v nasprotnem primeru našel kak hinavc in bi barbare zastackal, ali pa bi kater barb nobler to izkoristil in bi jih znoblal.
 

DeletedUser

Guest
pa kaj si tak nolifer da morš še za praznike biti na komp, cele ure?

Aja saj ti na nobenem svetu nimaš kaj preveč pik tak da sploh neveš kak to je če se tm spravš farmat-.-'
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Patrik mislim da je tole na mene letelo ^-^....:)Ampak če me spomin ne vara ravno ti whyyou... na računalnikih posedaš ure in ure:)
 

DeletedUser

Guest
Pritožba in predlog: Zakaj mora veljati božično premirje tudi za napade na barbarske vasi? Predlagam, da ne bi veljal!


Stvar je taka, da je božično premirje bolj zato, da se imajo farme možnost obnoviti, nas farmerje pa malo zapremzajo, ker če bi farmali barbare med prazniki bi veliko bolj rastli in po koncu premirja bi "uboge" farme udarili še z večjo močjo, torej premirje je za vzpostavitev ravnovesja iz mojega vidika :cool:.
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Pritožba in predlog: Zakaj mora veljati božično premirje tudi za napade na barbarske vasi? Predlagam, da ne bi veljal!

Strinjam se.. Poleg tega sem se zaj**** za par vasi na 4ki, ker sem poslal vlakce 1 dan pred premirjem- in tako pomembne vasi :(
 

DeletedUser

Guest
Strinjam se.. Poleg tega sem se zaj**** za par vasi na 4ki, ker sem poslal vlakce 1 dan pred premirjem- in tako pomembne vasi :(

To si si sam kriv, saj je pisalo...

klavec 7, ti pa sam veš da nimaš pojma...;)
 

DeletedUser

Guest
LOL ta kr neki piše pa še sam neve kaj:D

sory off topic

:eek:fftopic: :ban:
 
Top