Debata o s5

DeletedUser

Guest
Dajte tu malo komentirati dogajanje, vse kar je povezano z s5 :)

za začetek se že vidi, da najboljša plemena prevladujejo z 10k pikami in so napovedali zmago na s5 :D
 

DeletedUser

Guest
Prva plemena so na razlicnih straneh neba. Zacetna funkcionalnost = minimalna. Tezko lahko napoejao zmago na tak nacin. Sploh pa je to neki kukr na vsakmu serverju :)
 

DeletedUser

Guest
večina plemen, ki je zdaj v top 10 bo propadla ob koncu začetniške zaščite.
 

DeletedUser

Guest
Ta svet ima največ fake plemen do zdaj. Vsi so nekaj Slovani, TMP, KOH, SHOP, ker se ne znajo spomnit originalnega imena za pleme. Pa sej ne bi nič reku, če bi v tem plemenu res bili ti igralci ampak so neki noobi, ki so komaj začeli VP igrat ali pa ga še ne znajo prav dobro.
 

gx15

Member
Reaction score
1
to vem da bojo:p
sam bi se lohk vsej nou ime spomnl...

Eh moraš razumeti njihovo razmišlanje..

Dobro ime (ime plemena ki je bil uspešen na prejšnih serverjih) = več igralcev = ne bom napaden Jupi!!1 :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
js pa tistga nerazumem kak lahko povečaš mapo pa označuješ vasi je to mogoče samo za premium?
 

DeletedUser

Guest
Jaz podpiram to, da se na vsakem novem svetu ime plemen NE ponavlja in, da ne zaslediš imen, ki so na s1, s2, s3, itd. :) Moraš imeti malo domišljije in se spomniti res fajn ime :p grem raje h izvirnemu imenu, ki je recimo 5. kot pa h enim, ki fejkajo in so 1. ;)

Lp, TBONE
 

DeletedUser

Guest
Ampak zdaj me pa že res moti, ko mi igralci non stop pošiljajo prošnje za prijateljstva, ker hočejo met zlato zvest prijatelj tako da če lahko vsaj to odličje ukinete. Prej čez cel server nisem dobil toliko prošenj kot zdaj v 2 dneh.
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
Me kr mini igrat ko vidim te alianse :S.Itaq bodo pa vse kmalu razpadle tako kot na vsakem serverju.Pfej te prošnje resno sam prošnje za prijateljstvo :S
 
Top