Bonus vasi

maščevalec

New Member
Reaction score
0
A se lahko bonus vasi branijo?
Ker jaz sem nekaj vojske na bonus vas za hitrejše urjenje poslal pa so mi ubili vojsko!
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Bonus vasi seveda NIMAJO vojske. Imajo pa zid.

Tako da ce si posiljal obrambne vojake, je velika moznost da jih je vecino zid pobil.



ALI PA V SKRAJNEM primeru, je nekdo drug poslal v vas svoje obrambne vojake kot Support - da bi si zascitil farmo. Ampak to je manj mozno.
 

DeletedUser

Guest
Odvnisno od "level-a" wall-a.
Uporabi scout-e, da preveris in nato simularah napad ...

To jih pobije seveda, če je wall ....
 

DeletedUser

Guest
Probal ...
Ja pobije , zgolj ce je ze level 1 wall.

Pri wall 1:
- pobije 10 sulicarjev
- pri 15-ih sulicarjih le 1 prezivi
 

DeletedUser

Guest
že uredu da narediš napadalce le v tem primeru če ti napadaš z manenom da farmaš (no sej ne vem kašn je kšn druga napadanja bunus vasi v tem času igre), je uporabljanje sperou oz. sluličarjev veliko bolj uporabna kot uporaba axou (sekirc) ker majo suličarji večjo nosilno kapaciteto, se pravi ob napadu z istim številom sekirc ter suličarjov, če jih isto število preživi boš odnesu z več surivinami (seveda pod pogoji da je vas pouna surivin in nobedn ni ravno pred tabo farmu)
Ampak ti kr farmaj z vsemi možnimi vojaki, to je blo sam tko za informacijo :)
 

DeletedUser

Guest
zanimuvost sekir je da lahk ti pošleš zravn 12 sulic in si z tem napadom isto prdobi ko če posles 20 sulic kr ti jih velik crkne sekire so dobre da zbijo obrambni bonus vasi .... k tu nii cenenga farminga tak k pr travijanu al pa podobnim igrcam ko farmas s po 4 najslabšimi enotami .... tu bi ti na ta način vse crknal:D:D:D:D
 
Top