Predlog brez premiuma

DeletedUser

Guest
premium.....premium.....premium......vse je samo še premium-DENAR

dandanes ne moreš veluiko brez premiuma...nič.

še surovine si povečauješ.
resnično neverjetno.pravzaprav se s tem uničuje smisel igre.
igrajo tisti,ki imajo denar,ne pa tisti,ki nekaj znajo.


škoda,saj izgubljamo mnoge dobre igralce,tudi zarad tega.

upam,da bodo kdaj nastavitve,ko ne bo premiuma na katerem od svetov,samo takrat se bom verjetno že v grobu obračal.....

brez skrbi,nisem še tako star:)
 

DeletedUser

Guest
Lastniki in distributerji te igre, se ukvarjajo z njo zaradi denarja. Zato premium je in bo. Oni s tem (dobro) služijo, mi pa imamo sorazmerno poceni zabavo. Vzemi ali pusti. Tako je v življenju. Nič ni zastonj. Pa saj to tako vsi vemo. In nehajte se že enkrat pritoževat čez vse živo. Niso vam všeč nastavitve, niso vam všeč modi, ni vam všeč premium, pa pravila, pa... v glavnem vam ni všeč nič.
Tole je igra, namenjena zabavi in ne poligon za zdravljenje raznih travm in kompleksov. Zabavajte se, če pa vam res ni všeč, igrajte kaj drugega.. nogomet, človek ne jezi se, domino, pikado, žepni biljard... po želji. :mad:
 

DeletedUser

Guest
seveda.popolnoma te razumem.
samo hočem povedat,da ne moreš uspet brez denarja.

to uničuje igro,zabavo,sprostitev...

glede modov in ostalih pa nimam nič proti.če vsi igrajo pošteno in se odgovornosti ne prelega na drugaga in vsak odgovarja za tidto kar je stroil tu ni nobenega problema.
tudi nastavitve so popolnoma v redu.nekje so takšne,drugje takšne(gre za premium).

lp
 

DeletedUser

Guest
samo hočem povedat,da ne moreš uspet brez denarja.

Tu se strinjam s tabo.. veliko lažje uspeš z denarjem, kot brez njega, na vseh področjih, tudi in predvsem v RL.
Kljub temu pa se v tej igri lahko zabavaš tudi brez denarja.. samo zmagaš težko. Pa saj ni vse v premiumu.. v tej igri je kup igralcev, ki so boljši od mene... eni zato ker imajo več znanja, drugi zato ker vložijo več časa v igro, tretji zaradi premiuma... ampak jaz se kljub temu zabavam.. včasih me kdo sesuje, drugič jaz sesujem nasprotnika.. oboje je (po svoje) zabavno.. sploh če je narejeno z domišljijo in duhovitimi potezami..
Tolaži se s tem da bi lahko bilo še slabše in bi že za osnovni paket moral plačati..
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Saj tole s premiumom ni napačno in tudi ni pretirano drago - za 50€ igraš mislim da kar ene dve leti, (od nekje pač morajo potegniti denar), samo tole prepolavljanje, nakup surovin, zastav, zimskih dogodkov itn. pa že meji na brezumno požrešnost, ki več igralcev odvrne od igre, kot pa jih pritegne. Pa saj tole ni tekmovanje, kako z čimhitrejšimi kliki izgubiš kar največ denarja? Potem je pa že bolje, da primeš ta denar in se odpraviš v igralnico, možnosti boš imel res majhne, a lahko prineseš tudi kakšen dobitek domov.
 
Top