Debata o trgovanju s premiumom

ruki

Member
Reaction score
0
Bomo sami zastavljalo cena npr. 10pp za 10.000vseh surovin(kar je na začetku kar veliko)?
 
Last edited:

ruki

Member
Reaction score
0
Vem da ni to pod to temo ampak zanima me kako to 2x nocni bonus od 0-7ih
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kar pomeni da tisti z denarjem, bodo spet hitreje napredovali

Po moje pa to pomeni, da bodo tudi tisti z veliko časa za farmanje in brez denarja, lahko prišli do premiuma.


Vem da ni to pod to temo ampak zanima me kako to 2x nocni bonus od 0-7ih

Mogoče res malce čudno napisano... mislim da to pomeni dvojno moč obrambe v času od 00 - 07
 
Last edited by a moderator:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Odslej bodo igralci lahko med seboj poleg surovin lahko trgovali tudi s premium točkami. To trgovanje bo tako, kot je bilo do sedaj odvisno le od igralcev. Po izkušnjah se ponudba in povpraševanje lepo uskladita glede na potrebe igralcev, zaradi tega ni posebnih omejitev, razen tega, da je minimalna ponudba vsaj 10 PT, da se le te ne drobijo preveč. Za vprašanja in komentarje uporabite za to pripravljeno temo.

a to bo samo na si15?
Lp
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ne moremo še trditi kaj bo to prineslo. Verjetno se bodo nekateri še hitreje razvili vendar pa je res, da bomo tudi tisti, ki ne zapravljamo denarja na pp točke lahko kasneje imeli premium. Bomo videli. Vsekakor bo zanimivo.
 

DeletedUser

Guest
Totalno brezvezne nastavitve. A zdej naj se pa za obnovo nuka čaka 2 tedna pa 6ur za en nuk čez koridorij?...Pa še tole trgovanje s premiumom hahaha....še mal pa bom mogu za registracijo plačat 10€...pa za vsako prijavo in odjavo posebej...Čedalje manj stvari je na katere lahko PP obesijo...raziskave so pa samo še pika na i...in tako spet padajo dogovori za igranje na tem svetu v vodo - po vaši želji...

RIP.
 

DeletedUser

Guest
Natavitve tudi mene žrejo kar minilo me je igranje s15 in ja smo si preislili da ne ne bomo igrali takšnega sveta

R.I.P
 

DeletedUser

Guest
Totalno brezvezne nastavitve. A zdej naj se pa za obnovo nuka čaka 2 tedna pa 6ur za en nuk čez koridorij?...Pa še tole trgovanje s premiumom hahaha....še mal pa bom mogu za registracijo plačat 10€...pa za vsako prijavo in odjavo posebej...Čedalje manj stvari je na katere lahko PP obesijo...raziskave so pa samo še pika na i...in tako spet padajo dogovori za igranje na tem svetu v vodo - po vaši želji...

RIP.

Natavitve tudi mene žrejo kar minilo me je igranje s15 in ja smo si preislili da ne ne bomo igrali takšnega sveta

R.I.P


Pozdravljena

Nastavitve so podobne nekaterim starejšim svetovom in res niso kakšna posebna novost. Malce bolj nenavaden je 3 stopenjski razvoj, ki pa smo ga tudi že imeli. Zaradi (nizke) hitrosti 1 -1, bo pač svet trajal nekaj več časa, kar tudi ni kakšna novost.
Res prava novost je možnost trgovanja s premium točkami (PP). Te pa nihče ne sili, da to počneš, mirno lahko odigraš ves svet, ne da bi enkrat kupil surovine za PP. Kot sem že napisal, bo to predvsem omogočilo igralcem z veliko časa za farmanje in malo denarja, da pridejo do PP. Poleg tega, pa so na ta način legalizirali in uredili nekaj, kar se je dogajalo že do sedaj. Večina nas je verjetno že naletela na ZS v stilu "mi lahko posodiš nekaj premiuma, vrnem takoj ko... (v praksi je to vrnem nikoli)". Tudi ilegalne ponudbe surovin in drugih uslug v zameno za premium, so obstajale že sedaj.
Ta novost se uvaja tudi na Hr16 in bo verjetno postala stalnica na vseh novih svetovih.

RIP tudi tebi, jaz pa bom raje en PIR :p
 
Last edited by a moderator:

tyron

Member
Reaction score
0
Totalno brezvezne nastavitve. A zdej naj se pa za obnovo nuka čaka 2 tedna pa 6ur za en nuk čez koridorij?...Pa še tole trgovanje s premiumom hahaha....še mal pa bom mogu za registracijo plačat 10€...pa za vsako prijavo in odjavo posebej...Čedalje manj stvari je na katere lahko PP obesijo...raziskave so pa samo še pika na i...in tako spet padajo dogovori za igranje na tem svetu v vodo - po vaši želji...

RIP.
To trgovanje se premiumom pride bolj do izraza v prvih dneh, Pozneje, ko bodo aktivni igralci nafarmali po 300,400 tisoč surovin dnevno, bo tisti, ki bo kupoval surovine za premium dobil kvečjemu 30000,40000 tisoč surovin se pravi se ne bo poznalo. Sicer je pa dejstvo, da tisti, ki vento ropajo zelo verjetno ne bodo prodajali svojih priborjenih surovin za nekaj premium točk, tsti, ki ne ropajo (recimo mlajša populacija) bo pa še bolj čuvala surovine, tako, da te surovine za premiumo bodo zelo malo vplivale na potek igre nekaterim bodo res olajšale delo nikakor pa ne bodo odločilne. Tisti, ki so aktivni in imajo na mesec na voljo 230 premium točk, se lahko komot borijo z sosedom, ki bo namenil 1000 premium točk, da bo fehtal sosede za tistih par tisoč surovin.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
Prosim, držite se teme "Debata o trgovanju s premiumom"
Vsi bodoči prispevki izven prave tematike bodo izbrisani.
Predhodni prispevki so prestavljeni v Svet 15, kamor po svoji vsebini tudi spadajo.
Hvala
 
Last edited by a moderator:
Top