Odgovorjeno Brzina vojske

Status
Not open for further replies.

prleški knap

New Member
Reaction score
0
Zna što, kak dugo odejo vojake iz svejta pejt ta na prve svejt, zatau ka be moro enome pajdaše poslote pomauč, zatau ka dobijva prve veukše napad. Nege san prešto, zoj pa tej stranej več neven ge gej. Prosen, nucan pomauč. :confused:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pomojem zelo malo ljudi govori v tvojem narečju, zato bi te prosil da "prevedeš" tole v knjižno slovenjščino.
 

prleški knap

New Member
Reaction score
0
Ge tude tebej ne razmin. Mislen, razmin te, ka mi čejš napisate za slovenščeno, vejpa jaz toga ne ven tak pijsate. Ge bi rad samo zno, kak dugo odejo vojake iz svejta pejt ta na prve svejt, pajdaš dobijva prve veukše napad, še osen vur. Prosen, pomogejte. :(
 

DeletedUser

Guest
Zna što, kak dugo odejo vojake iz svejta pejt ta na prve svejt, zatau ka be moro enome pajdaše poslote pomauč, zatau ka dobijva prve veukše napad. Nege san prešto, zoj pa tej stranej več neven ge gej. Prosen, nucan pomauč. :confused:

1. Prekmurščino zelo, zelo malo ljudi tu razume.
2. Enote(vojska) lahko potuje samo v istem svetu, ti nemoreš iz si5 pošiljat na si1 vojske.
 

prleški knap

New Member
Reaction score
0
1. Vejpa kak te to, če ges razmin vas. Zake vij mene nebrete?
2. Ti meni ščeš rejčte, ka ges nebon moga jemi pomogate iz svejta pejt ta na svejt 1? :S Pa ovi mene resno nuca, nooo. :( pomogej.
 

prleški knap

New Member
Reaction score
0
Ges san gvišen, ka mi je včera eden pajdaš s svejta trij poslo napadalno vojsko, ka sen jo nüco, ka sen lejko enega napadno, pa še zmoga sen. Kak se hackati? boš me poveda, bon te ša prek toga mu posla..?
 

DeletedUser

Guest
Ges san gvišen, ka mi je včera eden pajdaš s svejta trij poslo napadalno vojsko, ka sen jo nüco, ka sen lejko enega napadno, pa še zmoga sen. Kak se hackati? boš me poveda, bon te ša prek toga mu posla..?

zdaj nevem če se norca delaš ali si nekaj zamenjal. Z drugih svetov je nemogoče pošiljat v druge svetove vojsko. Za zadnji del pa mi je škoda besed.
 

prleški knap

New Member
Reaction score
0
Ges se ne dejlan norca. Vejpa če čejšč, mu lejko tij pošleš, ge ti bon da geslo pa ime. Samo pošle mu tij.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hehe,
Zanimiva tema, zelo me je nasmejala.
Vendar.
Iz enega sveta na drug svet ni mogoče pošiljati vojske. Tvoj prijatelj ti ni moral poslati vojske iz sveta 3 na si5 kot je ti ne moreš poslat na si1.
In tudi prepovedano je ponujanje up. imena in gesla.
Zato temo zaklepam.

Lp
Flako/Forum mod
 
Status
Not open for further replies.
Top