Boj za SEVER. Odločitev = BEG ali boj?

gx15

Member
Reaction score
1
matepkc.. seveda da ti ni škodil, zdaj ko se je razvedlo da si to ti se te noben ne bo več upal napasti ^^
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vsak naslednji komentar, ki se ne bo navezoval na temo bo pomenil avtomatski ban.
Zato ali se držite teme, ali pa ne komentirajte!
Takšnega vedenja nam(moderatorjem) ni potrebno tolerirati na forumu.

Lp,
Flako
 

DeletedUser

Guest
Zka to????

genij, zato ker je boljši od 90% sveta -.-. Drugače pa če še niste opazli, ma lepo napisano v podpisu kdo je na si5, tako da s tem da si napisal posebaj kater acc igra, nisi nič novega povedal. Zdaj pa se spravite vojne bojevat, ali pa bežat, preden vam gredo vse vasi.
 

DeletedUser

Guest
Hm, B_S niso vredne omembe oz. javne napovedi vojne...
To pleme je bilo enkrat že uničeno s strani WoDD,a so ga na novo ustanovili-optimisti ;)
Dark Destiny for Black Soldiers ;)
 

DeletedUser

Guest
Kokr jst vem so to cisto drugi igralci ter drugo vodstvo.....sam ime je ostalo isto B_s, prav tako so se zdruzili z -K- in zasedajo trenutno 4 mesto na lestvici....

Pa tud WoDD so po mojih informacijah zgubljali vojno z FF pa so raspustili pleme.....tko da so prej oni tisti ki niso vredni omembe
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Hm, B_S niso vredne omembe oz. javne napovedi vojne...
To pleme je bilo enkrat že uničeno s strani WoDD,a so ga na novo ustanovili-optimisti ;)
Dark Destiny for Black Soldiers ;)

Vsako pleme je vredno omembe. Vprašanje je, če se je vredno kdaj spomniti nanj po končani vojni..


Lp Kai.
 

DeletedUser

Guest
Kokr jst vem so to cisto drugi igralci ter drugo vodstvo.....sam ime je ostalo isto B_s, prav tako so se zdruzili z -K- in zasedajo trenutno 4 mesto na lestvici....

Pa tud WoDD so po mojih informacijah zgubljali vojno z FF pa so raspustili pleme.....tko da so prej oni tisti ki niso vredni omembe

WoDD je bilo razpuščeno zaradi zaveznikov, ne sovražnikov ;)
Vojna s FF pa je bila maximalno izenačena...samo ko ti zavezniki zabijejo nož v hrbet in izkoristijo tvojo slabost nimaš kaj...
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: FVA
Side 2:
Tribes: B_S, W_S

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 344
Side 2: 180
Difference: 164

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 42
Side 2: 3
Difference: 39

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,062,351
Side 2: 395,519
Difference: 666,832

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 155,005
Side 2: 14,244
Difference: 140,761

chart
 

DeletedUser

Guest
Ni kaj, dobri ste.
Sploh če bi zravne pripel še statistiko Vašega "Podplemena" Spam ;)
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Ni kaj, dobri ste.
Sploh če bi zravne pripel še statistiko Vašega Podplemena Spam ;)

Spam ni podpleme.. in upaj da tega nebo prebral noben Spamovec ker te bodo osebno zavzeli ;)
Spam so naši zavzeniki
 

DeletedUser

Guest
Spam ni podpleme.. in upaj da tega nebo prebral noben Spamovec ker te bodo osebno zavzeli ;)
Spam so naši zavzeniki

Nobenega nisem žalil.
upam :)
da ne bo napačnih sklepanj, napisati sem želel da tako dobro sodelujejo kot malo katero Pleme in njihova Akademija
 

DeletedUser

Guest
uf, spet v kamn.
v tele definicije bi se moral bolj poglobit, hvala ker me korigiraš.
 

DeletedUser

Guest
Kake ti zdej akademije omenjas?

Pa kje ti vidis da smo nalepili statistiko od spama-a?

Vam pa priporocam da posvetite vec casa igranju ne pa ugibanju gdo je cigava akademija, vi jih mate 3 pa verjetno nobene koristi od njih....

PS: a zdaj pa v THOR bezite, vam se ni jasno da to ni resitev?
 

gx15

Member
Reaction score
1
Kake ti zdej akademije omenjas?

Pa kje ti vidis da smo nalepili statistiko od spama-a?

Vam pa priporocam da posvetite vec casa igranju ne pa ugibanju gdo je cigava akademija, vi jih mate 3 pa verjetno nobene koristi od njih....

PS: a zdaj pa v THOR bezite, vam se ni jasno da to ni resitev?

Yoshi... ne se tako razjeziti :D pač nismo usi tako poučeni kot ti ;) drugače pa si pozabil na svoj moto: Pusti, da Gx govori, ker ti boš sigurno nekaj ˝********˝(zafrknil).... no okej ni glih ta... je pa tale... make love not war.... torej povej mu bolj prijazno... lol
 
Last edited by a moderator:

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Ni kaj, dobri ste.
Sploh če bi zravne pripel še statistiko Vašega "Podplemena" Spam ;)



Povej mi kje bi karkoli nakazovalo da je pleme SPAM akademija plemena FVA?

Zgleda da 2 plemeni nemoreta dobro sodelovati na slovenskih serverjih ne da bi bile akademije ?

Drugače pa ja če bi imel bolj razvito vasico bi te že kdo prevzel, sam za tako šibko vas pa je škoda nobla....
 

DeletedUser

Guest
Povej mi kje bi karkoli nakazovalo da je pleme SPAM akademija plemena FVA?

Zgleda da 2 plemeni nemoreta dobro sodelovati na slovenskih serverjih ne da bi bile akademije ?

Drugače pa ja če bi imel bolj razvito vasico bi te že kdo prevzel, sam za tako šibko vas pa je škoda nobla....

To je peskovnik pač Aljaž, ne se jezit :)
 

DeletedUser

Guest
no sej sem vedel da bi blo bolš Tiho bit.

pa samo pohvalit (pohvalil) sem Hotel oboje. pa takoj nek napad na manj poučene.
je pa verjetno tako Močna Plemena in Posameznike dokaj zahtevno uskladit ko počasi zmanjkuje dobroh tarč.
se mogoče v Prihodnosti obeta celo kakšno Trenje med tako Enakovrednimi in Dobrimi Igralci ?
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
no sej sem vedel da bi blo bolš Tiho bit.

pa samo pohvalit (pohvalil) sem Hotel oboje. pa takoj nek napad na manj poučene.
je pa verjetno tako Močna Plemena in Posameznike dokaj zahtevno uskladit ko počasi zmanjkuje dobroh tarč.
se mogoče v Prihodnosti obeta celo kakšno Trenje med tako Enakovrednimi in Dobrimi Igralci ?


Torej praviš, da bi se FVA mogel ločiti na 2 tabora ali napasti spam, da bi tole bil spopad med dobrimi igralci?
 
Top