delovanje sveta s8

Status
Not open for further replies.

ninja

Member
Reaction score
0
A mi lahko nekdo pojasni, zakaj s8 ne deluje normalno? Počasno odpiranje strani, čakanje itd. Na nobenem slo serverju ni v istem času tega problema, da o .net niti ne govorim. Veliko kolegov je ugotovilo enako stanje. Na tak način je server odpret ena velika neumnost, če ni pogojev za vsaj normalno delovanje. Hkrati pa so nastavitve enake vsem prejšnjim "peskovnikom". :mad:
 

DeletedUser

Guest
Jas imam enako vprašanje. Stani odpira počasi, na serveru semoreš normalno igrati, saj je počasno vse!
 

DeletedUser

Guest
Meni tudi počasno deluje. Strani se odpirajo zelo počasi.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Tudi meni deluje počasneje kot na ostalih svetovih..

Saj nemoreš verjet, polovico plemen že ima akademije in podplemena - izvrstno :cool:, le kaj ko vsak dan izgine polovica le teh na dno lestvice.. :confused: :p
 

DeletedUser

Guest
5 dni začetniške zaščite- a je res treba na teh slo serverjih že v začetku vse igralcem zagravžat
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
popravek glede počasnejšega nalaganja nekaterih strani, bo izdan v nekaj dneh.
 

mafijko

New Member
Reaction score
0
joj ste smešni.kako pa je štekal s1 ko smo se udarili elita da sem kar imel sive lase :p...tako je sedaj tu vsi bi radi naredili vse v teh par dneh :)
 

mato xD

New Member
Reaction score
0
ali niste za svet 8 napovedovali plemenski chat oziroma nekaj podobnega skypu? ker jas tega nikjer ne zasledim če sem se pa zmotil pa oprostite.
 

mato xD

New Member
Reaction score
0
no nevem če imam kdo kkšno informacijo ali še bo plemenski čet prosim napište kle
 
Status
Not open for further replies.
Top