CrazY ClownS

janci89

Member
Reaction score
0
Predstavljam vam novo pleme

z imenom CrazY ClownS


casclogo.png



V pleme ste vabljeni vsi ne glede kolk izkušenj ali pik imate,
sam da ste redno aktivni in da ste na K34
Pleme je blo ustanovljeno 24.06.2011


[SPOIL]Pleme je bo ustanovljeno iz razloga da se bomo mal zabavljali!!!
[/SPOIL]

Če se ima gdo željo pridružit mi naj piše na zs ali pa kar tu pod komentarje
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
pa zdaj bo po meje ze enkrat v kratkem novi svet. 1-2 meseca al pa kaj pa bi potem sprobu narediti novo pleme :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
ja nevem mogoče pa bomo kaj naredil, odvisno od tega če je gdo za akcijo....
če bo zadost interesentov pol že
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
jas sem ti samo svetoval ker jaz tudi se pridem malo igrat tja samo to sem ti mislu povedat za premium pa to po moje je skoda :D
 

DeletedUser

Guest
A res bo nov svet?
Če bo lahko narediš ja Crazy Clowns se bom z veseljem pridružo :)
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
ne to pleme obstaja ker si ga je on zamislu na svetu 5 pa sem mu rekel da naj raje pocaka mal da bi novi svet ven prisel :D ponavadi pride na 4-6 mesece novi svet :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
saj če se bo zdaj počas sv3 zaprl....pol bo tko pršo nov svet ven..kdaj to pa še ni znano....

saj to nima veze da že pleme obstaja na sv5 saj ga lah še na novem naredimo...sam rabim igralca kateri bi imel vojlo momagat vodit pleme
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
saj če se bo zdaj počas sv3 zaprl....pol bo tko pršo nov svet ven..kdaj to pa še ni znano....

saj to nima veze da že pleme obstaja na sv5 saj ga lah še na novem naredimo...sam rabim igralca kateri bi imel vojlo momagat vodit pleme

ee pa pol bom se jaz mel vec casa :D ker se bo svet 3 koncal :D sam vodstvo pa ni zame to se men ne da posiljat kilometrskih okroznic pa razlag pa 30 sporocil odgovarjat itd :D :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
ja jaz prav za vodstvo ne bom mel časa...mogoč sam za kako diplomacijo...zato rabim enga kater ima izkušnje ter voljo do tega
 

janci89

Member
Reaction score
0
jah če nebo druge bom sam vodil, sam se mi več neda v vodstvu tega delat...zame je to preveč stresno
pa še preveč časa zavzame, pol mi vedno račun obstane in se nič ne morem razvit
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
jaz pa za novi svet se vse pustim odprto ker vedno ko se za plemena dogovarjam vse gre po zlu vedno me zj........jo
 

janci89

Member
Reaction score
0
ja to se je men zdaj zgodilo pri sv6...zato pa zdaj nobenga ne sili nikamor..če kdo hoče naj pride
 
Top