Boj za SEVER. Odločitev = BEG ali boj?

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
knjigenet-20090104150650.jpg



Predolgo ste bili bitko proti barbarom, v svoje vrste sprejemate begunce plemena -K- . Pripravite se na boj... ne boj mesarsko klanje! Zatorej pleme FVA vam napoveduje vojno do zadnje vasi! Maščevali bomo vse padle barbare.


Begunci iz -K-, ki prestopajo v B_s:
runrun.jpg



Vojna z karantanci (-K-) ali 10 dnevna vojna, saj je bila napovedana dne 08.02. ob 01:03:41 je več kot očitno dobila svoj epilog, saj so vsi njeni glavni akterji prestopili v B_s kar je ostalo iz plemena -K- pa ni vredno omembe.

Side 1:
Tribes: FVA
Side 2:
Tribes: -K-

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 0
Difference: 10

chart


Vsi člani plemena FVA si srčno upamo, da boste poprijeli za sulice in sekirce ter se podali v vaš poslednji boj brez bežanja po plemenih in:

surrender.jpg


Vsem B_s-jeucem (in vsem vašim akademijam) se opravičujemo za vse fobije in strahove, ki vam jih bomo povzročili v naslednjih tednih. Vendar vedite vsak strah ima dve plati. Možnost imate, da izberete boj ali beg. Karantanci so se odločili za beg, kaj boste vi?


tvoji_obcutki_strah_brian_moses.jpg



Lp vodstvo plemena FVA

index-center.jpg


 
Last edited:

steee

Member
Reaction score
0
Juhuhu upam da imate nabrušene sulice in sekirce ... če sploh kak B_S jevec gleda tole, bi ga prosil naj malo pokomentira zakaj so se odločili sprejeti begunce:)

Lp, steee
 

DeletedUser

Guest
Ker ne znajo, le zakaj bi drugače sprejemali prebežnike? Mislijo, da številke igrajo pomembno vlogo :p

Veliko sreče B_S, pa, da vidimo iz kakšnega testa ste :)
 

DeletedUser

Guest
Ker ne znajo, le zakaj bi drugače sprejemali prebežnike? Mislijo, da številke igrajo pomembno vlogo :p

Veliko sreče B_S, pa, da vidimo iz kakšnega testa ste :)

najprej lepo pozdravljeni :)
Najprej, predno boste začeli žaliti, ker večina pri vas pač nezna drugega, bi vam povedal, da je zame eno samo veselje, ko vidim da se morate ukvarjati z nami. Govorite o prebežnikih, prav, naj bodo prebežniki, zame so novi soborci.

Za številke je pa meni vseeno, totalno vseeno ! Ne znamo? To pa je možno, saj se celo življenje učimo....mar ne?

Želim vam veliko sreče...pa naučite se še malo obnašati, saj končno je to le igra .

lp detelj
 

DeletedUser

Guest
Mislim da te salah ni nic zalil je le povedu kako zgledajo te prestopi iz nase prespektive.....

Pa vsekakor so prebezniki glede na to da so k vam prestopili ker so zgubljali vojno z nami......Pa ce se prav spomnim ste bili tudi vi b_s v vojni z -k- preden smo jim mi napovedali vojno.....

Zdej ste pa nardil edino logicno stvar, prekinili boje med sabo in se zdruzili v boju proti skupnemu sovrazniku
 

steee

Member
Reaction score
0
najprej lepo pozdravljeni :)
Najprej, predno boste začeli žaliti, ker večina pri vas pač nezna drugega, bi vam povedal, da je zame eno samo veselje, ko vidim da se morate ukvarjati z nami. Govorite o prebežnikih, prav, naj bodo prebežniki, zame so novi soborci.

Za številke je pa meni vseeno, totalno vseeno ! Ne znamo? To pa je možno, saj se celo življenje učimo....mar ne?

Želim vam veliko sreče...pa naučite se še malo obnašati, saj končno je to le igra .

lp detelj


Tudi jaz ne vidim nobene žalitve zoper plemena B_S ali kateregakoli igralca B_S... Mislim da smo o obnašanju dovolj poučeni... In smo lahko vzor marsikomu. Glede sreče pa, bo dovolj, če bo pri napadi na 0.0

Lp, Steee
 

Flako

Member
Reaction score
0
Tukaj se bom oglasil kot moderator foruma si5.
V zgornjem PnPju nisem prepoznal nobenih žalitev plemena, igralcev ali bilokoga drugega.
Po mojem mnenju gre le za provukativen PnP, ki pa je na Vojni Plemen nekaj čisto običajnega.
V kolikor bilokateri član meni, da ga ta PnP osebno žali, mi lahko piše po zs, in bova skupaj natančno pregledala PnP.

Lp,
Flako
 

gx15

Member
Reaction score
1
V zgornjem PnPju nisem prepoznal nobenih žalitev plemena, igralcev ali bilokoga drugega.

Not smart enough :eek::rolleyes: :D (joke) :p

Drugače se pa B_S dobro spomnim, ko sem bil v njihovem plemenu (dont ask me why? ok i will tell u.. im a n00b!!) in sem jim ponudil pomoč pri vodenju, ter jim povedal kje delajo napake in jim skušal pomagati, vendar je vodja zavrnil in me odslovil (yeah even n00bs dont like me :( ) no sedaj tistega vodja ni več in upam da so sedaj stvari boljše da bo bilo vsaj zanimivo in jim želim vso srečo...

p.s. Be afraid of kai mah nah
 

Flako

Member
Reaction score
0
GXy, ti se pa potrudi na forumu pisat SLOVENSKO.
Kaj pišeš v peskovniku mi je vseeno, vendar na "normalnem" forumu uporabljaj slovenski jezek.
lp
 

DeletedUser

Guest
najprej lepo pozdravljeni :)
Najprej, predno boste začeli žaliti, ker večina pri vas pač nezna drugega, bi vam povedal, da je zame eno samo veselje, ko vidim da se morate ukvarjati z nami. Govorite o prebežnikih, prav, naj bodo prebežniki, zame so novi soborci.

Za številke je pa meni vseeno, totalno vseeno ! Ne znamo? To pa je možno, saj se celo življenje učimo....mar ne?

Želim vam veliko sreče...pa naučite se še malo obnašati, saj končno je to le igra .

lp detelj

Heh nobene žaljivke nisem napisal in ni bil to tudi moj namen. Navedel sem zgolj nekaj dejstev :p

Bo pa čas pokazal, če sem imel prav ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
Yoshi je ustanovil F-A (Fallen Angles) ki so se nato združili z -V-(vendeta) :)
 
Top