Debata o s5

natalija

Member
Reaction score
0
Se strinjam s teboj Matjaz. Lepo je bilo s teboj in Steeejem. Bilo je obilo smeha in bilo je nepozabno. Rada bi se zahvalila tudi fishesu, da nas je sprejel v pleme, pa vsem igralcem ff za pomoc in sodelovanje. Konec, koncev tudi BZJV, ker se jim se da. Zdaj imam tudi dual midva pasjo utico. :D Racuna ne bova podarjala, ker noceva nikomur skodovati, igra pa je ze zdavnaj izgubila svoj car. :)
Imejte se do skrajnosti lepo.


Račun označen za brisanje
Račun bo kmalu izbrisan, zato prijava več ni mogoča.
 
Last edited:

midva

Member
Reaction score
0
kot pravi natalija bilo je lepo dokler je trajalo.
ko pa je konec čarovnije je samo še mučenje še posebno odkar ni več v najinih vaseh čistilca pajčevine (boškota) ni bilo več nobenega smisla in čara v tej igri

hvala vsem akterjem in

l.p.
 

belinček

New Member
Reaction score
0
No prvo kar se tiče konca sveta, se morda spomni kako prednost je imel EOW na s1? Pa je razpadel.. Vse se lahko zgodi... Tudi ti če bi se na s4 zakapriciral bi SPQR bil komot na kolenih... itd.. Prednost imate, do konca je pa še dolga pot..;)

Ammm kar se tiče moje pasje utice kar priznaj, da si ljubosumen, da bi mel tudi ti rad tako vas ;) Hec na stran... Vas je pasja utica, ker le preverjam situacijo na svetu in ohranjam stike z osebami katere sem spoznal skozi igro, pa naj bojo tole BZJV ali FF. Glede vodstva sva storila nekaj napak tole drži, pač ščitila sva najine člane, kateri pa niso nam vračali z sodelovanjem.. Žal je tudi najino pomanjkanje čaša in pomanjkanje zaupanja vrednih članov botrovalo k propadu plemena. Dejstvo je, da smo bili poraženi in boljši plemeni sta naju premagali..

dobu si me tako vas bi ti bil vsak favz tudi js sem clovek tako kot drugi. me veseli da se lahko na tem forumu še menimo o čem drugem kot o obtožbah. upam da me strela prehitro ne udari.

:):):)
 

herat

New Member
Reaction score
0
jaz bi tud dal brisat račun pa mi ga bo kr podpora. dobro delo opravljeno :D
no vglavnem, s5 gre proti koncu ker večina končuje, zato upam da bom z določenimi igralci igral to igro še v naslednjih dnevih, tednih... z nekaterimi pa se ne bi več rad kregal, zato lep pozdrav!!!!!!!!
in še nekaj:
Bilo je obilo smeha in bilo je nepozabno.
smejte se še naprej, in lep RL, lepo igro, ITD.


lp.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
no lepo.podpora lepo zbriše ali zaklene prispevke,ko sem jim očita njihove napake-hočem pa samo to,da se v prihodnje napake nebi ponavljale,saj igra obstaja zaradi nas igralcev-če tega mogoče ne veste

no zelo fajn ste-nedotakljivi

lp
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pritožbe imajo zato namenjen forum. Pritožbe napisane drugje so lahko spregledane. Tema, ki je bila napisana v pravilen forumu, je še vedno dosegljiva.

Opozarjam te, da to ni tema, ne foruma namenjen pritožbam, zato ne želim več debatirati o tem v tej ali drugi temi, dokler ne dobim informacij od "zgoraj".

Lep pozdrav,
Grobi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Gospod grobi. Tukaj gre ze eno več kršitve, ki so jo utrpeli igralci na različnih svetovih. Velikokrat neupravičene, velikokrat upravičene z razlogom, ker brez teh igralcev ne bi kaplalo v pisker cekinov. Ne vem. Tole je bedno. Vse se ponavlja, podpora na SLO zgleda ne opravlja svojega del kot bi morala. Če bi ga ne bi prišlo do takšnih debat in bi se naprej kregali kdo v igri ima prav. Sprašujem se ker ni prvič. Saj se spomnite Maresija. Kaj hudiča se spet greste. Je res da je igra. Samo je zasnovana po vašem načini, urejeneno z pravili itd. Ni fer do igralce vseh, ne glede na kateri strani stojimo. Hehe pa saj ni važno. Če bi imeli referendum bi podpora vam trenutno padla spet za 30%. In verjetno ni dobra reklama to kaj?

Z dobrim namenom pišem. Verjetno zadnjič, ker je skajp mogoče bolje uporabljat kot tole :), od grobija pa itak nimam skajpa tko da. Veselo igranje.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Mislim, da moram nekatere stvari še malo bolj pojasniti.

Vsi člani ekipe (razen Community Manager) delamo za Vojno plemen v našem prostem času, brez plačila. Delo v ekipi je prostovoljno, vendar lahko tako ali drugače odgovarjamo. Motorka je predstavnik InnoGames-a za Vojno plemen in je kot takšen popolnoma nevtralen. Ne igra igre in ne pozna igralce, kar mu omogoča njegovo nevtralnost. Obtožbe, da dela pristransko so otročje.
Igra ima vrsto mehanizmov, ki preprečujejo goljufanje s strani igralcev, kot tudi podpore (tako mehanske kot tudi ljudi). Delo podpore se spremlja in nadzoruje.
Kaj se dogaja med kršiteljem in podporo je interna stvar med vključenimi strankami in zato ne morem komentirati posameznega primera.
Smo bili že prijavljeni ustreznim organom - neuspešno.

Vse ostalo je nepomembno. Če se k zadevi pristopi korektno in na določenem komunikacijskem nivoju, se vse da rešiti. Kot sem omenil - najprej podpora, potem meni zasebno sporočilo.

Ignoranca odgovoriti ni pravilo bontona.

Lepa hvala za odgoror Mr. Grobi.(baje si online)
Nikjer ne piše, da sem dolžan takoj odgovoriti na komentarje. Sam se izogibam komentiranju forumov svetov, zato tovrstne debate preusmerite v pravilen foruma ali meni na zasebno sporočilo. Če sem dosegljiv še ne pomeni, da sam dejansko prisoten, ali nimam drugega dela na forumu.

Lep pozdrav,
Grobi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hvala za odgovor. Komentiranje je debata, ni žaljenje ali izpostavljanje. Sicer ste ste spet izpostavili sami z nerazumnim dejanjem v igri. Obrazložitve ni, je kot ponavadi spet obrazložitev vašega prostovoljnega dela. Hehehe. Vprašanja so jasna. Premium je bil na račun, kje je zdaj?. Če se je kaj spremenilo v tem času in uredilo tko kot je treba je ok. Tudi sam mam tegale pisanja dovolj. Samo kot nekaterim mi ni vseeno da so tko zavrženi. Ni važno na kateri strani. To je Vaše delo, ali delo moreobitnih pomočnikov. To kar se dogaja mora sleditii pojasnilo in zaključek. Delo imamo vsi. Tole je igra. Delo običajno je nagrajeno. Če urejaš in spravljaš v red igro na spletu, ki je plačljiva preko premiuma, to ni kr neki. Če kupiš okno v trgovini dobiš račun in garancijo. Kje je garancija tukaj? Dejstvo je da je edn v podpori usekal mimo, zdaj pa ni obrazložitve. Vsakdo se moti in ni greh priznati vsi smo ljudje:)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vse je obrazloženo, samo v drugi temi.

Pogoji uporabe določajo kako s premiumom.

Lep pozdrav,
Grobi
 

herat

New Member
Reaction score
0
glejte, podpora ni nikoli bila vredu! in nikoli ne bo, včasih za nas včasih za drugega, najboljši bi bil bojkot (brisanje računov na s5).

in grobi, boli mene če si ti plačan za to ali ne, odgovoren si/ste da je igra poštena z vseh možnih strani je res'?
 

herat

New Member
Reaction score
0
in še nekaj:

mene (herat)
aleš, natalija (midva)
(bosko1) smo bili blokirani potem pa odblokirani kar pomeni samo nekaj, ne želite da bi s5 se končal! je res? ja je, zakaj:
če bi bil bosko, herat, midva blokirana, bi se s5 zelo, zelo hitro končal, in vi tega nočete... to pomeni da ste nas odbanali.
 

midva

Member
Reaction score
0
midva ni bil nikoli v vseh letih banan zaradi fer igre
midva je na brisanju tako sva se odločila z dualko

lepo se imejte in obilo uspehov v igri
l.p.
midva
 

DeletedUser

Guest
glejte, podpora ni nikoli bila vredu! in nikoli ne bo, včasih za nas včasih za drugega, najboljši bi bil bojkot (brisanje računov na s5).

in grobi, boli mene če si ti plačan za to ali ne, odgovoren si/ste da je igra poštena z vseh možnih strani je res'?


Najverjetneje res ne, bo manj denarčkov od ppja, innogames mora imeti največ proti.
 
Top