CBears opis plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ka pa ti veš če igram s4 al ne ;) in sam za info igram od prvega dneva, prjavu sm se isto uro kot se je server odprl :D tko da ne žali preveč

p.s: pa še oda-ja imam več kot flaniger tk da sam tih

ah samo kaj, ko pa ima več vojske kot ti + da te owna tudi v skillsih..... Pa neglede na to če igraš, ne vrti gobca kjer se te ne tiče, še posebaj če vse kaj poveš je nakladanje.

PS: dajta navabta si eno sobo z gumico pa tam nadaljujta vajino sranje.

PS2: jaz se nebi hvala z tem kak sem samo 100pik v ODA pred nekom, ker to se hitro lahko spremeni.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
edini skill kjer me flaniger owna je to da je moderator na forumu. tko da ne govori nekaj o nekom, ki ga sploh ne poznaš, v tem primeru o meni. sicer za igranje na s1 ne rabiš nekega skilla, glede na to da smo v zavezništvu z pol sveta in mamo NNP z drugo polovico.

sicer ti pa zagovarjaj svoje, jst bom pa svoje. opažam pa, da se imate spet za nekaj več kot ostali, tko da je sploh škoda komentirat, ker ne prideš nikamor.

lep pozdrav, pa veliko sreče na s4
 

DeletedUser

Guest
edini skill kjer me flaniger owna je to da je moderator na forumu. tko da ne govori nekaj o nekom, ki ga sploh ne poznaš, v tem primeru o meni. sicer za igranje na s1 ne rabiš nekega skilla, glede na to da smo v zavezništvu z pol sveta in mamo NNP z drugo polovico.

a res, slabo ga poznaš. Glede drugega dela, pa bomo videli kako dolgo boste imeli tako diplomacijo. Ker kot slišim vaši sveti trije kralji izivajo svojo srečo še pri katerem drugem plemenu kot samo pri nas.
 

DeletedUser

Guest
Glede na prvi post te teme opažam, da sem v napačnem plemenu. Jst sm tlinajst in bi mi blo prav supr v acqunem plemenu... :D
 

DeletedUser

Guest
Glede na prvi post te teme opažam, da sem v napačnem plemenu. Jst sm tlinajst in bi mi blo prav supr v acqunem plemenu... :D

atasmrk, mogoce sem jaz narobe razumel... dejstvo je da ne poznam teh igralcev, vendar glede na predstavitev... uff..
drugega nisem mogel napisat...

pa ne si mislit, da kaj takega nebi mogli biti resnicno... na si2 je bilo pleme "telefoncki" al nekaj takega...
pa sem po zs njihovem vodji full pisal naj me prosim ne "poklicejo" itd... tako da mogoce maj fail, pri razumevanju, ampak drugace so taksne stvari normalne... vrjemi... hehe
 

DeletedUser

Guest
Acqua ti falotek a mene ne boš povabu,kaj se tako obotvljš sem ti že 102 krat pisu prosi,prosim medvedki so zakon.:D
 
Status
Not open for further replies.
Top