Debata na temo praznovanja 10 letnice

DeletedUser

Guest
mene pa zanima zakaj mi ni upoštevalo zadnjega iziva pri nalogah za rojstni dan vojne plemen?

lepo prosim za odgovor
 

micka s planin

New Member
Reaction score
0
Najprej in predvsem iskrene čestitke za 10-to obletnico delovanja VP :)

Hvala za zanimiv pregled razvoja igre - včasih se niti ne zavedamo, da smo vsi skupaj zgolj del nekega procesa in predvsem samo nergamo nad zadevami, ki jih dodajate ali pa spreminjate.
Ampak ne glede na vse - hvala za igro in vse kar nam ta igra prinaša, čeprav vemo, da nam na žalost tudi marsikaj odnaša in še enkrat vse najboljše. :D



mamato še posebaj si del procesa tako kot sta z noremu konja ukradla acc cleo na svetu 6
a ne
 

tomaz12370

New Member
Reaction score
0
meni tudi ni upoštevalo zadnjega iziva pri nalogah za rojstni dan vojne plemen pa sem imev 5 zmag in 0 porazov
 

qube

New Member
Reaction score
0
saj je nagrade od 75 točk do 150(vse možne) enaka, tako, da če nisišel na vse točke, 75 ziher imaš :D
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Razen tega, da dobiš 1 dan več brezplačnega premiuma in 40 ur 10% več proizvodnje lesa, gline, železa, znižan čas gradnje itd.
Torej podobno :)
 

DeletedUser

Guest
Razen tega, da dobiš 1 dan več brezplačnega premiuma in 40 ur 10% več proizvodnje lesa, gline, železa, znižan čas gradnje itd.
Torej podobno :)

Sej ni poanta v enem dnevu premiuma..poanta je da so spet zajebal prevod..če ne bi brskal po drugih serverjih ..tud jaz ne bi vedu kaj pa kako..za manjše igralce ki ne trošijo denarja pa je tudi en dan veliko

malomarnost in ignoranca Motorke do konca...se čist strinjam z GREGA kar je zadnjič napisal..
Motorka je čist en navaden manipulator ki se mu jebe za nas in VP...ampak nima tok jajc , da bi saj prepustu mesto komu drugemu,. ki ima voljo to furat naprej tako kot se spodobi..ker kar je do zdej naredu je pa svetovni rekord..v dveh letih mu je ratal zjebat slovenski VP do koca..to je vse kar mu je uspelo..
 

DeletedUser

Guest
mamato še posebaj si del procesa tako kot sta z noremu konja ukradla acc cleo na svetu 6
a ne

Nimam mnenja in ne predloga, saj igre že dolgo ne igram več. Imam pa ob tem vašem praznovanju pozdrav za vse bivše soigralce in ostale in kratko sporočilo za micko s planin - z mamato sem igral precej časa in po mojem tvoja poštenost ne doseže njenega gležnja...vzami kot kompliment ;) in še posebej lep pozdrav od Peeping Toma... samo zate baje....tako mi je naročil :)
 

DeletedUser

Guest
Nimam mnenja in ne predloga, saj igre že dolgo ne igram več. Imam pa ob tem vašem praznovanju pozdrav za vse bivše soigralce in ostale in kratko sporočilo za micko s planin - z mamato sem igral precej časa in po mojem tvoja poštenost ne doseže njenega gležnja...vzami kot kompliment ;) in še posebej lep pozdrav od Peeping Toma... samo zate baje....tako mi je naročil :)

Oooo, pozdravljen Maresi :)

Obletnice so lepa reč - se vsaj "srečamo" po dolgem času. Najina S4 in S8 sta bila res zanimivi izkušnji - zmagovalni S8 sploh. Pogrešam(o) te na S12. In seveda, brez tega ne gre, pozdrav tudi Peeping Tomu :cool:
 

lev11

Member
Reaction score
0
Igra je že v redu
Podpora pa ni na nivoju
To lahko trdim iz lastnih izkušenj in izkušen drugih
Vedno se pojavi opravičen dvom v njihovo kredibilnost
( zadnji primer - uporaba boota in blokada samo za tri dni )
Torej goljufanje se izplača
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Druga slaba stvar pa je foušarija igralcev -
 

AC-DC

New Member
Reaction score
0
Da pa ne bomo samo grajali naj VP čestitam za 10.obletnico delovanja !
Kar se pa tiče nagradne igre je pa vsaj popestrila igro in jo naredila malenkost bolj zanimivo,če že druga ne ;-)

LP
 
Top