Debata o s5

bosko1

Member
Reaction score
0
spoštovani moderatorji in podpora

danes je dan,ko mi je potekel ban-ob 1.23. uri
to se iz neznanih razlogov ni zgodilo.2 velika napaka v tednu dni,saj kot verjetno veste ste mi med tednom pomotoma zbrisali račun,zdaj me pa še vedno niste odbanali.
kaj je narobe z vami ljudje-a vam grem na živce ali ste mi dokončno obrnili hrbet.ko ste mi pomotoma izbrisali račun ste mi obljubili,da bodo do konca bana vse vasi v prvotnem stanjz,pa še kar vedno manjka kar 23 vasi in vprašanje koliko vojske

pišem sem gor samo zato,da o tem čimprej obvestite motorko,uredite račun in mi ga končno vrnete,ker izgubljam potrplenje in voljo do igranja z vami

ta prispevek pa po opravljenem delu lahko brišete-toda šele ko bom na računu,ker vam bom v nasprotnem primeru zapolnil forum in povedal za vse napake in škodo,ki ste mi jo povzročili.

dovolj vas imam
bosko
 

beginner

New Member
Reaction score
0
No prvo kar se tiče konca sveta, se morda spomni kako prednost je imel EOW na s1? Pa je razpadel.. Vse se lahko zgodi... Tudi ti če bi se na s4 zakapriciral bi SPQR bil komot na kolenih... itd.. Prednost imate, do konca je pa še dolga pot..;)

Ammm kar se tiče moje pasje utice kar priznaj, da si ljubosumen, da bi mel tudi ti rad tako vas ;) Hec na stran... Vas je pasja utica, ker le preverjam situacijo na svetu in ohranjam stike z osebami katere sem spoznal skozi igro, pa naj bojo tole BZJV ali FF. Glede vodstva sva storila nekaj napak tole drži, pač ščitila sva najine člane, kateri pa niso nam vračali z sodelovanjem.. Žal je tudi najino pomanjkanje čaša in pomanjkanje zaupanja vrednih članov botrovalo k propadu plemena. Dejstvo je, da smo bili poraženi in boljši plemeni sta naju premagali..

Mah se upravičujem da po tukem času citam ampak tole sporočilo me je malo zmotilo.Matjaž nevem ali ti veš ali ne ampak če ti nebi igral na yoshimitsu bi še oba stee in yoshimitsu še verjetno uba obstajala.Nevem zakaj govoriš v dvojini ko pa smo 3 igrali oziroma 2 tebe nisem skoraj nikoli videl na računu ker si biv tedi na počitnicah!Nevem če je res ampak čujem da se hvališ ukoli koliko si narediv na yoshimitsu js nism nič vidu....delal je matjo in farmal sem js za tebe pa nevem kaj si delu nj bi rihtu okrepitve plemenu ko pa je kir pisu pa kar nismo imeli čeprav so bile vasi napoljene na povno eden izmed igralcev ki me je presenetil na s5 je bil nezo666 res dober igralec vedno je pošiljal deff pa čeprav je bil pod napadi.Tudi stee je veliko narediv samo zate nevem kaj si narediv Matjaž ko si bil gor si napisal ukrožnico to pa je to no mogoče veliko ne vem ampak ko sem igral je bilo tako tudi drugi pravijo tako.Uglavnem ne govori da si nevem kaj narediv čeprav nisi narediv nič.

Lahka zbrišeš to al karkoli pač tak je :))
 

DeletedUser

Guest
Mah se upravičujem da po tukem času citam ampak tole sporočilo me je malo zmotilo.Matjaž nevem ali ti veš ali ne ampak če ti nebi igral na yoshimitsu bi še oba stee in yoshimitsu še verjetno uba obstajala.Nevem zakaj govoriš v dvojini ko pa smo 3 igrali oziroma 2 tebe nisem skoraj nikoli videl na računu ker si biv tedi na počitnicah!Nevem če je res ampak čujem da se hvališ ukoli koliko si narediv na yoshimitsu js nism nič vidu....delal je matjo in farmal sem js za tebe pa nevem kaj si delu nj bi rihtu okrepitve plemenu ko pa je kir pisu pa kar nismo imeli čeprav so bile vasi napoljene na povno eden izmed igralcev ki me je presenetil na s5 je bil nezo666 res dober igralec vedno je pošiljal deff pa čeprav je bil pod napadi.Tudi stee je veliko narediv samo zate nevem kaj si narediv Matjaž ko si bil gor si napisal ukrožnico to pa je to no mogoče veliko ne vem ampak ko sem igral je bilo tako tudi drugi pravijo tako.Uglavnem ne govori da si nevem kaj narediv čeprav nisi narediv nič.

Lahka zbrišeš to al karkoli pač tak je :))

Ne bom brisal, ker nimam razloga. Ti si tale acc igral med poletjem in vzet si bil ravno zato, da ga igraš, ker meni čas ni dopuščal oziroma poletje in morske radosti so pretehtale igranje vojne plemen. Zato sem si vzel duale oziroma igralce, ki bojo farmali. ;)
Drgače pa ja če jaz nebi bil v FVA in še takrat original yoshimitsu nebi napadeli BZJV itd... Pač svet bi se lahko drugače odvijal in če če ja nebi bilo bi ti pel na školjki namesto čepel.
P.s.: une par dni ko si farmal se pa res nimaš kaj dosti za hvalit s tem ;)
P.s.2.: Ne ne hvalim se... Hvalil bi se lahko če bi zmagal svet... Sem bil ponoblan.. Sedaj sem glavni đek v svoji pasju utici ;)
 

midva

Member
Reaction score
0
kdo kaj zakaj matjaž je naredil svoje kot še par drugih velka večina se je pa šlepala in to je bil problem
 
Top