Deljenje internetne povezave

Gawaine

New Member
Reaction score
0
Mene zanima ali je treba navesti skupno internetno povezavo, če (v mojem primeru) igrava jaz in moj brat v istem plemenu?
LP
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
§2) Skupna internetna povezava
Ko si igralca delita(imata) isto internetno povezavo niso dovoljene nobene interakcije, (velja še 24 ur po prenehanju). Ni dovoljeno podpirati, okrepiti, napadati drugega, ter skupaj koordinirano napadati. Igralci, ki si delijo povezavo morajo počakati najmanj 3 tedne preden lahko spet, pošiljajo surovine in okrepitve (koordinacija enot pri enem igralcu). To pomeni 3 tedne po tem, ko je bil izvršen zadnji ukaz. To ne vključuje čuvanja računa, ker je to le začasna rešitev in je lahko poslano na drugo povezavo. Pogosta ali redna povezava iz istega naslova mora biti prijavljena(Nastavitve -> Deljenje internetne povezave) in začasno so prepovedane tudi vse interakcije med tema računoma.
To pravilo se tiče vseh, ki si delijo isti računalnik ali omrežje. Deljeno omrežje je lahko isto gospodinjstvo, šola ali služba. Vsi igralci, ki si pogosto ali redno delijo internetno povezavo, morajo vse ostale dodati za uporabo funkcije za dodajanje igralcev, ki si delijo internetno povezavo. Najdete jo v nastavitvah. Prepovedana je tudi kakršna koli koordinacija na računih drugih uporabnikov v roku treh tednov.

Primeri:
Če si delite povezavo vsaj 72 ur(3dni), potem mora biti deljenje povezave nastavljeno na OBEH računih.
Ni dovoljeno uporabljati kakršnega koli računa, ki je zaradi njega na boljšem.
Igralci, ki si delijo internetno povezavo se ne smejo napadati, pošiljati surovin ali okrepitev.
Igralci, ki si delijo internetno povezavo, ne smejo napadati podpirati ali oskrbovati istega igralca.
Prepovedana je uporaba tretjega računa za prenos surovin med računoma. V tem primeru vsi trije kršijo pravila.
Prepovedano je vračanje napadov* iz drugega računa na isti internetni povezavi.
Igralci, ki si delijo povezavo, lahko napadajo različne igralce istega plemena.
Ni dovoljeno, da si ustvarite več računov in jih igrate kot čuvane račune.
Ni dovoljeno koordinirati napadov iz čuvanega ali več čuvanih računov med tem ko jih čuvate, niti 24 ur potem.

 
Last edited:
Top