Pritožba Brezplačni premium

MALO

New Member
Reaction score
0
Dubu sm bresplačni premium na svetu4 nimam hitre orodne vrstice na si8 pa pa me zanima a bi lah to popravl preden se izteče ka rabm množično urjenje
 

DeletedUser

Guest
Dubu sm bresplačni premium na svetu4 nimam hitre orodne vrstice na si8 pa pa me zanima a bi lah to popravl preden se izteče ka rabm množično urjenje

to je tvoja napaka ne njihova, enostavno idi pod nastavitve -> Nastavitve in odkljukaj prikaži orodno vrstico.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Ko hočem kupiti PP preko mobitela mi reče "oprostite, zaradi napake v sistemu nemoremo uspostaviti zveze" WTF ??

Sprobavam že tedne pa ne gre...

Problem?
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Jaz bi dodal še svojo pritožbo. Ko hočeš kupiti premium preko mobitela je DaoPay v hrvaščini in ne slovenščini, čeprav je izbran jezik slovenščina.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
glede tega sem že posredoval, drugače pa take stvari prijavljajte na podporo.
 

DeletedUser

Guest
Ko hočem kupiti PP preko mobitela mi reče "oprostite, zaradi napake v sistemu nemoremo uspostaviti zveze" WTF ??

Sprobavam že tedne pa ne gre...

Problem?

Zakaj kupujete PP preko mobitela? Pojdite raje v trafiko, kjer prodajajo paysafecard - je precej ceneje. Primerjava -1.99€ je 60 PP preko mobitela - 9.99€ je 600 PP preko paysafecard -a. Razlika je 100% ;)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Zakaj kupujete PP preko mobitela? Pojdite raje v trafiko, kjer prodajajo paysafecard - je precej ceneje. Primerjava -1.99€ je 60 PP preko mobitela - 9.99€ je 600 PP preko paysafecard -a. Razlika je 100% ;)



Sem si glih danes nabavil ti kar si ti rekel...

Vendar prej nisem rabil toliko PP
 

DeletedUser

Guest
Zakaj kupujete PP preko mobitela? Pojdite raje v trafiko, kjer prodajajo paysafecard - je precej ceneje. Primerjava -1.99€ je 60 PP preko mobitela - 9.99€ je 600 PP preko paysafecard -a. Razlika je 100% ;)

Paysafe card lahko kupiš tudi prek mobitela, stane pa enako (ali pa manj, če ti ni potrebno plačati 1 evra za izdajo, nevem, ga prek telefona še nisem kupoval).
 
Top