Debata o s6

mr. noob

Banned
Reaction score
0
hahaha mr.noob prosim ne govori BEDARIJ!
kak me znaš nasmejat :D

me ne moti da je slovak nič...

še pred kakim mesecom ali dvema, ko je bil med top 5, je bil po premaganih na nekje 30 mestu...še menla sma se glede tega...spet pišeš nekaj ko neveš c.c.c :)

Sej ni važno kje je bil, važno je kje je, tud ti si biu enkrat na 5000mestu ko si začel igrat;)...vidš ku ne znaš razmišlat:)
Pa sej ni pomembno, zdej vas bodo vse ponoblal in to je to.
Js bom pa lepo uzivou ku se ne bom rabu zajebavat in kregat z vami;)...ku itak prvič igrate zgleda, usaj nekateri;)
 

Lostbandit12

New Member
Reaction score
0
hahaha mr.noob prosim ne govori BEDARIJ!
kak me znaš nasmejat :D

me ne moti da je slovak nič...

še pred kakim mesecom ali dvema, ko je bil med top 5, je bil po premaganih na nekje 30 mestu...še menla sma se glede tega...spet pišeš nekaj ko neveš c.c.c :)

Sobocan kaj pa ti veš? kakor vem mate same multi račune:D.. sploh če pogledam vzverco .

lp
 
Last edited:

friks0n

Member
Reaction score
0
Gluh je reku slepemu sem slišu da bo TI zgubu, pa prav slep, bomo vidl :)

Ensi kaj pa veš kaj bo na koncu :D SaS vglavnem ne bo nikoli zmagal... Lahko da bo Ta+ ali pa TI... tko da svojo vojno si ze izgubil...

Saj niste imeli izbire...tudi podgane se morajo skriti..
 

DeletedUser

Guest
O živjo masterx, kako si? A te bomo mogl spet ponoblat, že 3 račun k te bomo ponoblal če se ne motm.

Sploh sm pa vidu kaj si pošiljal našim igralcem, še k sm tvojim v pleme to poslal so rekl da jih je sram da s takimi igrajo.
 

friks0n

Member
Reaction score
0
O živjo masterx, kako si? A te bomo mogl spet ponoblat, že 3 račun k te bomo ponoblal če se ne motm.

Sploh sm pa vidu kaj si pošiljal našim igralcem, še k sm tvojim v pleme to poslal so rekl da jih je sram da s takimi igrajo.

Tule prvič ni masterx... Kot drugič pa racun friks0n igra masterx... Tule je prejsni friks0n... Da ne boš opominjal naslednjic.. le pisem ti kako je.. SaS je svojo vojno ze izgubil.. in sem prav vesel...

Glede ta+ in plemena TI se bo pa še veliko dogajalo... Tko da ti ensi si za mene nula od nule... ko se bo sv9 odprl. Kot pravijo naj bi bil klasični kot sv1... Pridi na k54... Pa me ponoblaj... Sam si velika nula, če ne bi bilo barbarskih vasic.. Bi vi sami med sabo se noblali... kot je ruler na začetku soigralce... lep odstotek 250 vasic.. Če je pa zdaj od sovraznika prevzel 100 vasic.. pa hvala bogu vsak bi jih če bi imel polne nuke obrambe in offa... če je pa 6 mesecev imel napadalni ODD 5k
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Lahko nekaj povem??Ni čudno da je Sas propadel,ker so vsi igralci(najboljši) šli v ta+,razen gospoda zgube...
 

DeletedUser

Guest
Tule prvič ni masterx... Kot drugič pa racun friks0n igra masterx... Tule je prejsni friks0n... Da ne boš opominjal naslednjic.. le pisem ti kako je.. SaS je svojo vojno ze izgubil.. in sem prav vesel...

Glede ta+ in plemena TI se bo pa še veliko dogajalo... Tko da ti ensi si za mene nula od nule... ko se bo sv9 odprl. Kot pravijo naj bi bil klasični kot sv1... Pridi na k54... Pa me ponoblaj... Sam si velika nula, če ne bi bilo barbarskih vasic.. Bi vi sami med sabo se noblali... kot je ruler na začetku soigralce... lep odstotek 250 vasic.. Če je pa zdaj od sovraznika prevzel 100 vasic.. pa hvala bogu vsak bi jih če bi imel polne nuke obrambe in offa... če je pa 6 mesecev imel napadalni ODD 5k


Ti se kar tolaži ;)

Glede barbarov se pa prvo prepričaj predno govoriš.

Pridi nazaj na svoj račun na s6 in da boš občutil kakšna nula sem.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Tule prvič ni masterx... Kot drugič pa racun friks0n igra masterx... Tule je prejsni friks0n... Da ne boš opominjal naslednjic.. le pisem ti kako je.. SaS je svojo vojno ze izgubil.. in sem prav vesel...

Glede ta+ in plemena TI se bo pa še veliko dogajalo... Tko da ti ensi si za mene nula od nule... ko se bo sv9 odprl. Kot pravijo naj bi bil klasični kot sv1... Pridi na k54... Pa me ponoblaj... Sam si velika nula, če ne bi bilo barbarskih vasic.. Bi vi sami med sabo se noblali... kot je ruler na začetku soigralce... lep odstotek 250 vasic.. Če je pa zdaj od sovraznika prevzel 100 vasic.. pa hvala bogu vsak bi jih če bi imel polne nuke obrambe in offa... če je pa 6 mesecev imel napadalni ODD 5k

Haha kok ste rulerju fouš;)..haha..da ste pisali podpori da ga js igram?:D..keri noobi ste ej;)..haha...
Ti friks0n se pa nimaš za kej oglašat, kak ODA si mel pa ti? Dej lepo te prosm...prezivel si zarad svojih spletk in to je to, če ti js takrat nebi nasedu bi te z črno damo ponoblala...In dobr veš da je tako...igral si 5računov, pa boš govoru kako pa kaj! Bod rajši tiho ku ne veš kaj sploh pomeni igrat Vojno plemen, ti veš samo kako goljufat in neki spletkart! Tvoja vera pa itak pove svoje, kr ste usi _______ vi isti, in ko zveš da je nekdo ______ pol točnu veš kaj pa kako, in ko sm to zvedu ti itak nism zaupal, kar si tud vidu kasnej...sm ti pa tud dokazou da vas nism rabu, mene niste ponoblali moja vojna je končana, malokdo zdrzi na fronti tolko časa z toliko premaganimi nasprotniki...tud če boš reku da se hvalm se mam z čim, čeprou mi pošteno dol visi...:) Js igram pošteno in vedno bom, vojne z Sas TI ni zmagal...pa tudi če bi jo, ena zmaga v statistiki več, realno gledano ima zdej nepremagljivega sovražnika to so ta+, ki pa vam bo ratalo samo z takim spletkarjenjem kot ga je pokazal Friks0n ki je pisal igralcem na jugu da bi pršli knim, žau nimate te sreče in so pametni ter vas ne poslušajo!
Kamoli da bi vi igrali brez vohunov, nimate pogojev zato ker bi bli preveč zgubljeni in ko bi dobili nepričakovane napade bi se izgubili...
Zato pa si tud nehal igrat ko si zgubu vse vohune;)

No to bo vrjetno moj zadni komentar ker tale podpora je itak še enkrat več dokazala da je naše mišlenje o njej pravilno in ga ne bom spremenil pa če bi mi dali premiuma za 10let naprej...da ne rečem koliko igralcev so podkupli, vsak dan spoznaš enga novega...sramota, v drugih drzavah se to ne dogaja zato pa na slovenskih serverjih igramo samo slovenci ker se slepimo in vrjamemo vsaki jebeni besedi.
Nimam več dobrih besed za vojno plemen na Slo serverjih, bom šel pa verjetno raje igrat na kak drug server kjer ne bo takih igralcev ki so tukaj al pa usaj nobenga tazga ne bom poznal in bom v igri uzival!
 

DeletedUser

Guest
tudi jaz zadnjič igram na slovenskem serverju. krivo pa je nasploh igranje na slovenskem serverju, razne spletke, pa tudi podpora ki je na nizkem nivoju.

glede vojne z ta+ nimam nič za dodati, kaj bo pač bo, moj glavni cilj več mesecev je bil premagati K45, začeli smo zmagovati, dobili veliko moralo in zagon, pol pa tole. Če zgubimo mi je vseeno ker bodo zmagali lokavcanka, nino ter lisjak, noben drug. Samo zaradi njih bodo zmagali, ČE bodo. Predal se seveda nebom kar tako, ker sem TI gradil od 4. aprila ko sma ga z hudo muco ustanovila. Če ti trije nebi odšli, bi mi bili pomoje v vojni z SaS v kakih 300 vaseh plusa ( verjetno še več, če smo že zdaj v 200 )

ta komentar ni bil žaljiv ali kaj podobnega, da neboš mr.noob me spet napadal nekaj ker mi res več ni :)

lp
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Haha kok ste rulerju fouš;)..haha..da ste pisali podpori da ga js igram?:D..keri noobi ste ej;)..haha...
Ti friks0n se pa nimaš za kej oglašat, kak ODA si mel pa ti? Dej lepo te prosm...prezivel si zarad svojih spletk in to je to, če ti js takrat nebi nasedu bi te z črno damo ponoblala...In dobr veš da je tako...igral si 5računov, pa boš govoru kako pa kaj! Bod rajši tiho ku ne veš kaj sploh pomeni igrat Vojno plemen, ti veš samo kako goljufat in neki spletkart! Tvoja vera pa itak pove svoje, kr ste usi _______ vi isti, in ko zveš da je nekdo ______ pol točnu veš kaj pa kako, in ko sm to zvedu ti itak nism zaupal, kar si tud vidu kasnej...sm ti pa tud dokazou da vas nism rabu, mene niste ponoblali moja vojna je končana, malokdo zdrzi na fronti tolko časa z toliko premaganimi nasprotniki...tud če boš reku da se hvalm se mam z čim, čeprou mi pošteno dol visi...:) Js igram pošteno in vedno bom, vojne z Sas TI ni zmagal...pa tudi če bi jo, ena zmaga v statistiki več, realno gledano ima zdej nepremagljivega sovražnika to so ta+, ki pa vam bo ratalo samo z takim spletkarjenjem kot ga je pokazal Friks0n ki je pisal igralcem na jugu da bi pršli knim, žau nimate te sreče in so pametni ter vas ne poslušajo!
Kamoli da bi vi igrali brez vohunov, nimate pogojev zato ker bi bli preveč zgubljeni in ko bi dobili nepričakovane napade bi se izgubili...
Zato pa si tud nehal igrat ko si zgubu vse vohune;)

No to bo vrjetno moj zadni komentar ker tale podpora je itak še enkrat več dokazala da je naše mišlenje o njej pravilno in ga ne bom spremenil pa če bi mi dali premiuma za 10let naprej...da ne rečem koliko igralcev so podkupli, vsak dan spoznaš enga novega...sramota, v drugih drzavah se to ne dogaja zato pa na slovenskih serverjih igramo samo slovenci ker se slepimo in vrjamemo vsaki jebeni besedi.
Nimam več dobrih besed za vojno plemen na Slo serverjih, bom šel pa verjetno raje igrat na kak drug server kjer ne bo takih igralcev ki so tukaj al pa usaj nobenga tazga ne bom poznal in bom v igri uzival!


Si se pa razpisal... 5 racunov da sem igral... TA je bila pa boleča... dokazi da sem jih igral... Če vi ne razumete.. Da je clovek dobrega srca in da je cuval tedaj sneguljcico02, ker ni bilo igralca lep čas zaradi potresov v new yorku.. Potem pa res ne vem a maš srce od kamna??? Pa če sem cuval SACrifice, ki je bil enako odsoten... Nobenga drugega.. le oba sta bila na fronti.. in tebe je edino to mucilo da nisi mogel nobenega ponoblati, ker si najvecji invalid Slovenske vojne plemen... Pojma nimas... Skoz neki nabijas v veri... Sem pač musliman... SI pač nacij, kaj naj ti drugega rečem.. Pač take ovce kot si ti jih najdeš samo v plemenu SaS, ki se je ustrasil da bo izgubil vojno in se jokajoče pridruzil plemenu Ta+...

Če imaš vsaj malo ponosa... Bi si lahko priznal da brez soigralcev v plemenu bi bil ze zdavnaj zbrisan.. Ko smo pa mi koga drugega branili si pa napisal a SAM pa ne moreš... Tak je to če si star 16 let... Pa maš IQ - 20...

Glede podpore pa se strinjam... Blokirajo brez razloga... Kasneje se ti pa opravicijo in dodajo nekaj surovin v skladisca... Ma briga nas za surovine.. če te pa blokirajo, glih tisti čas, ko ti soseda sovraznik napada.. Poštena igra ni bila se nikjer v nobenem svetu... Vsak svet svoje mucke posebej...

Tko da to je od mene vse, zate Mr. noob... Ko bo narod pošteno začel igratil, potem bo pa verjetno podpora začela Premium zastonj delit...
 

DeletedUser

Guest
nič legendarni server, nimam kaj drugega za rečt :D sam akcije pa manka tak, kot na vseh Slovenskih serverih :(
 

Flako

Member
Reaction score
0
V kolikor se ne boste držali teme in nehali kršit pravila foruma bom temo zaklenil. To je zadnje opozorilo.
 

DeletedUser

Guest
itak ni več nič za komentirat je brez smisla, po mojem mnenju lahko zakleneš ;)
 

DeletedUser

Guest
O živjo masterx, kako si? A te bomo mogl spet ponoblat, že 3 račun k te bomo ponoblal če se ne motm.

Sploh sm pa vidu kaj si pošiljal našim igralcem, še k sm tvojim v pleme to poslal so rekl da jih je sram da s takimi igrajo.

a se čudiž?, Mene ne preseneti nič več glede njega.

Dej lepo te prosm...prezivel si zarad svojih spletk in to je to

no to je nekaj, kar se bom potrudil da se na 7mici nebo zgodilo

Bod rajši tiho ku ne veš kaj sploh pomeni igrat Vojno plemen, ti veš samo kako goljufat in neki spletkart!

pozabil si lagat, in to na veliko.

ki pa vam bo ratalo samo z takim spletkarjenjem kot ga je pokazal Friks0n ki je pisal igralcem na jugu da bi pršli knim, žau nimate te sreče in so pametni ter vas ne poslušajo!

čudež, taki so redki na vp

Da je clovek dobrega srca in da je cuval tedaj sneguljcico02, ker ni bilo igralca lep čas zaradi potresov v new yorku.. Potem pa res ne vem a maš srce od kamna??? Pa če sem cuval SACrifice, ki je bil enako odsoten

pri tebi so vedno tisti lastniki računov, ki jih "čuvaš" odsotni ravno takrat, ko si razkrinkan. Zanimivo, pa sem mislil da je samo na 7mici tak.

Kakorkoli, veliko sreče tistim, ki so proti pajdašom mikimiške. Upam da vam uspe zmagat.
 

DeletedUser

Guest
lahko potrdim da je frikson čuval oba računa ( sacfirice in snegulcica) nekje 1 mesec :)

mikimuki ne igra že kakšen mesec računa frikson tako da ga ni več na s6
 

friks0n

Member
Reaction score
0
a se čudiž?, Mene ne preseneti nič več glede njega.



no to je nekaj, kar se bom potrudil da se na 7mici nebo zgodilo



pozabil si lagat, in to na veliko.



čudež, taki so redki na vp



pri tebi so vedno tisti lastniki računov, ki jih "čuvaš" odsotni ravno takrat, ko si razkrinkan. Zanimivo, pa sem mislil da je samo na 7mici tak.

Kakorkoli, veliko sreče tistim, ki so proti pajdašom mikimiške. Upam da vam uspe zmagat.


Pernati ma kaj si pameten.. nisem jaz kriv če podaris racun pa pisejo da so oni jaz... očitno sem tako dober da se kar za mene poimenujejo... kot sem ti rekel zberite toliko Muda pa se lotite pravih igralcev in nizje... ne pa tko.. poglej kaj si sam naredil nič... samo razpisat se znaš.. ti pa tvoja statistika o sv1... raje povej kdo te je cuval zadnje mesece... ti nisi nič tam naredil ko te nikoli ni bilo..

me je le sram da ime KLANKON sramotiš... če bi bil pravi klankon se to tukaj na slo VP ne bi dogajalo kar se pač..

Lepo bodi se vidima na bojiscu, ah sem pozabil da ti ne napadaš...
 

DeletedUser

Guest
Pernati ma kaj si pameten.. nisem jaz kriv če podaris racun pa pisejo da so oni jaz... očitno sem tako dober da se kar za mene poimenujejo..

jeh right

kot sem ti rekel zberite toliko Muda pa se lotite pravih igralcev in nizje...

bomo še prišli do tja

poglej kaj si sam naredil nič... samo razpisat se znaš..

seveda ne, ti si vsevedi in veš točno kaj sem naredil kje.

ti pa tvoja statistika o sv1... raje povej kdo te je cuval zadnje mesece... ti nisi nič tam naredil ko te nikoli ni bilo..

moj duh očitno potem, če jaz nisem nič naredil.

me je le sram da ime KLANKON sramotiš... če bi bil pravi klankon se to tukaj na slo VP ne bi dogajalo kar se pač..

edini, ki kakšno ime sramoti, si ti. Pa še to nemoreš svojega imena več, ker si že dokonca ga uničil.

Lepo bodi se vidima na bojiscu, ah sem pozabil da ti ne napadaš...

seveda, ti ki si vsepameten veš.
 

DeletedUser

Guest
kaj se naši sovražniki igrajo ajej :D ste kr zanimivi moram rečt
 
Top