Diplomatski dogovori med plemeni na Svetu 3

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Zanimajo me vaše izkušnje z diplomatskimi dogovori (zavezništva, NNPji) med plemeni na Svetu 3.

Menite, da so tovrstni dogovori bolj podvrženi načelu "človek človeku volk" in posledično zelo nezanesljivi ali pa je diplomacija med plemeni na Svetu 3 korektna in so doseženi dogovori zanesljivi?

Lepo vabljeni k posredovanju vaših mnenj.

Sv. Bruno
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Jaz bi rekel, odvisno z kakšnimi plemeni :)
Z WREs smo imeli zavezništvo, pa so noblali našega člana, pa napadali in se izgovarjali s tem da so mislili da smo neaktivni.
Drugače pa so sovražniki lepo upoštevali vojne in pridno napadali :D
 

DeletedUser

Guest
ja pa smo res pridno napadal:D
sam škoda da so ble izjeme:D
 

DeletedUser

Guest
...če cilaš slučajno tukaj na veliko koalicijo bruno?
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Zanima me diplomacija na Svetu 3 na splošno. Kolikor imam vpogled v izvajanje dogovorov med plemeni, je "realistični" pristop zelo pogost in pragmatični interesi zelo hitro prevladajo nad načeli.

Drugače pa kapo dol pred veliko koalicijo. Če se prav spomnim, je to prvi takšen primer na Svetu 3. Pohvale tudi vašemu plemenu za prve uspehe.
 

DeletedUser

Guest
Koalicija razpadla zaradi sebičnih interesov določenih plemen in smislu igre ki se imenuje - vojna plemen -
 

DeletedUser

Guest
DA, tako je! Zaradi plemena -- :) ker so "močnejši" po točkah, nikakor pametnejši, se je zgodilo to da je najboljše pleme na svetu 3 v vojno proti KaraK,ker očitno sami ne zmorejo, potegnili še pleme V-O-M! haha! žalostno!
 

DeletedUser

Guest
Nimaš prav:)
V-O-M je šel prostovolno v vojno tko da...
Bi vas pa tud brez njih premagal...
Oni nam pomagajo ampak sami bi tut zmogl:)
Imam vas v vašemu zaledju pa je celo en napad prišel z skavti not:S Dejte se mal bol potrudt prosm k bi biu še kdaj branilec dneva:p
:D
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Vodstvo V-O-M je napoved vojne pojasnilo precej drugače. Razlog je pritisk Slovanov.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Prtisk slovanov?
v vojno so šli ker ste pomagal EW kukr sm jst slišu:)
NE klele lagat loh pa pride kkšn V-O-Movc smle pa pove če smo mi krivci da so v vojni z vami:)
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Raci dne 21.02. ob 14:27
Jo ej na moji strani čedalje bl pritiskajo name da vam napovem vojno ker pošiljate okrepitve drabbsu tko da sm se odločil da je čas da stopimo v vojno z vami lepo je bilo se boriti proti wresu toda tisti časi so mimo in napočila je nova zarja za nove spremembe :)

Želim ti veliko uspeha v obrambi in napadih.

LP [player]RACI[/player]
Še pojasnilo glede pritiskov. Za Japas diplomacijo je pa tako ali znano, da ji pri izsiljevanju vojn vsak izgovor pride prav. To se je KaraK-u sedaj zgodilo 2x v mesecu in pol :)

Sedaj pa zaključujem razpravo v tej temi. Forum bo verjetno ostal še naprej napol mrtev, tako da naš moderator ne bo imel veliko dela ;)
 

DeletedUser

Guest
Če on nebi napovedu vojno z razlogom jo bi jst brez razloga.
to ti kr povem:)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Še pojasnilo glede pritiskov. Za Japas diplomacijo je pa tako ali znano, da ji pri izsiljevanju vojn vsak izgovor pride prav. To se je KaraK-u sedaj zgodilo 2x v mesecu in pol :)

Sedaj pa zaključujem razpravo v tej temi. Forum bo verjetno ostal še naprej napol mrtev, tako da naš moderator ne bo imel veliko dela ;)

Fora je v tem da je pleme Slovanov veliko močnejše od vašega , že npr sam igralec mikimuki ima skoraj toliko vasi kot celo vaše pleme torej oni ubistvu ne potrebujejo vaše pomoči pri ničemur, tako da use diplomacije ki bi jih ti sprejel ti predlagam da jih ne sprejmeš kajti sčasoma boste morali iti v vojno.

Omenil si tudi da prepustite Slovanom in VOMovcem 90 % ''zemlje'' da se server normalno zaključi, torej bi to pomenilo da bi moralo vaše pleme končati z zavzemavanjem vasi in ostati usaj kako leto neaktivno-torej nič zavzemavanja vasi ipd, cilj igre pa ni namenjen temu da preživiš do konca, vendar da poizkušaš nasprotnika ''sesuti'' in da on nemore zaključiti serverja.

Ker jaz nevidim smisla v temu da pridem do konca serverja kot poraženec -raje igram in poizkušam onesbosobiti nasprotnika da on nebo zaključil serverja, kakor pa da bi se skrival v kotu in server končal kot poraženec.
 

DeletedUser

Guest
1.Fora je v tem da je pleme Slovanov veliko močnejše od vašega , že npr sam igralec mikimuki ima skoraj toliko vasi kot celo vaše pleme torej oni ubistvu ne potrebujejo vaše pomoči pri ničemur, tako da use diplomacije ki bi jih ti sprejel ti predlagam da jih ne sprejmeš kajti sčasoma boste morali iti v vojno.

2.Ker jaz nevidim smisla v temu da pridem do konca serverja kot poraženec -raje igram in poizkušam onesbosobiti nasprotnika da on nebo zaključil serverja, kakor pa da bi se skrival v kotu in server končal kot poraženec.


1. Res mam skor tok vasi in tudi točk skor kot tisto pleme:)


2. Prav imaš nej se borijo
Konca nebo če ne znoblamo KaraK-a...
 

DeletedUser

Guest
Veselo vam sporočam da slovani veselo noblamo in da kmalu nebo drugega resnega nasprotnika:(
 

DeletedUser

Guest
Veselo vam sporočam da slovani veselo noblamo in da kmalu nebo drugega resnega nasprotnika:(

lol se mi je zdelo da je sv. bruno nekaj preveč tiho zadnje čase. Očitno ma preveč dela z "branjenjem".
 

DeletedUser

Guest
joj tejko to se tebe ne tiče in ne naberi si postou

hvala
 
Top